Online оплата послуг DocLife

На сайті DocLife встановлений міжнародний сертифікат для здійснення Online платежів. Якщо Ви плануєте візит до нашого медичного центру чи вже отримали послуги, ви можете отримати рахунок за надану медичну допомогу, що є підставою для оплати на сайті..

Онлайн – платежі

Один простий спосіб оплатити рахунок BIDMC – онлайн. Ви будете платити через безпечний платіжний сайт. Зазвичай платежі обробляються протягом 2-15 хв.

Банк отримувач

Всі платежі обслуговує ТАСКОМБАНК, через онлайн сервер банку. Щойно ваш платіж буде здійснено, ви отримаєте сповіщення SMS про оплату.

Likari Mrt Ta Kt 3
Медичний центр DocLife

Перейти на сторінку оплати ONLINE

Qr Poslugi U Sferi Ohorni Zdorovya Doclife
Відскануй QR код для оплати Медичних послуг
Qr Tas Bank Cod
ТАСКОМБАНК QR

Оплата Онлайн через ТАСКОМБАНК

 1. Наведіть камеру телефону на QR код.
 2. Завантажиться вікно для оплати ТАСКОМБАНК.
 3. Вкажіть необхідну суму для оплати.
 4. Номер рахунку або прізвища пацієнта на користь якого бажаєте оплатити.
 5. Оберіть зручну для Вас банківську систему для оплати.
 6. На Ваш телефон прийде квитанція про успішну оплату.

Дякую Вам !!!

Doc 07

Оплата на сайті медичного центру Док Лайф

 1. Медичний центр Док Лайф пропонує клієнтам можливість оплати медичних послуг та товарів на сайті Центру.
 2. Ціни на медичні послуги та товари вказані на сайті Центру і можуть бути змінені без попереднього повідомлення клієнтів.
 3. Оплата здійснюється за допомогою банківських карт, електронних платіжних систем та інших способів, вказаних на сайті Центру.
 4. При оплаті банківською карткою клієнта, всі транзакції захищені протоколом безпеки SSL.
 5. Медичний центр Док Лайф не зберігає дані про банківські карти клієнтів та забезпечує захист всіх фінансових транзакцій.
 6. Якщо клієнт відмовляється від отримання послуги або товару після його замовлення, то медичний центр Док Лайф має право утримати вартість передоплати та витрат, пов’язаних з обробкою замовлення.
 7. Якщо товар або послуга не влаштовують клієнта з якихось причин, клієнт може повернути його в протязі 14 днів з моменту отримання замовлення, за умови збереження товарного вигляду. Повернення вартості здійснюється після перевірки товару або послуги на стан.
 8. Якщо у клієнта виникли запитання щодо оплати на сайті Центру, він може звернутися за консультацією до менеджера Центру за вказаними на сайті контактами.

Online оплата косметологічних послуг DocLife

Банк отримувач

Всі платежі обслуговує ТАСКОМБАНК, через онлайн сервер банку. Щойно ваш платіж буде здійснено, ви отримаєте сповіщення SMS про оплату.

Лікувальний Масаж
Центр лазерної косметології DocLife

Перейти на сторінку оплати ONLINE

Qr Косметологія
Відскануй QR код Косметологічні послуги

Лікарі для усієї родини.

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up

Як це працює online платіж?

Після вашого візиту до медичного центру ДокЛайф Вам буде наданий рахунок для сплати послуг. Номер рахунку слід вказати в Онлай формі для платежу. Рекомендовано вказати ім’я пацієнта, якщо оплачує Ви на користь пацієнта.

Рахунки та медичне страхування

Якщо у вас є медична страховка, ми спочатку виставляємо рахунок до Вашої страхової компанії. Будь-який залишок, який не покриває Гарантія страхового полюсу, буде виставлено на будь-яку додаткову страховку, яку ви можете мати, або безпосередньо вам.

Зверніть увагу, що деякі витрати можуть не покриватися страхуванням. Наприклад, більшість страховок не покриває вартість додаткових послуг чи анестезію. Якщо Ви попросили додаткові послуги, ви можете отримати рахунок за частину вартості таких медичних послуг. Вам не доведеться доплачувати, якщо окремі послуги будуть погоджуватися між нашим лікарем та представником страхової компанії заздалегідь.

Зверніться до своєї страхової компанії з питаннями щодо вашого індивідуального плану страхування.

Online Оплата Послуг Doclife
Online оплата послуг DocLife