МРТ КИЇВ. МРТ Осокорки

МРТ сучасний магнітно-резонансний томограф Сіменс МРТ 1.5 Т. Працюємо без вихідних МРТ Київ. Два діагностичних центри на правому та на лівому березі Київ. Обери зручний для себе МРТ. МРТ Осокорки та МРТ Поділ. Можливість запис на МРТ онлайн чи Viber

Час роботи

МРТ Київ


09:00 – 19:00

Клініка Doc Life працює без вихідних

Ви можете записатися на ДокЛайф мрт в Києві по номеру 097 129 29 29 або через чат у Вайбері. МРТ в Києві працює з 09:00 – 19:00 без вихідних. Детальну інформацію ви можете дізнатися на сторінці – Контакти

Середня ціна на МРТ в Києві без контрасту становить 1900 грн. (МРТ головного мозку 1900 грн.) Ціна на МРТ в Києві з контрастом від 3800 грн. (Мрт головного мозку з контрастом) Детальну інформацію про всі ціни на МРТ можете дізнатися у розділі Ціни на МРТ

Під час сканування ви лежите на плоскому ліжку, яке переміщується в сканер МРТ.

Залежно від частини вашого тіла, яка сканується, вас перемістять у сканер або головою вперед, або ногами вперед.

Томографія сканером керує рентгенолог, який навчений проводити візуалізаційні дослідження.

Вони керують сканером за допомогою комп’ютера, який знаходиться в іншій кімнаті, щоб тримати його подалі від магнітного поля, створюваного сканером.

Сканування триває від 15 до 90 хвилин, залежно від розміру області сканування та кількості зроблених зображень.

Докладніше про те, як проводиться МРТ .

Мрт Київ. Осокорки Док Лайф. Мрт Осокорки
МРТ Київ. Док Лайф діагностичний центр – МРТ Осокорки

Види МРТ обстежень Київ Осокорки

Які види МРТ обстеження бувають ?

Залежно від передбачуваного діагнозу завдяки МРТ обстеженням можна перевірити стан головного мозку, судин, суглобів, очеревини, хребетного стовпа (спина), м’яких тканин, простати, малий таз жінок та чоловіків. Є апарати відкритого (малопотужні та слабкі) та закритого вигляду. Дослідження проводиться безконтрастно чи з використанням контрастного посилення.

Мрт Голови Та Шиї
МРТ голови та шиї

МРТ головного мозга рекомендують проводити спочатку без внутрішньовенного контрастування. При підозрі на пухлину тільки з контрастуванням, оскільки можна пропустити дрібні зміни, наприклад пухлини або метастази. Товщина зрізів при діагностиці відносно невелика – 3-5 мм. Крім оглядового МРТ мозку, є МРТ високої роздільної здатності. У них товщина зрізів суттєво нижча, але й за часом така діагностика займає приблизно 2 рази більше. Дослідницькі маніпуляції високого дозволу застосовуються виявлення деяких специфічних захворювань, наприклад – епілепсії, аномалій розвитку мозку, вазоневрального конфлікту. Такі види магнітно-резонансної томографії дають максимально чіткий результат.

Мрт Судин Голови Та Шиї
МРТ судин голови та шиї – МРТ ангіографія
Ціна

2500 грн

Час

25 хв

Запис

Діагностика судин називається МРТ ангіографією (ангіо – судина, грец.). Дослідження допомагає оцінити просвіт судин, наявність стенозів, виявити атеросклеротичні бляшки, тромби. Особлива увага приділяється обстеженню шийних судин, оскільки вони впливають на функціонування головного мозку. Ще вивчають черевний та грудний відділи аорти, судини нижніх кінцівок, артерії головного мозку, при атеросклерозі, аневризмах та судинних мальформаціях. Як правило, діагностика судин відбувається у складі обстеження внутрішніх органів, голови, хребетного стовпа.

