Лікувальний масаж

Лікувальний масаж надає м’який стимулюючий вплив на організм, нормалізуючи роботу більшості систем та органів людського тіла, сприяє збагаченню тканин киснем та прискорює струм крові та лімфи, а також покращує працездатність нервової системи людини.

Лікувальний масаж від 400 грн.

Лікувальний Масаж Doclife Осокорки

Комфортно і для здоров’я

Лікувальний масаж в DocLife
Панасюк Ігор Васильович Лікувальний Масаж
Панасюк Ігор Васильович

В Медичному центрі Док Лайф є відділення нейрохірургії, невропатології, вертебрології та реабілітації. Наш медичний центр пропонуємо Вам професійний лікувальний масаж. Він дозволяє опрацьовувати глибокі м’язи спини, що підтримують хребет. Таким чином, медичний та лікувальний масаж дозволяє усунути м’язові спазми та фасціальний натяг, які призводять до виникнення болю у спині.

РІЗНОВИДИ ПРОЦЕДУРИ

Розслаблюючий масаж спрямований лише на релаксацію організму і практично не сприяє опрацюванню м’язових затискачів та безпосередньому лікуванню спини.

Мануальним масажем часто називають техніки мануальної терапії, хоча це не зовсім правильно. В нашому відділенні вертебрології та реабілітації вони представлені методом корекції хребта «коротким важелем».

Лікувальний масаж – це медична процедура, яку має призначити лікар (нейрохірург, невропатолог) після консультації. Залежно від поставленого діагнозу вид лікувального масажу може бути різним. Наприклад, він може бути строго зональним (масаж ніг або масаж для шиї) або всього тіла, що захоплює кілька ділянок (наприклад, масаж усієї спини). При цьому треба враховувати, що навіть якщо двом пацієнтам призначений масаж однієї і тієї ж зони, то техніка його виконання може відрізнятися, залежно від діагнозу та рекомендацій лікаря.

В медичному центрі ДокЛайф вертебрології та реабілітації Вам може бути запропонований масаж:

 • спини;
 • верхньої та нижньої кінцівки;
 • області плечового суглоба та плеча;
 • області кисті та передпліччя;
 • області кульшового суглоба;
 • області стегна;
 • області стопи та гомілки;
 • передній поверхні грудної клітки;
 • голови та шиї.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж є ефективним методом лікування різних травм та захворювань. Його модифікації змінюються відповідно до характеру функціональних порушень організму.

При травмах та захворюваннях масаж потрібно застосовувати якомога раніше для нормалізації крово- та лімфотоку, зняття больового синдрому, розсмоктування набряку (випоту), гематоми, регенерації та репарації тканин, нормалізації окиснювально-відновних процесів.

Для кожного захворювання існує своя методика масажу, яка залежить від причини, патогенезу захворювання, клінічних форм його прояву, специфіки впливу тих чи інших прийомів масажу на організм.

Масаж є одним з найбільш відомих та дієвих методів оздоровлення та ефективним засобом омолодження організму. Лікувальний масаж надає м’який стимулюючий вплив на організм, нормалізуючи роботу більшості систем та органів людського тіла, сприяє збагаченню тканин киснем та прискорює струм крові та лімфи, а також покращує працездатність нервової системи людини.

Протипоказання для масажу спини

Likuvalnij Masazh Hrebta Ta Spini

Лікувальний масаж спини підходить практично будь-якій людині.

Протипоказань до процедури небагато:

Онкологічні захворювання, при яких активізація кровообігу та обміну речовин погіршують перебіг хвороби та сприяють швидкому метастазуванню.

Патології шкіри: висипання, дерматити, гнійні та запальні ураження.

Частота відвідування масажиста підбирається індивідуально, залежно від проблеми. Зазвичай поліпшення та полегшення наступають після першого сеансу.

Рекомендації та покази до лікувального масажу

Likuvalnij Masazh Doklajf

Коли рекомендовано призначати лікувальний масаж

Медичний масаж сприяє зменшенню больових відчуттів при травмах або захворюваннях хребта, суглобів та сполучних тканин, нормалізації роботи внутрішніх органів та систем життєзабезпечення організму.

 • захворювання та травми опорно-рухового апарату;
 • слабкість та порушення роботи м’язів;
 • післяопераційний період;
 • порушення у роботі нервової системи;
 • перевтома та стресові стани.

Види лікувального масажу

Види Лікувальний Масаж
Види лікувального масажу в DocLife

у медичному центрі DocLife практикують такі види лікувального масажу

Загальний лікувальний масаж – рекомендований при захворюваннях опорно-рухового апарату та суглобів, порушеннях нервової системи (безсонні, апатії, стресах, зниженні тонусу організму та ін.), проблемах із шлунково-кишковим трактом.

