Діагностичний центр Київ – Док Лайф

Діагностичний центр Київ – Док Лайф оснащений сучасним медичним обладнанням 2022 року під керівництвом високопрофесійного колективу лікарів. Діагностичний центр Київ знаходиться біля ст.м. Осокорки в районі Позняки на лівому березі Києва в ЖК “RiverStone”

Мрт Всього Тіла Та Кт Діагностика Київ Осокорки Док Лайф

Check Up – профілактичний огляд всього організму

Профілактичний огляд або Check Up – це комплексне медичне обстеження, яке дозволяє оцінити загальний стан здоров’я людини, виявити приховані захворювання на ранніх стадіях, а також оцінити ризики розвитку певних захворювань у майбутньому. Воно допомагає визначити “біологічний вік” організму, який може відрізнятися від паспортного віку залежно від способу життя, генетики та інших факторів.

Ось кілька ключових аспектів, які можуть бути включені у програму Check Up в клініці Док Лайф:

1. Лабораторні аналізи

  • Клінічний аналіз крові;
  • Біохімічний аналіз крові;
  • Аналізи на гормони;
  • Маркери запалення;
  • Аналізи на мікроелементи та вітаміни.

2. Інструментальні обстеження

  • Електрокардіограма (ЕКГ);
  • Ультразвукове обстеження (УЗД) внутрішніх органів;
  • Рентген легенів;
  • Комп’ютерна томографія (КТ) та магнітно-резонансна томографія (МРТ) за показаннями.

3. Консультації спеціалістів

Сканування всього тіла МРТ та КТ

В Києві, якщо Ви шукаєте професійне місце для проведення комплексного медичного огляду Check Up у Києві, діагностичний центр “ДокЛайф”, розташований за адресою: Київ, Осокорки (Позняки), вул. Трускавецька, 10В, може бути ідеальним варіантом для вас.

Лабораторная диагностика

В Лабораторія DocLife є можливість здати кров, біологічний матеріал – біопсію, сечу на всі види лабораторних аналізів. Усі види лабораторних аналізів виконує CSD лабораторії на клінічній базі медичного центру Док Лайф. Проводимо всі види заборів крові та тканини. Є можливість організувати виїзд медсестри додому для забору аналізів та провести медсестринські маніпуляції. Деталі можна дізнатися тут

Діагностичний Центр Київ
Діагностичний центр DocLife 16

Діагностичний центр

Працюємо для Вас без вихідних

09:00 – 19:00

Медичний центр Док Лайф пропонує своїм клієнтам повний комплекс сучасних діагностичних та лабораторно-інструментальних досліджень.
Центр оснащений найсучаснішим діагностичним обладнанням для точної постановки діагнозу та оцінки ефективності призначеної терапії.
Діагностичні дослідження є обов’язковим перед оперативним втручанням та для раннього виявлення запальних процесів, анатомічних змін та порушень у системах органів людини.

Для підтримки функціональності всього організму потрібний систематичний контроль за станом здоров’я.

Діагностика – один із найважливіших етапів на шляху до здоров’я. При поганому самопочутті ви і лікар має знати, що саме є причиною незадовільного стану, інакше проблема буде прогресувати, стан – погіршуватися. Лікування, призначене наосліп, часто призводить до негативних наслідків.

Крім того, діагностика дуже важлива і для профілактики. Традиційний плановий огляд – це діагностика, яку потрібно проводити регулярно, щоб переконатись, що ви абсолютно здорові!

Сучасний діагностичний центр – це можливість пройти комплексне обстеження із застосуванням сучасного обладнання під наглядом висококласних фахівців.

Скориставшись перевагами діагностичного центру Док Лайф, ви отримаєте можливість пройти такі дослідження:

Пропонуємо відвідати клініко-діагностичний центр «Doc Life». Він розташований у Києві, обстеження та терапія здійснюються у комфортній обстановці на новому обладнанні. Діагностичний центр успішно працює з 2021 року, користується довірою сотень пацієнтів. З цінами медичних послуг знайомтеся на сторінці.

У центрі працюють кваліфіковані лікарі. Вже після першого візиту пацієнти отримують точний діагноз та індивідуальний план терапії.

Обстеження проводиться на сучасному обладнанні (МРТ, КТ, УЗД, ендоскопія).

Пацієнтам надається своєчасна допомога у повному обсязі.

Пацієнт повністю поінформований про план лікування та прогнози такого лікування. Інформаційний супровід процесу терапії передбачає роз’яснення та видачу результатів аналізів на руки.

Лабораторія діагностичного центру Док Лайф оснащена передовою технікою для точності діагностики та подальшої розробки адекватного лікування.

Ми дбаємо про зручність пацієнтів та економію їхнього часу. Клініка розташована у центрі столиці поблизу станцій метро Осокорки. Організаційні питання вирішуються швидко. Медичний менеджер може ознайомити з роботою центру у зручний для вас час (без запису на прийом).