Лікувальний масаж Осокорки

Лікувальний масаж надає м’який стимулюючий вплив на організм, нормалізуючи роботу більшості систем та органів людського тіла, сприяє збагаченню тканин киснем та прискорює струм крові та лімфи, а також покращує працездатність нервової системи людини. Док Лайф – Осокорки

Лікувальний масаж від 600 грн.

Лікувальний Масаж Док Лайф Осокорки
Лікувальний Масаж Осокорки Док Лайф
Лікувальний масаж Осокорки Док Лайф

В Медичному центрі Док Лайф є відділення нейрохірургії, невропатології та сучасний діагностичний центр МРТ, КТ, ЕНМГ, УЗД, який дозволяє правильно провести обстеження перед проведенням лікувального масажу.

Наш медичний центр пропонуємо Вам професійний лікувальний масаж. Він дозволяє опрацьовувати глибокі м’язи спини, що підтримують хребет. Таким чином, медичний та лікувальний масаж дозволяє усунути м’язові спазми та фасціальний натяг, які призводять до виникнення болю у спині.

РІЗНОВИДИ ПРОЦЕДУРИ

Розслаблюючий масаж спрямований лише на релаксацію організму і практично не сприяє опрацюванню м’язових затискачів та безпосередньому лікуванню спини.

Мануальним масажем часто називають техніки мануальної терапії, хоча це не зовсім правильно. В нашому відділенні вертебрології та реабілітації вони представлені методом корекції хребта «коротким важелем».

Лікувальний масаж – це медична процедура, яку має призначити лікар (нейрохірург, невропатолог) після консультації. Залежно від поставленого діагнозу вид лікувального масажу може бути різним. Наприклад, він може бути строго зональним (масаж ніг або масаж для шиї) або всього тіла, що захоплює кілька ділянок (наприклад, масаж усієї спини). При цьому треба враховувати, що навіть якщо двом пацієнтам призначений масаж однієї і тієї ж зони, то техніка його виконання може відрізнятися, залежно від діагнозу та рекомендацій лікаря.

В медичному центрі ДокЛайф Вам може бути запропонований масаж:

 • спини;
 • верхньої та нижньої кінцівки;
 • області плечового суглоба та плеча;
 • області кисті та передпліччя;
 • області кульшового суглоба;
 • області стегна;
 • області стопи та гомілки;
 • передній поверхні грудної клітки;
 • голови та шиї.

Лікувальний масаж Осокорки

Лікувальний масаж Осококри є ефективним методом лікування різних травм та захворювань. Його модифікації змінюються відповідно до характеру функціональних порушень організму.

При травмах та захворюваннях масаж потрібно застосовувати якомога раніше для нормалізації крово- та лімфотоку, зняття больового синдрому, розсмоктування набряку (випоту), гематоми, регенерації та репарації тканин, нормалізації окиснювально-відновних процесів.

Для кожного захворювання існує своя методика масажу, яка залежить від причини, патогенезу захворювання, клінічних форм його прояву, специфіки впливу тих чи інших прийомів масажу на організм.

Масаж є одним з найбільш відомих та дієвих методів оздоровлення та ефективним засобом омолодження організму. Лікувальний масаж надає м’який стимулюючий вплив на організм, нормалізуючи роботу більшості систем та органів людського тіла, сприяє збагаченню тканин киснем та прискорює струм крові та лімфи, а також покращує працездатність нервової системи людини.

Ціни – лікувальний масаж DocLife

Назва масажу Ціна / Грн
Лікувальний масаж попереково-крижової області 20 хв600
Лікувальний класичний масаж спини для дорослих (задня поверхня шиї, спини і попереково-крижової області) 40 хв1000
Лікувальний масаж верхньої кінцівки у дорослих (одна зона) 20 хв600
Лікувальний загальний масаж всього тіла для дорослих (90 хв)1900
Лікувальний масаж спини (вздовж хребта) (30 хв)700
Лікувальний масаж для дорослих всього тіла (60 хв)1200
Лікувальний масаж нижньої кінцівки у дорослих (одна зона) 25 хв700
Лікувальний масаж області колінного суглобу (одна зона)600
Лікувальний масаж шиї для дорослих600
Лікувальний масаж шийно-грудного відділу хребта у дорослих 30 хв700
Лімфодренажний масаж (60 хв)1200
Лікувальний загальний масаж всього тіла для дорослих (60 хв) 10 сеансів9000
Лікувальний загальний масаж всього тіла для дорослих (90 хв) 10 сеансів12000
Лікувальна вакуумна терапія500
Масаж стопи - точковий лікувальний масаж 15 хв250
Масаж стопи - точковий лікувальний масаж 30 хв500
Антицелюлітний масаж - роликовий масаж 45 хв1200
Антицелюлітний масаж - мануальний масаж (ручна розминка) 45 хв1000
Антицелюлітний масаж - масаж із використанням олії та кремів 45 хв1400
Спортивний масаж 45 хв.1000
Лікувальний масаж Пакет - Лікувальний загальний масаж всього тіла для дорослих 60 хв. - 6 сеансів6600
Лікувальний масаж Пакет - Лікувальний масаж спини (вздовж хребта) 30 хв. - 6 сеансів3900
Лікувальний масаж Пакет - Антистресовий релакс-масаж 60 хв. - 6 сеансів6600
Антистресовий релакс-масаж 60 хв.1200

Види лікувального масажу

Види Лікувальний Масаж
Види лікувального масажу в DocLife

у медичному центрі DocLife практикують такі види лікувального масажу

Загальний лікувальний масаж – рекомендований при захворюваннях опорно-рухового апарату та суглобів, порушеннях нервової системи (безсонні, апатії, стресах, зниженні тонусу організму та ін.), проблемах із шлунково-кишковим трактом.

