Завантажити Рекомендації та Пам’ятку з підготовки до Ендоскопічних досліджень

Пам’ятка, Підготовка до Колоноскопії

Пам’ятка, Підготовка Гастроскопія

Колоноскопія, Київ, Doclife
Колоноскопія Київ DocLife

Колоноскопія Київ: обстеження кишечника.

Колоноскопія – ефективний метод візуальної діагностики, який дозволяє максимально швидко отримати інформацію про стан товстого кишечника. Використання колоноскопа (гнучкого, керованого зонда з камерою) дозволяє ефективно та чітко виявляти захворювання кишечника на перших, ранніх стадіях розвитку, коли вони ще не проявляються явними симптомами. Колоноскопія під наркозом проводиться в нашому центрі Док Лайф.

В медичному центрі Doc Life використовується сучасна ендоскопічна техніка виробництва Японії: Колоноскоп OLYMPUS CV-180 EVIS EXERA II. Колоноскоп дозволяє лікарю фактично “побачити” проблеми в тому чи іншому органі пацієнта (зображення ділянок, що обстежуються, виводиться на екран монітора) і значно розширюють діагностичні можливості.

На сьогоднішній день ніякими іншими методами діагностики не можна отримати дані, які дає цей вид діагностики.

Для чого проводят діагностику – Колоноскопія

  • при проявах непрохідності у кишечнику;
  • при тривалих запорах;
  • при кровотечах в кишечнику;
  • при підозрі на неспецифічний язвенний коліт, хворобі Крона або пухлини.

В цілому, будь-якому пацієнту з проблемами в роботі кишечника лікарі рекомендують пройти колоноскопію. Після 40 років, у зв’язку з підвищеною небезпекою виявлення колоректальної раки, колоноскопія рекомендується як щорічне профілактичне обстеження, а вартість процедури робить її доступною для великої кількості пацієнтів.

Як проходить процедура обстеження кишечника?

Обстеження триває всього 20-30 хвилин і проводиться тільки досвідченим лікарем-ендоскопістом. Процедура безболісна, однак можливо застосування анестезії за бажанням пацієнта.

Пацієнт не потребує перебування в стаціонарі на період проходження діагностики кишечника.

Перед процедурою діагностики, буде проведена первинна консультація ендоскопіста, лікаря проктолога, а у випадку застосування наркозу, у Вас буде спілкування з лікарем анестезіологом.

Крім того, у клініці ви можете проконсультуватись у різних спеціалістів: проктолога, гастроентеролога, лікаря УЗД, до послуг пацієнтів також працює відділення денного стаціонару.

Лікар-ендоскопіст медичного центру DocLife Київ проводять дослідження з використанням новітньої відеосистеми Olympus Exera II. Це цифровий ендоскоп високого класу, який дозволяє проводити точну та швидку діагностику хвороб товстого кишечника. Даний апарат дозволяє за один сеанс не тільки проводити візуальне обстеження, але і робити біопсію або видалення поліпа.

Ціни – ендоскопія в Док Лайф

Ми розуміємо, що знання про ціни на послуги є важливою інформацією для наших клієнтів. Нижче наведений загальний огляд наших послуг ендоскопічної діагностики та їх приблизну вартість. Важливо зазначити, що ціни можуть змінюватися в залежності від різних факторів, і для отримання точної інформації ви можете зв’язатися з нами безпосередньо.

Колоноскопія та ГастроскопіяЦіни в грн.
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 30 хв)1200
Колоноскопія діагностична2400
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 60 хв)2000
Колоноскопія з в/в анестезією4000
Запис відео процедури на usb-drive (з врахуванням вартості носія)400
Гастродуоденоскопія з місцевою анестезією1500
Відеоректосигмоскопія1000
Гастродуоденоскопія з в/в анестезією3300
Пакет Гастродуоденоскопія + колоноскопія з в/в анестезією5600
Аналіз шлункового соку під час ендоскопії400
Видалення стороннього тіла з шлунковокишкового тракту3000
Гастродуоденоскопія діагностична1500
Додаткове анестезіологічне забезпечення до ендоскопічної маніпуляції1000

колоноскопія

09:00 – 19:00 без вихідних

ціна від 1 600 грн.

лікарі експертного рівня
медичний сон – комфортно і без болі
Відео запис та рекомендації

Колоноскопія уві сні – під наркозом

Колоноскопія, як метод діагностики з часом удосконалюються, лідером в світі у якості підходу до профілактичного ендоскопічного обстеження є Японія. Саме там існує щорічний стандарт скринінгу шлунку. Японська компанія Olympus розробило унікальну версію ендоскопічного обладнання OLYMPUS CV-180 EVIS EXERA II. Основні переваги: самий тонкий і гнучкий відео кабель, з неймовірно точною оптикою з можливістю більше ніж 8 відео фільтрів для пошуку новоутворень.

Крім того, в сучасній колоноскопії вже набуває звичайної практики проведення діагностики Колоноскопія «уві сні» так звана колоноскопія під наркозом. Всім відомо, як раніше проводилися ці неприємні діагностичні процедури, які досить часто призначаються лікарями-гастроентерологами.

Є певні переваги проведення Колоноскопії уві сні – під наркозом.

Найголовніша перевага проведення колоноскопії дослідження уві сні – це якісний та повноцінний огляд. Пацієнт перебуває в стані глибокого сну, його не мучить блювотний рефлекс, больові відчуття, лікаря нічого не відволікає, він завжди може будь яку ділянку обстеження передивитися. Інколи, потрібно навіть повернутися не декілька міліметрів назад, зробити відео та фотофіксацію, зробити забір матеріалу. Під час глибокого сну пацієнта, це завжди можливо зробити. Відповідно огляд проходить максимально інформативно та ефективно.

