МРТ Хребта та всі відділи хребта. Скринінг Хребта

Сучасний МРТ та КТ центр в Києві Док Лайф проводить діагностику всіх відділів Хребта та консультація нейрохірурга за результатами МРТ хребта. Магнітно-резонансна томографія, МРТ хребта або МРТ скринінг хребта є високоефективним діагностичним інструментом, який дозволяє детально візуалізувати всі відділи хребта – шийний, грудний, поперековий, а також крижово-куприкову область. МРТ хребта Київ – ця процедура використовує магнітні поля та радіохвилі для створення детальних зображень хребців, міжхребцевих дисків, зв’язок, нервів та спинного мозку.

Види обстеження МРТ хребта

ціна від 1900 – 2500 грн.

Ціна діагностики МРТ хребта

Основні ціни на МРТ хребта.

 • 2500 грн – МРТ скринінг хребта (оглядовий всі три відділи хребта)
 • 1900 грн – МРТ діагностика однієї ділянки хребта
 • 5100 грн – Комплекс МРТ хребта 3 відділа – (МРТ: шийний + грудний + поперековий відділ хребта)

Ціни на МРТ хребта без контрасту

МРТ хребтаЦіна МРТ
МРТ одного відділу хребта при сколіозі 3-4 ступеня2500
МРТ крижово-клубових (здухвинно-крижових) зчленувань (стандартне)2100
МРТ грудного відділу хребта1900
МРТ крижів і куприка2100
МРТ поперекового відділу хребта1900
МРТ шийного відділу хребта1900
Комплексна МРТ: шийний + грудний + поперековий відділ хребта5100

Ціни на МРТ хребта з контрастом

МРТ хребта та куприка з контрастуваннямЦіна МРТ
МРТ крижово-клубових (здухвинно-крижових) зчленувань (стандартне) до і після введення контрасту3900
МРТ шийного відділу хребта до і після введення контрасту3800
МРТ грудного відділу хребта до і після введення контрасту3800
МРТ поперекового відділу хребта до і після введення контрасту3800
МРТ крижів і куприка до і після введення контрасту3800
Комплексна МРТ: шийний + грудний + поперековий відділ хреба до і після введення контрасту8800

Про МРТ

Все про МРТ

Ціни МРТ

Ціна, Знижки

Обстеження

Всі види МРТ обстеження

Підготовка

Як підготуватися до МРТ

Мрт Київ Осокорки
МРТ Київ Осокорки. Siemens 1.5 T
Вага

до 125 кг.


Допустима вага пацієнта до 125 кг., але діаметр найоб’ємнішох частини тіла разом з руками не більше 140 см.

2021

Новий МРТ


Сучасний МРТ 1.5 Т від компанії Siemens. Наявні всі сучасні протоколи сканування всього тіла.

Опис

за 3 год.


Лікарі описуються результати обстеження МРТ протягом 3 годин. Направляємо на Вашу пошту

Ціна

від 1900 грн.


Ціна на МРТ обстеження від 1900 -13 700 грн (МРТ всього тіла) Детально про ціни тут.

Адреса МРТ Хребта біля ст.м. Осокорки

МРТ Хребта проводят в діагностичному центрі Док Лайф, який знаходиться за адресою: м. Київ ст.м. Осокорки, що в районі Позняки, вул.Трускавецька 10в, сучасний новий МРТ центр Док Лайф, Лівий берег, в діагностичному центрі МРТ та КТ. Діагностичний центр Док Лайф МРТ та КТ має два відділення на Правом та на Лівому березі Києва.

Ви можете вибрати для себе будь-який із двух центрів, який найбільш зручніший для Вас. Під час військогового стану наші діагностичні центр працюють з 09:00 – 18:00. У подальшому режим роботи може бути змінено

МРТ в Центрі Києва на правому березі

МРТ Скринінг хребта

МРТ Скринінг хребта

МРТ скринінг хребта – це метод діагностики, суть якого полягає у МРТ скануванні всього тіла. Він дозволяє виявляти захворювання хребта на ранній стадії, коли вони ще протікають безсимптомно, наприклад такі як Грижа хребта. Основне завдання МРТ скринінг хребта – первинна діагностика, спрямована на виявлення пухлин та інших патологічних змін органів та тканин.

Таким чином, за допомогою МР скринінгу виявляється необхідність наступного спеціалізованого дообстеження окремих органів і тканин. Виявлені зміни можуть діагностуватися як з допомогою МРТ, і з допомогою інших методів дослідження: КТ, лабораторних аналізів, біопсії тощо.

За результатами МРТ скринунг хребта проводиться спілкування та консультація лікаря нейрохірурга.

Можливо провести додаткове обстеження ЕНМГ.

