Лабораторія CSD та медичний центр Doc Life

Медична лабораторія CSD, м. Київ – Осокорки та медичний центр Doc Life

Медична Лабораторія CSD – це сучасна потужна українська лабораторія, що є лідером у сфері морфологічної та молекулярної діагностики. CSD Лабораторія надає унікальні можливості діагностики, прогнозування та ефективності терапії завдяки широкому спектру лабораторних та генних досліджень.

Ціни та види аналізів

Перелік всіх видів аналізів та ціни – можливо подивитися за посиланням

Ціни та Послуги

Лабораторія – часи роботи

 • 09:00 – 15:00 працюємо без вихідних
 • до 10:00 – Забір аналізів на сьогодні.
 • +380971292929
 • ONLINE Запис на сьогодні

Види лабораторних досліджень:

 • Клінічна лабораторна діагностика (всі види аналізів – крові, сечи, кал, посіви, мазки)
 • Цитологічна діагностика.
 • Патогістологічна діагностика. (онкологія та онкомаркери для хіміотерапії)
 • Широкий спектр імуногістохімічних, діагностичних та тераностичних маркерів.
 • Проточна цитометрія.
 • Молекулярно-генетична діагностика.

Переліка необхідних аналізів та консультація сімейного лікаря – можлива в медичному центрі Док Лайф.

Час роботи МРТ Київ


09:00 – 19:00

Діагностичний центр МРТ та КТ працює без вихідних
Лабораторія Csd Та Лабораторія Doc Life

Лабораторія CSD – переваги

 • 500 кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в лабораторній діагностиці
 • Сучасне високотехнологічне обладнання 
 • Доступно для замовлення більш ніж 1500 сучасних лабораторних досліджень
 • Лабораторні офіси та пункти прийому матеріалу по всій Україні
 • Найбільша патоморфологічна лабораторія Східної Європи
Доклайф Лабораторія
ст.м.Осокорки – вул. Трускавецька 10В. Київ.

Нам довіряють

 • 1600 державних та приватних медичних клінік
 • 10 000 лікарів по всій Україні
 • 500 000 клієнтів на рік

Молекулярно-генетичний центр лабораторії CSD

поєднує в своєму складі підрозділи, які займаються молекулярною діагностикою онкологічних та інфекційних захворювань, генетичними дослідженнями в галузях трансплантології та пренатальної медицини. 
Дослідження проводяться за сучасними методиками, визнаними в світі, які гарантують точність та якість отриманих результатів нашою лабораторією.
Використання сучасних методик, новітнього обладнання та постійний професійний розвиток фахівців роблять медичну лабораторію CSD лідером в сфері молекулярно-генетичних досліджень в Україні.

Патоморфологічна лабораторія CSD

Для медичної лабораторії CSD першочерговим є точний та вичерпний морфологічний діагноз, тому у питанні підготовки фахівців для нас не може бути компромісів.

Для досягнення найбільшої ефективності в роботі наших спеціалістів, ми запровадили окремі спеціальності для всіх лікарів-патологів. Кожен лікар, разом із загальною патологією людини, здобуває поглибленні знання та навички в окремих вузьких сферах, як то гінекологічна, урологічна патологія, нефропатологія, патологія органів шлунково-кишкового тракту, гематопатологія тощо. 

Такий підхід дав змогу створити цілі групи спеціалістів, які досконало володіють навичками морфологічної діагностики всіх можливих патологій.
Разом з цим, на базі нашої лабораторії проходять профільне навчання лікарі-інтерни та існує спеціальна інтенсивна програма підготовки починаючих спеціалістів-патологів.

Всі штатні лікарі-патологи регулярно беруть участь у спеціалізованих курсах з різних напрямків патології, медичних конференціях, стажуваннях та спеціалізованих програмах з практичної роботи в найкращіх закладах країн Європи та США.

Цитологічний відділ CSD

Відділ почав свою роботу в 2011 році. Основною ідеєю створення було бажання надати якісні, сучасні цитологічний дослідження лікарям різного профілю.

Левову частку всіх досліджень відділу складає цервікальний скринінг. З моменту започаткування відділу, цитологічний скринінг базується виключно на ПАП-тесті, без модифікацій та підмін понять якісного дослідження. Ми стали піонерами впровадження рідинної цитологів в Україні. З грудня 2013 року ми працюємо з технологією CellPrep Biodyne.

На сьогодні це вже два апарати для виготовлення якісних цитологічний препаратів для цервікального скринінгу та діагностики уротеліальних неоплазій. Якісне фарбування препаратів за методикою Папаніколау проводиться в автоматичному режимі завдяки автостейнеру.

На сьогодні у відділі працює 7 лікарів-цитологів, які мають досвід роботи в цитології більше 15-20 років. 5 лікарів з вищою категорією, 3  мають додаткову спеціалізацію з патологічної анатомії, один кандидат медичних наук.

Лікарі вдосконалюють свою майстерність не лише на робочому місці  але і співпрацюючи з лікарями  передових лабораторій Європи, такими як Biopticka, де проходять періодично стажування. Досвід наших лікарів – цитологів дозволяє досліджувати в наших умовах будь-який цитологічний матеріал.

Медична лабораторія CSD забезпечує повний цикл лабораторної діагностики на базі своїх потужностей, завдяки обладнанню експертного класу – Sysmex, Alifax, Siemens, Beckman Coulter, Roche, Becton Dickinson, BioRad, Agilent Technologies та інших провідних світових виробників.

Ми впровадили такі відділи лабораторії, як:

 • Загальноклінічна лабораторії;
 • Лабораторії гематології;
 • Лабораторії онкогематології;
 • Лабораторії біо- та імунохімії;
 • Лабораторії бактеріологічної діагностики;

На сьогодні перелік послуг лабораторії максимально задовольняє наявні потреби пацієнтів та лікарів завдяки найкращим технологіям лабораторної діагностики, максимальній автоматизації процесів та використанню сучасних діагностичних алгоритмів.

Лабораторія мікробіології

Основні напрямки роботи лабораторії – це бактеріологічні та мікологічні дослідження. 
Вони дозволяють виявити збудників інфекційних хвороб людини та визначити їх чутливість до антибіотиків для максимально ефективного лікування.
Лабораторія мікробіології CSD оснащена сучасним обладнанням найкращих світових виробників: Alifax, Biomerieux, Liofilchem, Thermo Fisher Scientific.

Лабораторія онкогематології

Проводить лабораторні дослідження злоякісних пухлин, які розвиваються із кровотворних клітин та вражають кровоносну чи лімфатичну систему організму. Лабораторія онкогематології CSD поєднує у своїй роботі методи проточної цитометрії, цитологічних, цитохімічних та молекулярних досліджень і використовує обладнання таких брендів як Beckton Dickinson та Becman Coulter.