Безпечність колоноскопії уві сні (під наркозом).

Незважаючи на те, що ця процедура часто називається Колоноскопія під наркозом – це не зовсім так. Як такого наркозу не використовується. У  діагностичному центрі DocLife та в інших центрах Європи вже давно використовують седативні препарати для короткодіючого сну. Їх вплив на організм є безпечним і його дія глибокого сну триває не більше 10 хв, що відповідно вистачає для проведення колоноскопії.

Звісно, під час колоноскопії уві сні, присутній лікар анестезіолог, який постійно знаходиться поруч з іншими лікарями до повного завершення діагностичної процедури та пробудження пацієнта зі сну.

Колоноскопія уві сні – це можливість профілактичного огляду під час діагностики без будь яких больових відчуттів, остраху та блювотних рефлексів.

Що може показати діагностика колоноскопія?

Колоноскопія – це ендоскопічне дослідження толстого кишечника. Вона дозволяє оглянути його слізисту оболонку, виявити запальні процеси, поліпи та пухлини, місця кровотечі, а також при необхідності провести забір матеріалу для біопсії, зупинити кишкове кровотеча та видалити невеликі доброякісні новоутворення.

Тривалість діагностики

Процедура длиться 20-30 хвилин. У деяких випадках може займати до 1 години.

Який лікар проводить діагностику?

Процедуру діагностики ендоскопії проводить лікар-ендоскопіст.

Коли потрібно проводити колоноскопію?

На колоноскопію видає направлення лікар проктолог, сімейний лікар (терапевт) чи лікар онколог, при проявах кишкової непрохідності, кровотечах із прямого кишківника, язвенному колиті, хворобах Крони, новоутвореннях в товстому кишечнику, синдромі роздратованого кишечника та деяких інших проктологічних захворюваннях.

Колоноскопія Київ- підготовка, пам’ятка

За 2-3 доби до проведення процедури колоноскопії:

Виключити з раціону свіжі фрукти (малина, смородина, виноград, ківі – в будь-якому вигляді) зелень, ягоди, гриби, квасолю, горох, чорний хліб, насіння, горіхи, газовані напої, молоко, м’ясо, рибу в соусі, ковбасу. Не приймати активоване вугілля і препарати, які містять залізо! Виключаються із раціону будь-які продукти, що містять клітковину – наприклад, капуста, бобові, гречка та інші крупи.

МОЖНА ВЖИВАТИ: відварний рис, бульйон, відварне м’ясо, рибу, пташине філе, сир, білий хліб (сухарі або вчорашній хліб) домашнє печиво без волокон, чай, каву, негазовані напої, фруктові соки без м’якоті, яйце.

В день перед дослідженням дозволяється тільки рідка їжа (фільтрований м’ясний бульйон, кисіль, освітлений сік без м’якоті, крім соків червоного і фіолетового кольору) негазовані напої.

Дозволяється «Легкий» обід за 2 години до прийому ФОРТРАНСУ®.

1 пакетик ФОРТРАНС® розчинити в 1 літрі води, приймати розчин ФОРТРАНС протягом 4 годин (1 склянка за 20 хв.). Одна аптечна упаковка ФОРТРАНС® містить 4 пакетики, з розрахунку 1 пакетик на 15-20 кг ваги тіла пацієнта.

Для прикладу: при вазі пацієнта 80 кг використовують 4 пакетики, при більшій масі пацієнта необхідно використовувати більше Пакетиків ФОРТРАНСУ. Один пакетик ФОРТРАНС розчиняється в 1 л питної води кімнатної температури (газовану воду не використовувати).

Починати прийом ввечері з 17-18 до 22 годин за ніч до дослідження. Отриманий розчин треба пити повільно, (приблизно протягом 4-4,5 годин, по склянці протягом 15-20 хвилин, окремими ковтками, для поліпшення смаку можна запивати кислим соком без м’якоті, або заїдати дольками лимона).
Якщо при прийомі ФОРТРАНС® у Вас виникне відчуття нудоти, зробіть перерву у прийомі препарату на півгодини.

Через 1-2 години від початку прийому препарату у Вас з’явиться рідке випорожнення, спорожнення кишечника завершиться через 2-3 години після останньої дози Фортранс®.

Не турбуйтеся, якщо Вам здається, що очищення кишечника було недостатнім. Прийом 3 літрів розчину препарату ФОРТРАНС® – це гарантія гарної підготовки кишечника до Колоноскопії.

Запрошуємо Вас зробити обстеження до нашого медичного центру Док Лайф, недалеко від ст.м.Осокорки в районі Позняки, що на лівому березі Києва. Однією з переваг проходження Ендоскопії у нашому центрі є те, що діагностику проводитиме досвідчений лікар-ендоскопіст, гастроентеролог Рибалко Сергій Олександрович, який під час процедури зможе надати консультацію. При цьому ми намагаємось зберегти приємний рівень цін для наших клієнтів, не змінюючи якості медичного обслуговування. При необхідності, в нашому медичному центрі наявний сучасний діагностичний центр МРТ КТ УЗД Ендоскопія, та лабораторія CSD

Запис на прийом здійснюється за номером телефону: 097 129 29 29 або онлайн, заповнивши форму на сайті. Подивитися нашу точну адресу можна у розділі «Контакти».

Колоноскопія – від 1600 грн. під наркозом DocLife Київ
Kolonoskopiya Videokolonoskopiya

від 1600 грн Колоноскопія в медичному центрі DocLife Київ, біля ст.м.Осокорки. Відео колоноскопія та можлива біопсія ціна доступна.

Тип послуги: Колоноскопія

Ціна: 1500

Валюта: грн