Всі ці методи МРТ скринінг хребта проводяться за 20 хв.

Мрт Скринінг Хребта
МРТ Скринінг хребта

МРТ шийного відділу хребта

МРТ шийного відділу хребта є основним методом діагностики міжхребцевих гриж та пухлин хребта та спинного мозку. Нерідко обстеження виконується у комплексі з МРТ головного мозку з метою виявлення причин головного болю, запаморочення та інших ознак порушення кровопостачання головного мозку.

Мрт Шийного Відділу Хребта
МРТ шийного відділу хребта

Показання до МРТ шийного відділу хребта:

біль у шиї та головний біль, запаморочення, слабкість та оніміння в руках; остеохондроз шийного відділу хребта; підозри на грижу або протрузію міжхребцевих дисків; порушення у галузі краніовертебрального переходу;
демієлінізуючі (розсіяний склероз) та запальні (спондиліт, мієліт) захворювання; пухлини хребта (первинні та вторинні) та спинного мозку; кістково-травматичні ушкодження (переломи тіл хребців) та їх наслідки.

Що показує МРТ шийного відділу

Малі розміри тіл шийних хребців, їх низька механічна міцність і надмірна рухливість (гіпермобільність), а також слабкий м’язовий корсет області шиї роблять шийний відділ хребта вразливим для травматичних пошкоджень і привертають до раннього дегенеративно-дистрофічного ураження. МРТ-діагностика шиї дозволяє виявити зміни з боку тіл хребців, зв’язок, навколохребцевих м’яких тканин та оцінити стан спинного мозку та його корінців.

Магнітно-резонансна томографія з високою точністю виявляє та диференціює патологічні процеси запального, дегенеративно-дистрофічного, пухлинного або будь-якого іншого характеру у хребті та спинному мозку.

МРТ грудного відділу хребта

На відміну від рентгенологічних методів, МРТ-діагностика дозволяє оцінити стан як кісткового мозку, а й міжхребцевих дисків, м’язів, зв’язок, спинного мозку та його корінців. З цієї причини МРТ грудного відділу хребта проводять при підозрі на будь-які патологічні процеси в цій галузі.

Мрт Грудного Відділу Хребта
МРТ грудного відділу хребта

Показання до МРТ грудного відділу хребта:

болі в спині, на рівні грудного відділу та по ходу міжреберних проміжків, болі в ділянці серця, слабкість у ногах, порушення функції тазових органів; остеохондроз; підозра на грижу диска; кістково-травматичні ушкодження (переломи тіл хребців та їх наслідки); патологічні переломи тіл (остеопороз, мієломна хвороба, лімфоми); розсіяний склероз, судинні захворювання спинного мозку;
анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерєва); пухлини (первинні та вторинні) хребта та спинного мозку; запальні захворювання хребта та спинного мозку; порушення спинального кровообігу; аномалії розвитку хребців, м’яких тканин та спинного мозку на рівні грудного відділу.

Що показує МРТ грудного відділу хребта

Грудний відділ хребта найбільш схильний до травматичного пошкодження, особливо у дітей. Особливий режим сканування за допомогою спеціальної програми, що пригнічує сигнали від жирової тканини (STIR), дозволяє діагностувати свіжі переломи тіл хребців навіть невеликого ступеня компресії, які виявляють себе набряком кісткового мозку. Висока контрастна роздільна здатність цієї імпульсної послідовності дозволяє виявляти будь-які, навіть мінімальні, патологічні зміни в кістковому мозку тіл хребців, у тому числі і онкологічні процеси (метастази), які на початку свого розвитку протікають безсимптомно, не викликаючи деструкції (руйнування) кісткової тканини, і тому не виявляється при рентгенографії.

МРТ поперековий відділу хребта

Поперековий відділ – найбільш навантажуваний відділ хребта. Все це привертає до раннього зношування та виникнення поперекового остеохондрозу та його ускладнень (протрузій та гриж міжхребцевих дисків). Крім того, МРТ показує такі ускладнення остеохондрозу, як дискогенні стенози хребетного каналу.

Мрт Поперековий Відділу Хребта
МРТ поперековий відділу хребта

Показання до МРТ попереково-крижового відділу хребта:

болі, «простріли» в ділянці нирок;
остеохондроз; підозри на грижі та протрузії міжхребцевих дисків; кістково-травматичні ушкодження (переломи тіл хребців) та їх наслідки;
підозра на запальний процес (спондиліт, епідуріт); підозра на пухлини, первинні та вторинні (метастази); аномалії розвитку.