Масаж спини – допоможе позбутися неприємних хворобливих відчуттів у хребті та м’язах при остеохондрозі та остеоартрозі, радикуліті, сколіозі та інших захворюваннях хребта. Також він рекомендований у комплексі реабілітаційних процедур після травм та операцій.

Лімфодренажний масаж – це спеціальна техніка масажу, що поєднує вплив як на великі лімфатичні вузли і колектори, так і на дрібні капіляри. Це вид масажу допомагає після травм опорно-рухового апарату, а також у ранньому післяопераційному періоді (після операцій на суглобах та кінцівках), застосовується як профілактика тромбозу. Крім того, лімфодренажний масаж показаний при хронічних захворюваннях вен, набряках, для лікування целюліту, жирових відкладень та зменшення кількості зморшок, оскільки він покращує роботу лімфатичної системи.

Масаж шийнокомірцевої зони – рекомендований при захворюваннях та травмах плечового суглоба та шийного відділу хребта, шийно-грудному остеохондрозі, головних болях та безсонні, наслідках інсультів та гіпертонічної хвороби обкладає розслаблюючим ефектом, покращує кровообіг судин голови.

Протипоказання для масажу спини

Likuvalnij Masazh Hrebta Ta Spini

Лікувальний масаж спини підходить практично будь-якій людині.

Протипоказань до процедури небагато:

Онкологічні захворювання, при яких активізація кровообігу та обміну речовин погіршують перебіг хвороби та сприяють швидкому метастазуванню.

Патології шкіри: висипання, дерматити, гнійні та запальні ураження.

Частота відвідування масажиста підбирається індивідуально, залежно від проблеми. Зазвичай поліпшення та полегшення наступають після першого сеансу.

Рекомендації та покази до лікувального масажу

Likuvalnij Masazh Doklajf

Коли рекомендовано призначати лікувальний масаж

Лікувальний масаж є ефективним методом, що допомагає усунути больові симптоми, пов’язані з травмами або розладами хребта, суглобів, а також сполучних тканин. Він сприяє відновленню правильної функціональності внутрішніх органів та систем, забезпечуючи оптимальну підтримку життєвих процесів в організмі.

Лікувальний масаж рекомендується у наступних випадках:

 • При розладах та травмах опорно-рухового апарату, коли необхідно зменшити біль та прискорити процес відновлення.
 • У разі слабкості або дисфункції м’язів, що вимагають стимуляції для покращення їхньої працездатності.
 • Під час післяопераційного відновлення, для прискорення процесу загоєння та запобігання утворенню спайок.
 • При порушеннях у роботі нервової системи, з метою нормалізації її функціонування та зменшення симптомів стресу.
 • У випадках перевтоми та стресових станів, для зняття напруги, покращення емоційного стану та сприяння загальному релаксації.

Застосування медичного масажу має бути скоординовано з лікарем, щоб забезпечити найкращі результати лікування та уникнути можливих протипоказань.

Консультація та огляд лікаря

Для складання програми масажу ми проводимо консультацію лікаря із діагностикою організму. Такий підхід більш професійний, безпечний та дієвий. В Медичному центрі DocLife наявний сучасний діагностичний центр МРТ та КТ, а також консультація профільних лікарів, які зможуть детально оглянути пацієнта та надати консультацію з приводу масажу.

Наші фізичні терапевти роблять лікувальний масаж, який переслідує медичні цілі – не просто розслабити пацієнта, а й зробити його здоровішим. Програма такого масажу завжди індивідуальна, адже кожен пацієнт має свої запити та особливості здоров’я.

Під час оздоровлення у нашому центрі спеціаліст проводитиме регулярні огляди. Вони допоможуть відстежувати динаміку покращення здоров’я та коригувати програму у разі потреби.

Лікувальний масаж при наявних захворюваннях

 • при деяких хворобах органів дихальної системи, серця та судин (ішемічна хвороба, гіпертонія та гіпотонія, бронхіт, мневмонія та ін.);
 • при травмах та патологіях кістково-м’язової системи (остеохондроз, розтягування, переломи та ін.);
 • при порушеннях у роботі нервової системи (паралічі, радикуліт, ДЦП та ін.);
 • при перевтомі та стресових станах;
 • при захворюваннях органів травлення та порушенні метаболізму (гастрити, коліт, виразкова хвороба, реабілітація після холецистектомії);
 • при проблемах з вагою (різке схуднення або надмірна вага);
 • при косметологічних проблемах зі шкірою.

Лікарі для усієї родини.

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up