Мрт Суглобів
МРТ суглобів
Ціна

2100 грн

Час

25 хв

МРТ суглобів є безпечним, інформативним методом збору даних про стан структури кісток, хряща, суглобової капсули, синовіальної рідини, прилеглих м’яких тканин, зв’язкового апарату, сухожиль, що живлять кровоносних судин. Вивчення суглоба шляхом покрокового магнітно-резонансного сканування здійснюється пошарово. Один крок – один шар, що дорівнює 1-10 мм. Структури візуалізують з різних ракурсів, дозволяючи лікарям розглянути як незначні дегенеративні зміни, і прогресування захворювання.

Мрт Хребта
МРТ хребта
Ціна

від 1900 грн

Час

15 хв

 • МРТ шийного відділу хребта
 • МРТ грудного відділу хребта
 • МРТ поперековий відділ хребта
 • МРТ Скринінг всього хребта (всі ділянки – оглядовий)

МРТ спини (мрт хребта, скринінг хребта) – це діагностична маніпуляція, основу якої лежить вплив магнітного поля на весь хребет чи його частини. Внаслідок цього виходять пошарові знімки хребта високої якості в 3D – прямій, горизонтальній та бічній. МРТ хребта в Док Лайф.

Мрт Всього Тіла За 60 Хв.
МРТ всього тіла

МРТ всього тіла за 60 хв.

Сучасна методика сканування МРТ Всього тіла за одне сканування МРТ – тривалість 60 хв.

Ціна

13 700 грн

Час

60 хв

Запис
 • МРТ всього тіла без контрасту
 • МРТ всього тіла з контрастом (Онкологія)

Така методика сканування МРТ всього тіла – вистпаємо аналогом ПЕТ – КТ при скануванні при онкологі

Мрт З Контрастом
МРТ з контрастом
Ціна

3800 грн

Час

25 хв

Запис
 • МРТ з контрастом

Для встановлення діагнозу у разі підозр на злоякісні утворення, утворення метастаз, а також для контролю післяопераційного стану пацієнта, визначення ступеня такого захворювання, як розсіяний склероз, рекомендується МРТ з контрастом.

Процедура дозволяє провести безпечне обстеження та отримати максимально чіткі знімки, висвітлити область дослідження для точного визначення стану внутрішніх органів та тканин. Що таке МРТ із контрастом? Основна особливість діагностики полягає у застосуванні спеціальної речовини – контрасту, який вводиться внутрішньовенно.

МРТ з Контрастування безпечне для людини, що не провокує виникнення алергічних реакцій. Контрастна субстанція на основі гадолінію подається у певному дозуванні при МРТ черевної порожнини, МРТ головного мозку, органів малого тазу, МРТ гіпофізу або апаратного сканування інших ділянок тіла.

Мрт Органів Черевної Порожнини
МРТ органів черевної порожнини
Ціна

3100 грн

Час

25 хв

Запис

МРТ органів черевної порожнини (травного тракту) допомагають оцінити їхній стан. Діагностується печінка, селезінка, кишечник, жовчний міхур, нирки, надниркові залози. Органи черевної порожнини на МРТ як правило роблять з контрастом.

Додаткова інформація про МРТ печінки

1. Діагностика лімфатичних вузлів. Процедуру проводять при їх збільшенні, проблемному ковтанні, підвищенні температури тіла. Сканування дає можливість визначити збільшення лімфатичних вузлів за таких патологій як: запальні процеси, сифіліс, ВІЛ, туберкульоз, аутоімунні патології, новоутворення злоякісного характеру.

2. Дослідження печінки та підшлункової залози. На зображеннях чітко проглядаються будова цих паренхіматозних органів, судини, кількість часток, їх розміри, цілісність та інші характерні особливості.