Що показує МРТ попереково-крижового відділу хребта

Методу МРТ властиво високий контрастний дозвіл. Можливість сканування магнітно-резонансної томографії у будь-якій проекції, а також використання спеціальних імпульсних послідовностей дозволяють отримувати максимально повну та точну інформацію. Завдяки цьому лікар-рентгенолог може правильно інтерпретувати виявлені зміни та резюмувати їх у протоколі укладання пацієнта.

МРТ-діагностика визначає порушення статики (посилення або сплощення природних вигинів хребта), зміщення тіл хребців (спондилолістез та його можливу причину), виявляє дегенеративно-дистрофічні ураження та їх ускладнення (міжхребцеві грижі та протрузії), запальні (спондиліти, спондиліти, , вади розвитку, а також травматичні ушкодження тіл хребців, дужок та їх відростків. Всі ці патологічні процеси мають специфічну МР-картину, яка швидко виявляється досвідченим лікарем-рентгенологом.

МРТ Київ ціна обстеження в Док лайф

МРТ Головного мозку
1900
Без контрасту
МРТ Головного мозку + Контраст
3800
Проводиться з контрастуванням
МРТ Дослідження головного мозку при епілепсії
2500
Без контрасту
МРТ Дослідження головного мозку при епілепсії
4800
Проводиться з контрастуванням
МРТ Гіпофізу над точні зрізи 0,3 мм. 3D-послідовність
2000
Без контрасту
МРТ Гіпофізу над точні зрізи 0,3 мм. 3D-послідовність
3800
Проводиться з контрастуванням
МРТ Орбіт та зорових нервів над точні зрізи 0,3 мм. 3D
2100
Без контрасту
МРТ Орбіт та зорових нервів над точні зрізи 0,3 мм. 3D
3800
Проводиться з контрастуванням
МРТ Мосто – мозочкового кута
2100
Без контрасту
МРТ Мосто – мозочкового кута
38000
Проводиться з контрастуванням
МРТ приносових пазух носа
2100
Без контрасту
МРТ приносових пазух носа
3800
Проводиться з контрастуванням
Комплексна МРТ: головний мозок + мосто-мозочковий кут
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + МОСТО – Мозочкового кута
6700
Проводиться з контрастуванням
МРТ Артерій головного мозку 3D реконструкція
2500
Без контрасту
МРТ Артерій шиї (з другою аорти)
2500
Без контрасту
МРТ Артерій головного мозку + артерій шиї
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + Артерії головного мозку
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + Артерії головного мозку + Артерії шиї
4800
Без контрасту
МРТ Головного мозку + Артерії головного мозку + Артерії шиї + Вени та синуси головного мозку
6000
Без контрасту
МРТ Головного мозку + шийний відділ хребта
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + шийний відділ хребта
6700
Проводиться з контрастуванням
МРТ Головного мозку + приносових пазух носа
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + приносових пазух носа
6700
Проводиться з контрастуванням
МРТ Головного мозку + орбіт та зорових нервів
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + орбіт та зорових нервів
6700
Проводиться з контрастуванням
МРТ Головного мозку + гіпофізу (над точні 0,3 мм)
3500
Без контрасту
МРТ Головного мозку + гіпофізу (над точні 0,3 мм)
6700
Проводиться з контрастуванням
МРТ шийного відділу хребта
1900
МРТ шийного відділу хребта з контрастуванням
3800
Проводиться з контрастом
МРТ грудного відділу хребта
1900
МРТ грудного відділу хребта з контрастуванням
3800
Проводиться з контрастом
МРТ поперековий відділу хребта
1900
МРТ поперековий відділу хребта з контрастуванням
3800
Проводиться з контрастом
Комплексна МРТ: шийний + грудний + поперековий відділ хребта
5100
Комплексна МРТ: шийний + грудний + поперековий відділ хреба до і після введення контрасту
8800
Проводиться з контрастом
МРТ Крижів та куприка
2100
МРТ Крижів та куприка
3800
Проводиться з контрастом
МРТ Крижово-клубових (здухвинно – крижових) сполучень (стандартне)
2100
МРТ Крижово-клубових (здухвинно – крижових) сполучень (стандартне)
3900
Проводиться з контрастом
МРТ скринінг хребта (оглядовий)
2500
МРТ скринінг хребта + крижово – клубових сполучень «Ревматологічний» (оглядовий)
3100
МРТ одного відділу хребта при сколіозі 3-4 ступеня
2500
