Отримання результатів діагностики в DocLife

Медичний центр DocLife веде електронний архів результатів діагностики МРТ, КТ, УЗД та лабораторні аналізи. Результати Ваших обстежень, з вашого дозволу, ми можемо передати Вашому лікуючому лікарю у медичному форматі DICOM. Такий формат обстеження дозволяє зберігати всю медичну інформацію обстеження. Для перегляду результатів обстеження DICOM слід використовувати спеціальні медичні програми, як приклад: Radiant DICOM Viewer (перейти на сайт для Завантаження)

Анкета

Анкету може заповнити як пацієнт так і його лікуючий лікар.

[wpforms id=”4013″]

Оплата за отримання результатів діагностики

Результати діагностики, які зберігаються більше 1 року передаються на платне архівне зберігання. Вартість архівного зберігання: 200 грн за 1 рік

QR код для оплати 200 грн.

Оплата Результатів Діагностики
Оплата результатів діагностики

Результати діагностики в DocLife

Отримати результати діагностики

Ви можете заповнити форму – звернення для отримання результатів діагностики КТ, МРТ чи результати лабораторних досліджень.

Як правило помилка в електронній пошті пацієнта, будьте уважні під час запису своїх контактних даних.

Шановні лікарі та клієнти Док Лайф.

Розвиток цифрових технологій відкриває нові можливості для підвищення якості надання медичних послуг. Сьогодні медичний центр Док Лайф, запустили сервісу для лікарів та пацієнтів отримання Online результати обстеження вже сьогодні. Тепер із висновками за результатами МРТ, КТ та УЗД лікар та пацієнт може ознайомитися в онлайн режимі. Висновки будуть відображатися в особистому кабінеті лікаря відразу ж після завершення їх формування лікарями МРТ, КТ та УЗД. Єдиною умовою надання доступу до результатів діагностики свого лікаря є наявність згоди на це самого пацієнта.

Днями також запрацює функція повідомлень про проходження досліджень пацієнтами, що дозволить оперативно ознайомлюватись із результатами діагностики. Це дозволить максимально швидко призначити або відкоригувати лікування. Також це дає можливість віддалено контролювати результати досліджень «важких» пацієнтів або пацієнтів з підозрою на захворювання, які потребують негайної госпіталізації чи оперативного втручання.

Ми завжди раді бути для Вас корисними. Завітайте на головну сторінку DOC LIFE

Результати лабораторних досліджень – Ви можете отримати на сайті лабораторії CSD