Мрт Простаты Киев
МРТ простати з функцією DWI МРТ центр Док Лайф Осокорки Київ
Ціна

3100 грн

Час

25 хв

Запис

Діагностика захворювань передміхурової залози, матки, яєчників, прямої кишки

Мрт М'яких Тканини Шиї
МРТ м’яких тканини шиї
Ціна

3100 грн

Час

15 хв

Запис
 • МРТ м’яких тканини шиї
 • МРТ лімфатичних вузлів

Магнітно-резонансна томографія м’яких тканин потрібна для оцінки дрібних структур, отримання чітких зображень з високою роздільною здатністю. На відміну від КТ, МР-томографію можна проводити неодноразово. Це дозволяє медикам своєчасно коригувати терапевтичну схему, відстежувати зростання новоутворень. При діагностиці молочних залоз застосовують контрастування. Це дозволяє визначити гіперплазію, мастопатію, кісти, онкологічні утворення, фібрози, мастити, некротичні процеси в тканинах. МРТ шийної зони виконують паралельно із діагностикою голови. Можна здійснювати окреме сканування. У шиї зосереджено безліч важливих структур – щитовидна залоза, магістральні капіляри, горло, регіональні лімфатичні вузли, слинні залози. На зображеннях будуть видно розриви, гематоми, будь-які відхилення в їх структурах, розмірах,

Метод апаратної діагностики, що дозволяє з високою точністю візуалізувати органи та тканини цієї області: гортань, гортаноглотку, щитовидну залозу, слинні залози, зв’язки, сухожилля, м’язи, підшкірно-жирову клітковину, судини та лімфовузли

Оберіть зручний для себе МРТ центр в Києві. МРТ Осокорки чи МРТ Поділ.

Лівий берег

ст.м. Осокорки

м.Київ, вул. Трускавецька, 10В. – Житловий комплекс RiverStone – Медичний центр Док Лайф. МРТ Осокорки.

Правий берег

ст.м. Контрактова площа.

м.Київ, Вознесенський узвіз 22. – Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України. МРТ Поділ. АверсМед

Мрт Київ Осокорки Доклайф. Мрт Осокорки
МРТ Київ Осокорки ДокЛайф

Особливості та характеристики МРТ

Вага

до 140 кг.


Допустима вага пацієнта до 140 кг., але діаметр найоб’ємнішої частини тіла разом з руками не більше 140 см.

2021

Новий МРТ


Сучасний МРТ 1.5 Т від компанії Siemens. Наявні всі сучасні протоколи сканування всього тіла.

Опис

від 3 год.


Лікарі описуються результати обстеження МРТ протягом 3 годин. Направляємо на Вашу пошту

Ціна

від 1900 грн.


Ціна на МРТ обстеження від 1900 -13 700 грн (МРТ всього тіла) Детально про ціни тут.

МРТ Всього тіла

Унікальна можливість пройти МРТ всього тіла за один раз. Чек Ап всього тіла. 60 хв – Тривалість сканування. Ціна – 13 700 грн.

Мрт Всього Тіла. Мрт Київ
приклад сканування МРТ всього тіла

DOC LIFE


Медичний центр Док Лайф знаходиться за адресою вулиця Трускавецька, 10в, Київ, у районі Осокорки, недалеко від Позняків, у місті Києві, Україна. Житловий комплекс RiverStone

Безпечність МРТ Київ

МРТ Київ – безболісна та безпечна процедура. Вам може бути незручно, якщо у вас клаустрофобія , але більшість людей можуть впоратися з нею за підтримки рентгенолога або прийому ліків. Можна провести МРТ діагностику під час сну для пацієнтів із клаустрофобією. Особливості сканування мрт під час знеболення чи сну краще запитати у менеджера клініки ДокЛайф МРТ в Києві.

Більшість сучасних МРТ томографів – сканерів мають більш широкий тунель, що може допомогти зменшити клаустрофобію. Може бути легше зайти спочатку в ногами вперед МРТ, хоча це не завжди можливо при певних зонах сканування.