МРТ м’яких тканин шиї
3100
МРТ м’яких тканин шиї
4900
Проводиться з контрастом
МРТ підстави (основи) черепа
3100
МРТ підстави (основи) черепа
4900
Проводиться з контрастом
МРТ головного мозку при РС
2100
РС - розсіяний склероз
МРТ головного мозку при РС
3800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ шийного відділу спинного мозку при РС
2100
РС - розсіяний склероз
МРТ шийного відділу спинного мозку при РС
3800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ Грудного відділу спинного мозку при РС
2100
РС - розсіяний склероз
МРТ Грудного відділу спинного мозку при РС
3800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ Головного мозку + Шийного відділу спинного мозку при РС
3900
МРТ Головного мозку + Шийного відділу спинного мозку при РС
6800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ Головного мозку + грудного відділу спинного мозку при РС
3900
МРТ Головного мозку + грудного відділу спинного мозку при РС
6800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ шийного та грудного відділів спинного мозку при РС
3900
МРТ шийного та грудного відділів спинного мозку при РС
6800
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ Головного мозку + шийного та грудного відділів спинного мозку при РС
5500
МРТ Головного мозку + шийного та грудного відділів спинного мозку при РС
8100
РС - розсіяний склероз - з контрастуванням
МРТ колінного суглоба
2100
МРТ Плечового суглоба
2200
МРТ Кульшового суглоба (обидва)
2500
МРТ гомілковостопного суглоба і проксимального відділу стопи: заплесна (стандартне)
2500
МРТ скронево-нижньощелепних суглобів
4800
МРТ ліктьового суглоба
2500
МРТ променево-зап’ясткового суглоба та проксимального відділу китиці (зап’ястя)
2500
МРТ Дистального відділу китиці (зап’ястя та фаланги)
2500
МРТ Дистального відділу ступні (плесна та фаланги)
2500
МРТ Ахіллового сухожилку
2500
МРТ Пахової ділянки при ARS синдромі та обох кульшових суглобів
4200
МРТ Великого грудного м’яза
3100
МРТ Кісток таза
2500
МРТ Кісток таза
4800
Проводиться з контрастуванням
МРТ однієї анатомічної ділянки кінцівок
2500
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
3100
МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза)
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ ОЧП (печінка, селезінка, підшлункова залоза) + МР ХПГ жовчовивідні протоки (безконтрастна холангиопанкреатография, 3D реконструкція)
3800
МРТ ОЧП (контраст) + жовчовивідні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
6100
Проводиться з контрастуванням
МРТ ОЧП (печінка, селезінка, підшлункова залоза) + нирки, наднирники + жовчовидні протоки 3D реконструкція
5400
МРТ ОЧП (контраст): печінка, селезінка, підшлункова залоза + нирки, наднирники + жовчовидні протоки (безконтрастна холангіопанкреатографія, 3D)
7600
Проводиться з контрастуванням
МРТ нирок та наднирників
3100
МРТ нирок та наднирників
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ прямої кишки
3100
МРТ прямої кишки
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ органів малого таза чоловічого (передміхурова залоза + кістки таза) до та після ведення контрасту
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ органів малого таза чоловічого (передміхурова залоза + кістки таза МРТ простати)
3100
Без контрасту
МРТ сечового міхура
3100
МРТ сечового міхура
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ органів малого таза жіночого (матка, яєчники та сечовий міхур - оглядово)
3100
МРТ органів малого таза жіночого (матка, яєчники та сечовий міхур + контраст)
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ Одніє анатомічної зони
3100
МРТ Одніє анатомічної зони
5400
Проводиться з контрастуванням
МРТ статевого члену (тільки з контрастом)
5100
Проводиться з контрастуванням
МРТ калитки (мошонки) (тільки з контрастом)
5100
Проводиться з контрастуванням
МРТ всього тіла для дорослих від 18 років.
13700
Без діагностики суглобів
МРТ всього тіла для дітей від 6 років
9400
Без діагностики суглобів

