Гастроскопія – 1 600 грн
15 – 60 хвилин

Завантажити Рекомендації та Пам’ятку з підготовки до Ендоскопічних досліджень

Пам’ятка Колоноскопії

Пам’ятка Гастроскопія

Гастроскопія (фіброезофагогастродуоденоскопія, ФГДС) Осокорки

Гастроскопія (фіброезофагогастродуоденоскопія, ФГДС) – найбільш інформативний метод дослідження верхніх відділів Шлунково-кишкового тракту людини, який дозволяє детально вивчити слизові оболонки стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Проводиться в діагностичному центрі Док Лайф (Осокорки Київ)

Дана діагностична процедура проводиться при підозрі на такі захворювання як: гастрит, дуоденіт, езофагіт, виразкова хвороба або ерозія стінки шлунка або 12-палої кишки, також при підозрі на внутрішню кровотечу.

В медичному центрі Doc Life використовується сучасна ендоскопічна техніка виробництва Японії: відеогастроскоп OLYMPUS CV-180 EVIS EXERA II та фіброгастроскоп OLYMPUS EVIS EXERA II. Дані апарати дозволяють лікарю фактично “побачити” проблеми в тому чи іншому органі пацієнта (зображення ділянок, що обстежуються, виводиться на екран монітора) і значно розширюють діагностичні можливості.

На сьогоднішній день ніякими іншими методами діагностики не можна отримати дані, які дає цей вид діагностики.

Як проводиться гастроскопія ?

ФГДС (гастроскопія) проводиться в положенні лежачи, в стравохід вводиться тонка трубка ендоскопа і лікар оглядає шлунок та дванадцятипалу кишку. Щоб дослідження було максимально безболісним та комфортним, лікар-ендоскопіст обробить зонд спеціальними препаратами, які знижують чутливість та пригнічують блювотний рефлекс.

Гастроскопія під наркозом проводиться за бажанням пацієнта, у супроводі лікаря анестезіолог.

Гастроскопія, Фгдс
Гастроскопія

ФГДС використовується як для діагностики, але й лікування. Відеогастроскоп дає можливість хірургу виконати деякі маніпуляції в процесі обстеження: взяти матеріал на біопсію для подальшого цитологічного та гістологічного аналізу, видалити поліпи або інші невеликі новоутворення, зробити зрошення медичними препаратами та багато іншого.

Ціни – ендоскопія в Док Лайф

Ми розуміємо, що знання про ціни на послуги є важливою інформацією для наших клієнтів. Нижче наведений загальний огляд наших послуг ендоскопічної діагностики та їх приблизну вартість. Важливо зазначити, що ціни можуть змінюватися в залежності від різних факторів, і для отримання точної інформації ви можете зв’язатися з нами безпосередньо.

Колоноскопія та ГастроскопіяЦіни в грн.
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 30 хв)1200
Колоноскопія діагностична2400
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 60 хв)2000
Колоноскопія з в/в анестезією4000
Запис відео процедури на usb-drive (з врахуванням вартості носія)400
Гастродуоденоскопія з місцевою анестезією1500
Відеоректосигмоскопія1000
Гастродуоденоскопія з в/в анестезією3300
Пакет Гастродуоденоскопія + колоноскопія з в/в анестезією5600
Аналіз шлункового соку під час ендоскопії400
Видалення стороннього тіла з шлунковокишкового тракту3000
Гастродуоденоскопія діагностична1500
Додаткове анестезіологічне забезпечення до ендоскопічної маніпуляції1000
лікарі експертного рівня
медичний сон – комфортно і без болі
Відео запис та рекомендації

гастроскопія

09:00 – 19:00 без вихідних

Гастроскопія шлунку ціна від 1000 – 3300 грн.

Запис на діагностику

Гастроскопія уві сні – під наркозом – Осокорки (Київ)

ФГДС – гастроскопія, як метод діагностики з часом удосконалюються, лідером в світі у якості підходу до профілактичного ендоскопічного обстеження є Японія. Саме там існує щорічний стандарт скринінгу шлунку. Японська компанія Olympus розробило унікальну версію ендоскопічного обладнання OLYMPUS CV-180 EVIS EXERA II. Основні переваги: самий тонкий і гнучкий відео кабель, з неймовірно точною оптикою з можливістю більше ніж 8 відео фільтрів для пошуку новоутворень.

Крім того, в сучасній ФГДС (гастроскопія) вже набуває звичайної практики проведення діагностики Гастроскопії та Колоноскопії «уві сні» так звана гастроскопія під наркозом. Всім відомо, як раніше проводилися ці неприємні діагностичні процедури, які досить часто призначаються лікарями-гастроентерологами.

Є певні переваги проведення Гастроскопії та Колоноскопії уві сні – під наркозом.

Найголовніша перевага проведення гастроскопічного (ФГДС) дослідження уві сні – це якісний та повноцінний огляд. Пацієнт перебуває в стані глибокого сну, його не мучить блювотний рефлекс, больові відчуття, лікаря нічого не відволікає, він завжди може будь яку ділянку обстеження передивитися. Інколи, потрібно навіть повернутися не декілька міліметрів назад, зробити відео та фотофіксацію, зробити забір матеріалу. Під час глибокого сну пацієнта, це завжди можливо зробити. Відповідно огляд проходить максимально інформативно та ефективно.

Безпечність гастроскопії уві сні (під наркозом).