Було проведено широкі дослідження щодо того, чи можуть магнітні поля та радіохвилі, які використовуються під час сканування МРТ, становити небезпеку для людського організму.

Мрт Київ, Мрт Осокорки, Док Лайф Мрт Для Дітей
МРТ Київ, МРТ Осокорки, Док Лайф МРТ для дітей

Не знайдено доказів, які б свідчили про наявність ризику, а це означає, що МРТ є однією з найбезпечніших медичних процедур.

Але в певних ситуаціях МРТ не рекомендується. Наприклад, якщо у вас встановлений металевий імплантат, такий як  кардіостимулятор або штучний суглоб який не сумісний із ДокЛайф МРТ Київ.

Якщо ви вагітні, лікар обговорить з вами, чи підходить вам МРТ.

Дізнайтеся більше про те  , кому можна і не можна проходити МРТ .

Методики та Протоколи МРТ в Києві діагностики

Функціональна МРТ

Цей метод виявляє метаболічні зміни, що виникають в активному стані головного мозку. Він може показати, які ділянки головного мозку активні, коли пацієнт виконує певне завдання, наприклад, читає, пише, згадує, вважає чи рухає кінцівкою. Функціональна МРТ може використовуватися для наукових досліджень та у клінічній практиці, наприклад, для планування операцій на головному мозку з приводу епілепсії.

Перфузійна МРТ – МРТ PWI

За допомогою цього методу лікарі можуть оцінити проходження крові через певну ділянку. Ця інформація може бути корисною при інсульті, допомагаючи визначити наявність зменшення кровопостачання ділянок головного мозку. Вона також допомагає визначити ділянки зі збільшеним кровопостачанням, наприклад пухлини.

Дифузійно-зважена МРТ – МРТ DWI

Цей метод виявляє зміни руху води в клітинах, що не функціонують нормально. Він зазвичай використовується виявлення раннього інсульту. Він також застосовується для виявлення певних порушень головного мозку, а також дозволяє визначити поширення пухлини у головний мозок або провести диференціальну діагностику абсцесу головного мозку та пухлини. Застосування цього методу для візуалізації інших органів, крім головного мозку, обмежене. Дифузійно-зважену МРТ в Києві часто застосовують разом з іншими методами для аналізу пухлин, головним чином у головному мозку.

Магнітно-резонансна спектроскопія

Цей спосіб використовує завжди випускаються радіохвилі, а чи не їх імпульси, як із стандартної МРТ в Києві. Магнітно-резонансна спектроскопія використовується для виявлення захворювань головного мозку, наприклад, судомних розладів, хвороб Альцгеймера, пухлин і абсцесів головного мозку. Вона допомагає диференціювати мертві сторонні частинки в абсцесі і клітини, що розмножуються, в пухлини.

Цей метод також використовується для оцінки метаболічних порушень у м’язах та нервовій системі.

Магнітно-резонансна ангіографія (МРА)

МРА, подібно до стандартної ангіографії та КТ-ангіографії, може надавати чіткі зображення кровоносних судин. Однак це більш безпечний і простий, хоч і дорогий, метод. Часто МРА можна проводити без введення контрастної речовини.

Магнітно-резонансна ангіографія може продемонструвати кровотік по артеріях і венах або потік крові тільки в одному напрямку, візуалізуючи тільки артерії або тільки вени. Як і при КТ-ангіографії, комп’ютер видаляє на зображенні всі тканини, крім кровоносних судин.

Часто для визначення контурів кровоносних судин пацієнту внутрішньовенно вводять контрастну речовину, що містить гадоліній. Фахівець виконує сканування у певний час, щоб отримати зображення, коли гадолін знаходиться в досліджуваних кровоносних судинах.

МРА використовується для оцінки кровоносних судин головного мозку, серця, органів черевної порожнини, рук та ніг. Вона використовується для виявлення:

 • аневризм аорти;
 • розшарування аорти;
 • звуження артерій у кінцівках;
 • згустків крові у венах кінцівок та тазі;
 • кровопостачання пухлин;
 • пухлин, які вражають кровоносні судини.