МРТ спини виявляє наступні захворювання

Діагностика МРТ здатна виявити або підтвердити такі захворювання та патології хребта, як:

 • остеохондроз з характерними змінами між хребцями;
 • конфігурація міжхребцевих дисків, грижа, компресія нервових корінців або спинного мозку;
 • аномалії будови шийного хребетного стовпа (синдром Кліпеля Фейля, додаткові хребці, спина біфіда тощо);
 • звуження рубцевих просвітів хребетних каналів, що є наслідком менінгіту;
 • новоутворення різного типу та ступеня (фіброма, гемангіома, ліпома тощо), а також наявність метастаз;
 • мікрокістозний дегенеративний процес;
 • остеомієліт, гнійні утворення, абсцес;
 • туберкульоз кісток;
 • порушення спинномозкового кровообігу після перенесеної травми, операції, інфаркту спинного мозку;
 • розсіяний склероз;
 • поліомієліт, кліщовий енцефаліт;
 • патології нервових корінців різної етимології;
 • порушення кровообігу всередині судин шиї;
 • перелом хребців зі зміщенням чи без;
 • вивих або підвивих хребців (атланти, аксіси);
 • сколіоз, лордоз, кіфоз;
 • вегето-судинна дистонія та її можливі причини.

Дослідження МРТ вирізняється високим рівнем інформативності. Часто томографія хребта є єдиною можливістю виявити тип і локалізацію недуги, проаналізувати стан спинного мозку та визначитися з діагнозом.

Що є показанням щодо дослідження МРТ хребта?

Лікар може призначити діагностику шиї у разі присутності у пацієнта, що зберігається протягом тривалого часу головного болю невстановленої етимології; неприємних та хворобливих відчуттів у ділянці шийного відділу; травм хребта; швидкої втрати зору, слуху, нюхової функції без видимих причин; порушень мозкового кровообігу; симптомів нестабільності шийних хребців; підозр на міжхребцеву грижу.

МРТ при міжхребцевій грижі

Грижа на МРТ – одна з найчастіших знахідок у пацієнтів після 35 років. Міжхребетна грижа – це загальний медичний термін, що відображає зміщення диска з подальшою зміною стану його начинки – желеподібного пульпозного ядра і фіброзного кільця, що самого оперізує. Виникнення цієї патології більшість неврологів пов’язують із дегенеративними змінами та травмами, які відбуваються у хребті згодом у ході його активної експлуатації.

З віком у нашому організмі знижується синтез корисних речей, а через розвиток остеохондрозу відбувається активна втрата води у хребетних структурах. Міжхребетні диски перестають отримувати потрібне їм харчування, стоншуються, позбавляються своєї еластичності, фіброзне кільце стає крихким і легко руйнується. Пульпозне ядро ​​починає вибухати з його кільця, і так виникає міжхребцева грижа.

Чи видно грижу на МРТ

Діагностика Гриж Хребта На Мрт
Діагностика гриж хребта на МРТ

Магнітно-резонансна томографія є на сьогоднішній день пріоритетним способом діагностики гриж хребта. На МРТ знімках добре буде видно локацію, розмір, склад освіти та ступінь його негативного впливу на сусідні структури. Найчастіше діагностика гриж на МРТ вимагає контрастного посилення. Нативне, безконтрастне обстеження чудово візуалізує цю патологію на будь-якій моделі томографа.

Список літератури

Холін А.В., Макаров А.Ю., Мазуркевич Є.А., Магнітно-резонансна томографія хребта та спинного мозку. Спб: Літо-Синтез 1995
Цив’ян Я.Л., Райхінштеїн В.Є., Міжхребцеві диски; деякі аспекти фізіології та біомеханіки. Новосибірськ. наука; 1977
Kader-D-F; Wardlaw,-D; Smith,-F-W Correlation між MRI зміни в lumbar multifidus muscles and leg pain. Департамент радіології, Woodend Hospital, Eday Road, Aberdeen, AB15 6XS, U.K. Clin-Radiol. 2000 Feb

МРТ в Києві діагностика

Мрт В Києві
МРТ в Києві – сучасний МРТ 1.5 Т Siemens DocLife діагностичний центр в Києві МРТ та КТ

Що таке МРТ?

МРТ в Києві – це безболісне, неінвазивне сканування, яке створює зображення внутрішньої частини тіла з високою роздільною здатністю, щоб допомогти в медичній діагностиці.

Технологія МРТ в Києві використовує сильне магнітне поле 1.5 Т, в поєднанні з радіохвилями для створення детальних зображень у поперечному перерізі внутрішніх органів і структур. МРТ не використовує іонізуюче випромінювання і є безпечними, безболісними та точними.

Цей метод сканування може допомогти діагностувати та виявити низку захворювань, включаючи пухлини, кровотечі, травми, судинні патології та інфекції.

МРТ в Києві дослідження також може надати додаткову інформацію про аномалії, виявлені за допомогою інших методів візуалізації, таких як рентген, ультразвук або КТ.

Види обстеження МРТ Київ Осокорки

МРТ головного мозку

МРТ можна використовувати для виявлення пухлин головного мозку, черепно-мозкової травми, аномалій розвитку, розсіяного склерозу, інсульту, деменції, інфекцій та причин головного болю.

Плечове сплетіння

Плечове сплетення – це група нервових волокон, які починаються на шиї і йдуть вниз по плечі, контролюючи відчуття в руці. МРТ плечового сплетення корисна для діагностики травматичної та нетравматичної патології.

МРТ Віллівського кола

Приблизно 85% аневризм головного мозку розвиваються в передній частині Віллівського кола, які є основними артеріями мозку і стовбура мозку. МРА (магнітно-резонансна ангіограма) використовується для огляду артерій без контрастного барвника і може виявити аневризми, закупорку кровоносних судин, захворювання сонних артерій та артеріовенозні мальформації.