Незважаючи на те, що ця процедура часто називається Гастроскопія під наркозом – це не зовсім так. Як такого наркозу не використовується. У  діагностичному центрі DocLife (Осокорки Київ) та в інших центрах Європи вже давно використовують седативні препарати для короткодіючого сну. Їх вплив на організм є безпечним і його дія глибокого сну триває не більше 10 хв, що відповідно вистачає для проведення ФГДС – гастроскопічного обстеження.

Звісно, під час гастроскопії уві сні, присутній лікар анестезіолог, який постійно знаходиться поруч з іншими лікарями до повного завершення діагностичної процедури та пробудження пацієнта зі сну.

Гастроскопія уві сні – це можливість профілактичного огляду під час діагностики без будь яких больових відчуттів, остраху та блювотних рефлексів.

Для чого проводят фіброезофагогастродуоденоскопія ?

Гастроскопія, також відома як ендоскопія верхніх відділів шлунково-кишкового тракту або просто верхня ендоскопія, зазвичай проводиться для дослідження причин таких симптомів, як печія, біль у животі, утруднене ковтання, блювота або кровотеча з травного тракту, а також для встановлення або підтвердження діагнозу – забору біопсії.

Також під час ендоскопії, можливі наступні лікувальні процедури, наприклад:

  • можна видалити поліпи;
  • розширені вени (варикоз) в стравоході (харчова трубка) можливо провести лікування, щоб зупинити або запобігти кровотечі;
  • звужений стравохід може бути розширений;
  • сторонні предмети (наприклад, випадково проковтні дітьми) можна видалити.

Що відбувається під час діагностики ФГДС?

Вас попросять лягти рівно, як правило, на лівий бік. Зазвичай вам дають заспокійливий, а іноді і знеболюючий засіб шляхом ін’єкції у вену. Заспокійливий засіб допоможе вам розслабитися і можливо навіть заснути. Як правило, ви будете мало пам’ятати за саму процедуру. У деяких випадках процедуру можна зробити без заспокійливого.

Задню частину горла можна збризнути місцевим анестетиком, щоб воно німіло і не заткнуло рот. Між зубами буде поміщено невелику капу, щоб не кусати ендоскоп і захистити зуби. Якщо у вас є вставні зуби (протези), їх потрібно зняти.

Ендоскоп буде поміщено у рот, і вам буде запропоновано проковтнути його в шлунок. Лікар направить повітря у ваш шлунок через трубку ендоскопа. Це полегшить перегляд та проведення відео – фото фіксацію.

Іноді, через капу можна ввести спеціальний інструмент і видалити невеликий зразок тканини (біопсія). Це не боляче. Лікар також може зробити фотографії.

Що буде після діагностичної процедури

Процедура триває від 15 до 30 хвилин, в залежності від використання наркозу. Після обстеження, вас переведуть до кімнати відпочинку, а медсестра та лікар анестезіолог буде доглядати за вами, поки ви не прокинетеся. Зазвичай, ви можете йти додому приблизно через 2 години. Тому бажано, щоб з вами були супроводжуючі, які зможуть Вам допомогти після діагностичної процедури.

Переконайтеся, що у вас супроводжуючі, хто відвезе вас додому, оскільки ви все ще будете сонні після діагностики. Вам не слід керувати автомобілем і планувати відпочинок до кінця дня.

Незважаючи на те, що лікар може коротко ознайомитися з результатами гастроскопії після того, як седативний засіб закінчиться, зазвичай призначається наступний повторна консультація лікаря детального обговорення результатів діагностики.

Які ризики та можливі відчуття після діагностики?

Після діагностичної процедури у вас може трохи боліти горло. Повітря також може затриматися у вашому животі, через що ви відчуватиме здуття.

Існує невелика ймовірність кровотечі після процедури, особливо якщо була зроблена біопсія або проведено лікування. Будь-яка кровотеча зазвичай незначна.

Дуже мало людей відчувають серйозні побічні ефекти від гастроскопії. Дуже рідко слизова оболонка шлунка, стравоходу або дванадцятипалої кишки (перша частина тонкої кишки) може бути розірвана, і в таких випадках вас слід буде госпіталізувати. Для відновлення розриву (перфорації) може знадобитися хірургічне втручання.

Ускладнення, викликані седативними препаратами (наркозу), також можливі, але знову ж таки рідко.

Ваш лікар та анестезіолог обговорить з вами ризики процедури і переконається, що ви їх розумієте.

Гастроскопія – підготовка, пам’ятка

Діагностика проводиться натщесерце, тобто не можна приймати їжу за 6 годин до процедури. Додаткову інформацію можна отримати у лікаря DocLife чи у оператора колл центра. Контакти

Інколи для успішного проведення процедури та комфорту пацієнта застосовується медичні препарати для медикаментозного сну (Анестезія), (Застереження – після такої процедури анестезії – пацієнт потребує наявності супроводжуючих осіб, а також унеможливлює керування автомобілем протягом 5 годин)

Лікар-ендоскопіст, вводить спеціальну трубку через ротову порожнину, акуратно просуває в стравохід. При відчутті перешкод повертає трубку на 0,5 мм, знову просуває вперед. Для кращої візуалізації порожнини органів шлунково-кишкового тракту нагнітає ендоскопом повітря. Проводить відео та фото фіксацію.

1. Mayo Clinic. Upper endoscopy (updated 18 Jun 2015). http://www.mayoclinic.org/tests-procedures/endoscopy/basics/definition/prc-20020363 (accessed Mar 2017).
2. NHS Choices. Gastroscopy (updated 22 Jun 2015). http://www.nhs.uk/conditions/gastroscopy/Pages/Introduction.aspx (accessed Mar 2017).