Магнітно-резонансна венографія

Цей термін застосовується до МРА вен. Цей метод часто використовується для виявлення кров’яного згустку у вені, яка переносить кров від головного мозку (тромбоз вен головного мозку) та відстеження дії лікування на дане порушення.

Відлуння-планарна візуалізація

Цей надшвидкий метод генерує послідовність зображень протягом кількох секунд на апараті МРТ в Києві. Його можна використовувати для візуалізації головного мозку, серця та черевної порожнини. Оскільки цей метод є швидким, рух пацієнта робить зображення каламутним. Крім того, за допомогою цього методу можна отримати інформацію про функціонування тканин.

Тим не менш, даний метод вимагає застосування спеціального обладнання, і з більшою ймовірністю, ніж стандартні методи МРТ, може неправильно передати зображення деяких структур через особливості цієї технології.

Всі види обстеження на МРТ в Києві – центр Док Лайф

Mrt Vnutrishnogo Vuha Zobrazhennya

Євстахієва труба: МРТ та КТ обстеження – як правильно обрати Київ

Євстахієва труба: МРТ та КТ обстеження – як правильно обрати Київ Шуму у вухах та голові як правильно обрати обстеження Євстахієва труба: МРТ та КТ (Док Лайф м.Київ, Осокорки). У…
Читати далі Євстахієва труба: МРТ та КТ обстеження – як правильно обрати Київ
Hvoroba Osguda Shlattera

Хвороба Осгуда – Шлаттера консультація травмотолога

Хвороба Осгуда – Шлаттера консультація ортопеда травматолога Консультація травматолога – хвороба Осгуда – Шлаттера, медичний центр Док Лайф, УЗД суглобів та МРТ великогомілкової кістки. Що таке хвороба Осгуда – Шлаттера…
Читати далі Хвороба Осгуда – Шлаттера консультація травмотолога
Протрузія

Протрузія

Протрузія консультація нейрохірурга консультація лікаря нейрохірурга чи невропатолога Протрузія – це випинання стінки міжхребцевого диска без розриву фіброзного кільця самого диска. Протрузія є початковою стадією грижі міжхребцевого диска і може…
Читати далі Протрузія
Мрт Ангіографія Судин Голови Та Шиї

МРТ ангіографія судин головного мозку

МРТ ангіографія судин головного мозку з контрастуванням МРТ ангіографія судин головного мозку ( МР ангіографія) на сьогоднішній день найінформативніший та надійніший метод діагностики патологій судин, артерій головного мозгу голови та…
Читати далі МРТ ангіографія судин головного мозку
Грижа Міжхребцевого Диска

Грижа міжхребцевого диска

Грижа міжхребцевого диска
Мрт Sempra Мрт 1.5 Київ

МРТ 1.5 T New сканер МРТ SIEMENS MAGNETOM Sempra

МРТ 1.5 T New сканер МРТ SIEMENS MAGNETOM Sempra МРТ 1.5 T New сканер SIEMENS MAGNETOM Sempra Новий рівень медичної візуалізації МРТ Siemens 1.5 Tesla Магнітно-резонансний томограф МРТ Siemens Sempra…
Читати далі МРТ 1.5 T New сканер МРТ SIEMENS MAGNETOM Sempra
Мрт Показания И Протипокзания

Показання до МРТ та протипоказання МРТ

Показання до МРТ та протипоказання МРТ Комп’ютерна томографія КТ та магнітно-резонансна томографія МРТ – два сучасні високотехнологічні методи променевої діагностики, що досить широко застосовуються в медицині. Завдяки високій інформативності МРТ…
Читати далі Показання до МРТ та протипоказання МРТ
Мрт С Контрастом Головного Мозга