МРТ хребта

При МРТ в Києві скануванні, як правило проводят діагностику кожного окремого відділу хребта. В нашому діагностичному центрі під час МРТ в Києві можливо пройти сканування усього хребта повністью, так ціна МРТ Київ за 2000 грн. МРТ дозволяє виявити зміни в структурі хрящів і кісток в результаті травм, захворювань або старіння. Ці зміни можуть включати: грижа міжхребцевих дисків, защемлення нервів, пухлини хребта, компресію спинного мозку та переломи.

МРТ опорно-рухового апарату (МСК).

МРТ опорно-рухового апарату (MSK) зазвичай виконується для діагностики або оцінки дегенеративних захворювань суглобів, таких як артрит, розриви менісків, зв’язок і сухожиль (коліно) або ротаторної манжети та губи (плече та стегно), переломи, інфекції, розтягнення та пухлини. .

МРТ грудей

МРТ молочної залози — це безболісний метод візуалізації тканин молочної залози, що створює дуже детальні зображення без використання радіації.

МРТ простати

МРТ в Києві простати проводять як з контрастом так і без контрастування. МРТ простати використовується для оцінки проблем, включаючи інфекцію, збільшення простати, ускладнення після операції або можливий рак простати. Передміхурову залозу найкраще візуалізується на апараті МРТ 1,5 T, а наше обладнання не вимагає використання ендоректальної спіралі, що робить тест неінвазивним та більш комфортним. МРТ в Києві простати як правило роблять з контрастом при підозрі на онкологію.

МРТ органів малого таза

МРТ органів малого тазу використовується для візуалізації кісток, органів, кровоносних судин та інших тканин у вашій тазовій області, включаючи репродуктивні органи та важливі м’язи.

МРТ черевної порожнини

МРТ черевної порожнини оцінює печінку, підшлункову залозу, селезінку, жовчний міхур і нирки. Контрастний матеріал можна використовувати для перевірки кровотоку, виявлення деяких типів пухлин або показу ділянок запалення та інфекції.
*зазвичай вимагає внутрішньовенного контрастування

Артрограма

Артрограма МРТ спочатку включає невелику ін’єкцію контрастного барвника в суглоб за допомогою флюороскопії, а потім сканування суглоба. Зображення артрограми допомагають лікарям оцінити зміни в структурі та функції суглоба, щоб визначити необхідність лікування, включаючи артроскопію, відкриту операцію або заміна суглоба. Це сканування найчастіше виконується на плечі, стегні, зап’ясті або коліні.

МРТ скронево-нижньощелепного суглоба.

МРТ може виявити аномалії суглобів, які не спостерігаються на інших типах зображень, і є найкращим засобом для діагностичної оцінки проблем суглоба.

МРТ в Києві від виробника Сіменс, 2021 року виробництва встановлений в ДокЛайф, біля ст.м. Осокорки, по вулиці Трускавецька, 10В, ЖК RiverStone, біля 8 під’їзду. МРТ в Києві.

Підготування, обмеження та покази для МРТ діагностики

Ціна на МРТ від 900 грн до 1500 грн.

Ціна на МРТ з контрастом + 1500 грн. (в залежності від варт контрасту на день обстеження) Правила підготовки до мрт з контрастом читайте най сайті.

Точна ціна на МРТ та знижки на послуги, вам можуть повідомити по телефону під час запису на МРТ. В цей тяжкий та військовий час можливі різноманітні знижки та акції, але детальна інформація будет на сайті.

На МРТ дослідження необхідно взяти із собою:

 • Результати попередніх досліджень (CD диски раніше виконаних КТ/МРТ досліджень) та іншу медичну документацію, що відображає історію хвороби (післяопераційні виписки, консультаційні висновки тощо). За необхідності це може допомогти зробити найточніший висновок щодо Вашого дослідження.
 • Документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія тощо).
 • Направлення (за наявності але можливо і без нього) від лікаря із зазначенням зони дослідження та клінічного завдання.
 • Легкий одяг (шкарпетки, футболка) для перевдягання (за бажанням). Одяг має бути без металевих деталей. На час дослідження Вам можуть запропонувати переодягнутися в одноразовий медичний одяг.

Підготовка до МРТ з контрастом

 • За 3 години до дослідження виключити прийом їжі та рідини.
 • Підготовка до МРТ органів черевної порожнини, жовчовивідних проток (ХПГ) та нирок
 • Перед дослідженням, за 3 години, не можна вживати чорний хліб, бобові продукти, сирі овочі та фрукти, молочні продукти.
 • Тренувати затримку дихання на вдиху протягом 20 секунд.

Підготовка до МРТ прямої кишки

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.

Підготовка до МРТ органів малого тазу (жіночого)

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.
 • Випорожнити сечовий міхур перед МРТ.