Масаж спини – допоможе позбутися неприємних хворобливих відчуттів у хребті та м’язах при остеохондрозі та остеоартрозі, радикуліті, сколіозі та інших захворюваннях хребта. Також він рекомендований у комплексі реабілітаційних процедур після травм та операцій.

Лімфодренажний масаж – це спеціальна техніка масажу, що поєднує вплив як на великі лімфатичні вузли і колектори, так і на дрібні капіляри. Це вид масажу допомагає після травм опорно-рухового апарату, а також у ранньому післяопераційному періоді (після операцій на суглобах та кінцівках), застосовується як профілактика тромбозу. Крім того, лімфодренажний масаж показаний при хронічних захворюваннях вен, набряках, для лікування целюліту, жирових відкладень та зменшення кількості зморшок, оскільки він покращує роботу лімфатичної системи.

Масаж шийнокомірцевої зони – рекомендований при захворюваннях та травмах плечового суглоба та шийного відділу хребта, шийно-грудному остеохондрозі, головних болях та безсонні, наслідках інсультів та гіпертонічної хвороби обкладає розслаблюючим ефектом, покращує кровообіг судин голови.

Ціни – лікувальний масаж DocLife

Ціни вказані на момент 12.12.2021 року. Будь ласка уточніть у оператора колл центра ДокЛайф про наявність акцій та знижок.
Лікувальний загальний масаж всього тіла для дорослих ( 45 хв)
1000
Лікувальний класичний масаж спини для дорослих (задня поверхня шиї, спини і попереково-крижової області)
800
Лікувальний масаж верхньої кінцівки у дорослих (1 зона)
400
Лікувальний масаж для дорослих (шийно-грудного відділу хребта)
400
Лікувальний масаж нижньої кінцівки у дорослих (1 зона)
450
Лікувальний масаж області колінного суглобу (одна зона)
400
Лікувальний масаж шиї для дорослих
400
Лікувальний масаж шийно-грудного відділу хребта у дорослих
500
Індивідуальний лікувальний сеанс кінезіотерапії (розробка програми лікування)
550
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії ( 60 хв)
900
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії ( 60 хв) 10 сеансів
8000
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії (120 хв)
1200
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії (120 хв) 10 сеансів
12000
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії (90 хв)
1200
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії(90 хв) 10 сеансів
10000
Лікувальний масаж для відновлення тонусу та енергії ( ( 30 хв)
700
Лікувальний масаж для дорослих Relax (антистресовий) 30 хв
600
Лікувальний масаж для дорослих Relax (антистресовий) 30 хв 10 сеансів
5000
Перкусійний (дренуючий) масаж (за медичним призначенням)
400
Реабілітаційний масаж однієї анатомічної області з елементами міорелізингу та кінезіотерапії
600

Консультація та огляд лікаря

Для складання програми масажу ми проводимо консультацію лікаря із діагностикою організму. Такий підхід більш професійний, безпечний та дієвий. В Медичному центрі DocLife наявний сучасний діагностичний центр МРТ та КТ, а також консультація профільних лікарів, які зможуть детально оглянути пацієнта та надати консультацію з приводу масажу.

Наші фізичні терапевти роблять лікувальний масаж, який переслідує медичні цілі – не просто розслабити пацієнта, а й зробити його здоровішим. Програма такого масажу завжди індивідуальна, адже кожен пацієнт має свої запити та особливості здоров’я.

Під час оздоровлення у нашому центрі спеціаліст проводитиме регулярні безкоштовні огляди. Вони допоможуть відстежувати динаміку покращення здоров’я та коригувати програму у разі потреби.

Лікувальний маса при наявних захворюваннях

 • при деяких хворобах органів дихальної системи, серця та судин (ішемічна хвороба, гіпертонія та гіпотонія, бронхіт, мневмонія та ін.);
 • при травмах та патологіях кістково-м’язової системи (остеохондроз, розтягування, переломи та ін.);
 • при порушеннях у роботі нервової системи (паралічі, радикуліт, ДЦП та ін.);
 • при перевтомі та стресових станах;
 • при захворюваннях органів травлення та порушенні метаболізму (гастрити, коліт, виразкова хвороба, реабілітація після холецистектомії);
 • при проблемах з вагою (різке схуднення або надмірна вага);
 • при косметологічних проблемах зі шкірою.

Лікарі для усієї родини.

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up