МРТ з контрастом

МРТ з контрастом. Діагностичне застосування контрасту в МРТ МРТ або магнітно-резонансна томографія це сучасний метод магнітно-променевої діагностики, що виконується за допомогою магнітно-резонансного томографа. МРТ з контрастом – це різновид діагностики,…
Читати далі МРТ з контрастом
Мрт Черевної Порожнини

МРТ черевної порожнини

МРТ черевної порожнини – безпечний та високоінформативний метод діагностики захворювань органів черевної порожнини. Спосіб життя сучасної людини диктує свої умови: часті стреси, неправильне харчування та недосипання – все це справжнє…
Читати далі МРТ черевної порожнини

МРТ Київ – Підготування, обмеження та покази до діагностики

Ціна на МРТ Київ від 1900 грн.

Ціна на МРТ Київ з контрастом + 2100 грн. (в залежності від варт контрасту на день обстеження) Правила підготовки до мрт з контрастом читайте най сайті.

Точна ціна на МРТ та знижки на послуги, вам можуть повідомити по телефону під час запису на МРТ. В цей тяжкий та військовий час можливі різноманітні знижки та акції, але детальна інформація будет на сайті.

На МРТ дослідження необхідно взяти із собою:

 • Результати попередніх досліджень (CD диски раніше виконаних КТ/МРТ досліджень) та іншу медичну документацію, що відображає історію хвороби (післяопераційні виписки, консультаційні висновки тощо). За необхідності це може допомогти зробити найточніший висновок щодо Вашого дослідження.
 • Документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія тощо).
 • Направлення (за наявності але можливо і без нього) від лікаря із зазначенням зони дослідження та клінічного завдання.
 • Легкий одяг (шкарпетки, футболка) для перевдягання (за бажанням). Одяг має бути без металевих деталей. На час дослідження Вам можуть запропонувати переодягнутися в одноразовий медичний одяг.

Підготовка до МРТ з контрастом

 • За 3 години до дослідження виключити прийом їжі та рідини.
 • Підготовка до МРТ органів черевної порожнини, жовчовивідних проток (ХПГ) та нирок
 • Перед дослідженням, за 3 години, не можна вживати чорний хліб, бобові продукти, сирі овочі та фрукти, молочні продукти.
 • Тренувати затримку дихання на вдиху протягом 20 секунд.

Підготовка до МРТ прямої кишки

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.

Підготовка до МРТ органів малого тазу (жіночого)

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.
 • Випорожнити сечовий міхур перед МРТ.

Підготовка до МРТ сечового міхура

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.
 • Наповнення сечового міхура – повний: протягом 2 годин до проведення дослідження не випорожнити, за годину до проведення дослідження випити 1 літр води.

Підготовка до МРТ Київ передміхурової залози

 • МРТ передміхурової залози завжди проводиться з контрастною речовиною.

Обмеження та протипокази до МРТ діагностики

ВАГА – до 150 кг., Об’єм – до 140 см.

Металеві предмети

Однією з властивостей магнітного поля МРТ є притягування металевих предметів. Як і пацієнт, так і лікарі, які перебувають у приміщенні магнітно-резонансного томографа, можуть стати «жертвами» металевих предметів, які довільно пересуваються в сильному магнітному полі. Саме щоб уникнути таких непорозумінь будь-які залізовмісні предмети проносити в зону дії МРТ не можна.

Сильне магнітне поле томографа може безпосередньо притягнути будь-які залізні предмети, що знаходяться всередині вашого тіла: судинні кліпси, металеві фіксатори, металеві та магнітні імплантати та інше. У таких випадках МРТ діагностика заборонена, оскільки може спричинити усунення цих предметів.

Крім цього, металеві предмети можуть бути причиною спотворення зображення, що може призвести до неправильних висновків на основі отриманої інформації.