Підготовка до МРТ сечового міхура

 • Увечері перед дослідженням очистити пряму кишку мікроклізмою “Норголакс” або аналогічною.
 • Наповнення сечового міхура – повний: протягом 2 годин до проведення дослідження не випорожнити, за годину до проведення дослідження випити 1 літр води.

Підготовка до МРТ передміхурової залози

 • МРТ передміхурової залози завжди проводиться з контрастною речовиною.

Обмеження та протипокази до МРТ діагностики

ВАГА – до 150 кг., Діаметр – до 140 см.

Металеві предмети

Однією з властивостей магнітного поля МРТ є притягування металевих предметів. Як і пацієнт, так і лікарі, які перебувають у приміщенні магнітно-резонансного томографа, можуть стати «жертвами» металевих предметів, які довільно пересуваються в сильному магнітному полі. Саме щоб уникнути таких непорозумінь будь-які залізовмісні предмети проносити в зону дії МРТ в Києві не можна.

Сильне магнітне поле томографа може безпосередньо притягнути будь-які залізні предмети, що знаходяться всередині вашого тіла: судинні кліпси, металеві фіксатори, металеві та магнітні імплантати та інше. У таких випадках МРТ в Києві діагностика заборонена, оскільки може спричинити усунення цих предметів.

Крім цього, металеві предмети можуть бути причиною спотворення зображення, що може призвести до неправильних висновків на основі отриманої інформації.

Прилади

Магнітне поле може також порушити роботу як імплантованих електронних приладів, так і зовнішніх, таких як:

 • слуховий апарат
 • водії ритму серця
 • носії інформації
 • диски
 • кредитки
 • магнітні картки
 • картки флеш-пам’яті
 • мобільні телефони

Вагітність

На сьогоднішній день МРТ при вагітності – найпоширеніший метод обстеження стану здоров’я матері та плода. Проте вагітність – специфічний стан організму жінки, тому деякі обмеження на дослідження такого роду існують.

Протипоказання для МРТ при вагітності

Отже, які ж є протипоказання для жінок «у ​​положенні»? Вони ґрунтуються переважно на тому, що на стартовому етапі розвитку не бажано впливати на середовище, в якому розвивається плід. Під час сканування виділяється теплова енергія, яка нагріває навколоплідні води, що на ранніх стадіях не бажано.

Коли не роблять МРТ при вагітності:

Не роблять МРТ на ранніх термінах (перший триместр).
Не роблять МРТ при стандартних обмеженнях (залізні пластини в тілі, клапани, штучні суглоби).
Не роблять МРТ із контрастом при вагітності (тільки за життєвими показаннями).

Щодо останнього обмеження – дослідження з контрастом – варто зауважити, що його виконують лише за життєво важливими показаннями. Наприклад, для пошуку ракових пухлин та метастазів, при підозрі на онкологію і лише після допуску рентгенолога.

Показання для МРТ в Києві при вагітності

Для чого може знадобитися МРТ плода при вагітності? Таких показань є кілька, і на другому-третьому триместрі вагітності такі дослідження проводяться.

Коли роблять МРТ в Києві вагітним:

При патології розвитку плода.
За проблем функціонування внутрішніх органів.
При загостреннях хронічних хвороб.
Підготовка до переривання вагітності.
При підготовці до лікування після народження.
При деформації суглобів.
Після проведення УЗД для уточнення змін, що відбуваються.

У пацієнтів часто постає питання: чи шкідливо МРТ при вагітності? Чи може магнітне поле зашкодити плоду? Відповідаємо: ні, не може, крім першого триместру. У решті випадків МРТ абсолютно нешкідливо.

Клаустрофобія

Не можна проводити МРТ діагностику хворим, які страждають на клаустрофобію (боязнь закритих просторів). Панічні напади під час перебування у тунелі апарату не можуть дозволити провести дослідження.

Макіяж

Представницям прекрасної половини людства варто звернути увагу на те, що при дослідженні голови елементи макіяжу (такі як тіні, туш та інші) можуть перешкоджати хорошій якості зображення або знижувати діагностичну цінність. Тому жінкам ми даємо наполегливу та слушну пораду утриматися від нанесення макіяжу.

Діти

Тепер про дітей. У дитячому віці (до дев’яти років) може бути потрібна седація (викликане лікарськими препаратами придушення свідомості) або наркоз. Ця необхідність обумовлюється нестабільною поведінкою дитини, що може спричинити збій у дослідженні. Деталі слід обов’язково обговорити перед обстеженням з анестезіологом.