Прилади

Магнітне поле може також порушити роботу як імплантованих електронних приладів, так і зовнішніх, таких як:

 • слуховий апарат
 • водії ритму серця
 • носії інформації
 • диски
 • кредитки
 • магнітні картки
 • картки флеш-пам’яті
 • мобільні телефони

Вагітність

На сьогоднішній день МРТ при вагітності – найпоширеніший метод обстеження стану здоров’я матері та плода. Проте вагітність – специфічний стан організму жінки, тому деякі обмеження на дослідження такого роду існують.

Протипоказання для МРТ при вагітності

Отже, які ж є протипоказання для жінок «у ​​положенні»? Вони ґрунтуються переважно на тому, що на стартовому етапі розвитку не бажано впливати на середовище, в якому розвивається плід. Під час сканування виділяється теплова енергія, яка нагріває навколоплідні води, що на ранніх стадіях не бажано.

Коли не роблять МРТ при вагітності:

Не роблять МРТ на ранніх термінах (перший триместр).
Не роблять МРТ при стандартних обмеженнях (залізні пластини в тілі, клапани, штучні суглоби).
Не роблять МРТ із контрастом при вагітності (тільки за життєвими показаннями).

Щодо останнього обмеження – дослідження з контрастом – варто зауважити, що його виконують лише за життєво важливими показаннями. Наприклад, для пошуку ракових пухлин та метастазів, при підозрі на онкологію і лише після допуску рентгенолога.

Показання для МРТ Київ при вагітності

Для чого може знадобитися МРТ плода при вагітності? Таких показань є кілька, і на другому-третьому триместрі вагітності такі дослідження проводяться.

Коли роблять МРТ в Києві вагітним:

При патології розвитку плода.
За проблем функціонування внутрішніх органів.
При загостреннях хронічних хвороб.
Підготовка до переривання вагітності.
При підготовці до лікування після народження.
При деформації суглобів.
Після проведення УЗД для уточнення змін, що відбуваються.

У пацієнтів часто постає питання: чи шкідливо МРТ при вагітності? Чи може магнітне поле зашкодити плоду? Відповідаємо: ні, не може, крім першого триместру. У решті випадків МРТ абсолютно нешкідливо.

Клаустрофобія

Не можна проводити МРТ діагностику хворим, які страждають на клаустрофобію (боязнь закритих просторів). Панічні напади під час перебування у тунелі апарату не можуть дозволити провести дослідження.

Макіяж

Представницям прекрасної половини людства варто звернути увагу на те, що при дослідженні голови елементи макіяжу (такі як тіні, туш та інші) можуть перешкоджати хорошій якості зображення або знижувати діагностичну цінність. Тому жінкам ми даємо наполегливу та слушну пораду утриматися від нанесення макіяжу.

Діти

Тепер про дітей. У дитячому віці (до дев’яти років) може бути потрібна седація (викликане лікарськими препаратами придушення свідомості) або наркоз. Ця необхідність обумовлюється нестабільною поведінкою дитини, що може спричинити збій у дослідженні. Деталі слід обов’язково обговорити перед обстеженням з анестезіологом.

Відносні протипоказання до проведення МРТ Київ

Магнітно-резонансна томографія протипоказана за наявності татуювань, виконаних за допомогою барвників, що містять металеві з’єднання. Титан, що широко використовується в протезуванні, не є феромагнетиком і практично безпечний при МРТ, але наявність татуювань, виконаних за допомогою барвників на основі титанових сполук (наприклад, на основі діоксиду титану), є протипоказанням для дослідження. Тому навіть така дрібниця може спричинити неприємні наслідки.

До відносних протипоказань можуть також належати:

 • інсулінові насоси
 • нервові стимулятори
 • неферомагнітні імплантати внутрішнього вуха
 • протези клапанів серця
 • кровоспинні кліпси (крім судин мозку)
 • декомпенсована серцева недостатність

Важливо знати, що при дослідженні органів малого тазу сечовий міхур повинен бути помірно наповненим, але не при дослідженні інших органів або областей (інакше важко буде дочекатися закінчення процедури).