Відносні протипоказання до проведення МРТ в Києві

Магнітно-резонансна томографія протипоказана за наявності татуювань, виконаних за допомогою барвників, що містять металеві з’єднання. Титан, що широко використовується в протезуванні, не є феромагнетиком і практично безпечний при МРТ, але наявність татуювань, виконаних за допомогою барвників на основі титанових сполук (наприклад, на основі діоксиду титану), є протипоказанням для дослідження. Тому навіть така дрібниця може спричинити неприємні наслідки.

До відносних протипоказань можуть також належати:

 • інсулінові насоси
 • нервові стимулятори
 • неферомагнітні імплантати внутрішнього вуха
 • протези клапанів серця
 • кровоспинні кліпси (крім судин мозку)
 • декомпенсована серцева недостатність

Важливо знати, що при дослідженні органів малого тазу сечовий міхур повинен бути помірно наповненим, але не при дослідженні інших органів або областей (інакше важко буде дочекатися закінчення процедури).

 • Під час запису Вам буде повідомлено час прибуття. Це час початку реєстрації, а не початку сканування, тому приходити раніше не потрібно (за винятком МРТ з контрастом).
 • Після прибуття підійдіть до рецепції та зареєструйтесь.
 • Наші адміністратори проведуть стандартне анкетування та уточнять, чи є у Вас результати попередніх досліджень та інша медична документація.
 • Надайте результати попередніх досліджень (УЗД, КТ, МРТ) та іншу медичну документацію, якщо вона є.
 • Далі Вас запросять у роздягальню, де ви зможете докладніше розповісти про свої скарги, переодягтися та залишити свої речі на час дослідження.
 • Наш лікар проведе додаткове опитування щодо ваших скарг та зони дослідження.
 • Перед дослідженням зніміть та залиште у сейфі всі металеві та електронні предмети, які можуть бути небезпечні або пошкоджені внаслідок дії магнітного поля: телефон, прикраси, слуховий апарат, шпильки, годинники, електронні картки, монети, зубні протези, що знімаються.
 • У кабінеті сканування медсестри допоможуть Вам лягти на стіл та надінуть навушники та котушку на обстежувану частину тіла (спеціальний девайс, що допомагає створити якісне просторове зображення, хорошу контрастність та адекватне співвідношення сигнал/шум, а також зафіксувати зону дослідження).
 • Стіл томографа буде переміщатися, поки частина тіла, що обстежується, не опиниться в апараті. Більшість вашого тіла буде знаходитися поза апаратом.
 • У процесі МР-сканування томограф видає гучні ритмічні стукіт та інші шуми. Спеціальні вакуумні навушники зменшать рівень шуму.
 • У процесі дослідження ви можете відчувати незначне тепло та поколювання.
 • У деяких випадках, на ваше бажання, член сім’ї або інша людина може бути поруч із вами під час дослідження. Будь ласка, повідомте про це бажання на етапі запису.
 • Також при дослідженні у вашій руці буде знаходитись гумова груша, при стисканні якої з вами одразу зв’яжеться наш медичний працівник. Повідомте наш персонал, якщо ви відчуваєте незручності або вам потрібна допомога.
 • Намагайтеся не нервувати, пам’ятайте, що дослідження є безпечним для вашого організму. Під час дослідження за вами постійно спостерігатиме наш медичний персонал. Якщо вам проводять МРТ із використанням контрастної речовини, вас супроводжуватиме кваліфікований лікар анестезіолог, який надасть усю необхідну підтримку.

МРТ в Києві сканування

Для отримання якісного зображення потрібно під час дослідження лежати, не рухаючись, дихати спокійно та чітко дотримуватися вказівок персоналу – це зменшить час перебування в апараті.

Після сканування вам допоможуть підвестися і проведуть у роздягальню, де ви залишали речі.

У ряді випадків, коли пацієнт не може приїхати персонально на консультацію з поважних причин, а час на прийняття рішення втрачати не можна, можливе проведення у наших фахівців консультації з документів з метою підтвердження показань до лікування, оцінки лікування, уточнення та доповнення до існуючого лікування. Консультування пацієнтів, які пройшли лікування або операцію в інших клініках і т.д.

Документи, необхідні для проведення консультації

 • результати лабораторних аналізів;
 • результати інструментальних методів діагностики (наприклад, УЗД, КТ, МРТ, сцинтиграфія тощо);
 • матеріали біопсій (парафінові блоки, скла з біопсійним матеріалом);
 • докладна виписка чи виписки (давності трохи більше трьох місяців).

ПРИМІТКА: Файли формату DICOM та інші великі файли бажано передавати через файл-обмінний сервіс

Посилання на лікування

Feasibility of diffusion weighting with a local inside-out nonlinear gradient coil for prostate MRI за посилання

BrainGNN: Interpretable Brain Graph Neural Network for fMRI Analysis за посилання