 • Під час запису Вам буде повідомлено час прибуття. Це час початку реєстрації, а не початку сканування, тому приходити раніше не потрібно (за винятком МРТ з контрастом).
 • Після прибуття підійдіть до рецепції та зареєструйтесь.
 • Наші адміністратори проведуть стандартне анкетування та уточнять, чи є у Вас результати попередніх досліджень та інша медична документація.
 • Надайте результати попередніх досліджень (УЗД, КТ, МРТ) та іншу медичну документацію, якщо вона є.
 • Далі Вас запросять у роздягальню, де ви зможете докладніше розповісти про свої скарги, переодягтися та залишити свої речі на час дослідження.
 • Наш лікар проведе додаткове опитування щодо ваших скарг та зони дослідження.
 • Перед дослідженням зніміть та залиште у сейфі всі металеві та електронні предмети, які можуть бути небезпечні або пошкоджені внаслідок дії магнітного поля: телефон, прикраси, слуховий апарат, шпильки, годинники, електронні картки, монети, зубні протези, що знімаються.
 • У кабінеті сканування медсестри допоможуть Вам лягти на стіл та надінуть навушники та котушку на обстежувану частину тіла (спеціальний девайс, що допомагає створити якісне просторове зображення, хорошу контрастність та адекватне співвідношення сигнал/шум, а також зафіксувати зону дослідження).
 • Стіл томографа буде переміщатися, поки частина тіла, що обстежується, не опиниться в апараті. Більшість вашого тіла буде знаходитися поза апаратом.
 • У процесі МР-сканування томограф видає гучні ритмічні стукіт та інші шуми. Спеціальні вакуумні навушники зменшать рівень шуму.
 • У процесі дослідження ви можете відчувати незначне тепло та поколювання.
 • У деяких випадках, на ваше бажання, член сім’ї або інша людина може бути поруч із вами під час дослідження. Будь ласка, повідомте про це бажання на етапі запису.
 • Також при дослідженні у вашій руці буде знаходитись гумова груша, при стисканні якої з вами одразу зв’яжеться наш медичний працівник. Повідомте наш персонал, якщо ви відчуваєте незручності або вам потрібна допомога.
 • Намагайтеся не нервувати, пам’ятайте, що дослідження є безпечним для вашого організму. Під час дослідження за вами постійно спостерігатиме наш медичний персонал. Якщо вам проводять МРТ із використанням контрастної речовини, вас супроводжуватиме кваліфікований лікар анестезіолог, який надасть усю необхідну підтримку.

МРТ Київ сканування

Для отримання якісного зображення потрібно під час дослідження лежати, не рухаючись, дихати спокійно та чітко дотримуватися вказівок персоналу – це зменшить час перебування в апараті.

Після сканування вам допоможуть підвестися і проведуть у роздягальню, де ви залишали речі.

У ряді випадків, коли пацієнт не може приїхати персонально на консультацію з поважних причин, а час на прийняття рішення втрачати не можна, можливе проведення у наших фахівців консультації з документів з метою підтвердження показань до лікування, оцінки лікування, уточнення та доповнення до існуючого лікування. Консультування пацієнтів, які пройшли лікування або операцію в інших клініках і т.д.

Документи, необхідні для проведення консультації

 • результати лабораторних аналізів;
 • результати інструментальних методів діагностики (наприклад, УЗД, КТ, МРТ, сцинтиграфія тощо);
 • матеріали біопсій (парафінові блоки, скла з біопсійним матеріалом);
 • докладна виписка чи виписки (давності трохи більше трьох місяців).

ПРИМІТКА: Файли формату DICOM та інші великі файли бажано передавати через файл-обмінний сервіс

Посилання на лікування

Feasibility of diffusion weighting with a local inside-out nonlinear gradient coil for prostate MRI за посилання

BrainGNN: Interpretable Brain Graph Neural Network for fMRI Analysis за посилання