Відео ендоскопія Київ

Записатися на ЕНДОСКОПІЮ

Ендоскопія (відео ендоскопія) – (Осокорки Київ) медичний центр Док Лайф. Термін «ендоскопія» утворений двома словами грецької мови – endos («всередині») та skopeo («спостерігаю, дивлюся»). При використанні методу лікар через той чи інший природний отвір вводить в тіло пацієнта ендоскоп. Так називається мініатюрна відеокамера, з’єднана довгим кабелем із монітором. Просуваючи прилад, лікар вивчає зображення на екрані та отримує повну та точну інформацію про стан слизових оболонок. За потреби можна взяти фрагмент тканини для гістологічного дослідження. Зібрана інформація дозволяє зробити висновок про відсутність чи наявність патологій, поставити точний діагноз, призначити лікування.

Види ендоскопічних обстежень

Всі ендоскопічні обстеження в клініці Док лайф (Осокорки Київ) можна проводити під час наркозу (медичний сон) – тривалість такого обстеження – від 40 хв.

ендоскопія – графік

  • 09:00 – 19:00 без вихідних
  • +380971292929 – запис на прийом
  • Видео-онлайн консультація
  • від 1600 грн – Ендоскопічна діагностика
Відео консультація Запис на консультацію

Ціни – ендоскопія в Док Лайф Київ

Ми розуміємо, що знання про ціни на послуги є важливою інформацією для наших клієнтів. Нижче наведений загальний огляд наших послуг ендоскопічної діагностики та їх приблизну вартість. Важливо зазначити, що ціни можуть змінюватися в залежності від різних факторів, і для отримання точної інформації ви можете зв’язатися з нами безпосередньо.

Колоноскопія та ГастроскопіяЦіни в грн.
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 30 хв)1200
Колоноскопія діагностична2400
Анестезіологічне забезпечення ендоскопічної маніпуляції (до 60 хв)2000
Колоноскопія з в/в анестезією4000
Запис відео процедури на usb-drive (з врахуванням вартості носія)400
Гастродуоденоскопія з місцевою анестезією1500
Відеоректосигмоскопія1000
Гастродуоденоскопія з в/в анестезією3300
Пакет Гастродуоденоскопія + колоноскопія з в/в анестезією5600
Аналіз шлункового соку під час ендоскопії400
Видалення стороннього тіла з шлунковокишкового тракту3000
Гастродуоденоскопія діагностична1500
Додаткове анестезіологічне забезпечення до ендоскопічної маніпуляції1000

Види ендоскопії в DocLife

Залежно від досліджуваної області, ендоскопія поділяється на види:

  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС, ЕФГДС, ВГДС), ще називають Гастроскопія – ендоскопічне дослідження проводять для огляду стравоходу, ендоскопія шлунка ціна та дванадцятипалої кишки.
  • Колоноскопія вид ендоскопії, що дозволяє оглянути товстий кишечник та пряму кишку.
  • Гнучка ректосигмоскопія – метод обстеження прямої та сигмовидної кишки. Дослідження аналогічне колоноскопії, різниця полягає в тому, що апарат вводиться в задній прохід не глибше 25-30 см.

Крім методик, перерахованих вище, існують: цистоскопія, бронхоскопія, гістероскопія, ларингоскопія та інші.

Нові досягнення в ендоскопії, такі як віртуальна ендоскопія на КТ (комп’ютерному томографі), а також можливість введення медичного сну роблять ( уві сні ) цю процедуру зручнішою для пацієнта та інформативною для лікаря. Медичний сон (медикаментозний сон, седація) підготовка та консультація анестезіолога.

лікарі експертного рівня
медичний сон – комфортно і без болі
Відео запис та рекомендації

Ендоскопія київ

8:00 – 20:00 без вихідних

Ендоскопія шлунку ціна від 900 грн.

Запис на діагностику

Завантажити Рекомендації та Пам’ятку з підготовки до Ендоскопічних досліджень

Пам’ятка Колоноскопії

Пам’ятка Гастроскопія

Ендоскопія Київ, Відео Ендоскопія
Ендоскопія Київ, Відеоендоскопія в DocLife

Ендоскопія уві сні – під наркозом

Ендоскопічні обстеження з часом удосконалюються, лідером в світі у якості підходу до профілактичного ендоскопічного обстеження є Японія. Саме там існує щорічний стандарт скринінгу шлунку. Японська компанія Olympus розробило унікальну версію ендоскопічного обладнання OLYMPUS CV-180 EVIS EXERA II. Основні переваги: самий тонкий і гнучкий відео кабель, з неймовірно точною оптикою з можливістю більше ніж 8 відео фільтрів для пошуку новоутворень.

Крім того, в сучасній ендоскопія шлунка вже набуває звичайної практики проведення діагностики Гастроскопії та Колоноскопії «уві сні» так звана ендоскопія під наркозом. Всім відомо, як раніше проводилися ці неприємні діагностичні процедури, які досить часто призначаються лікарями-гастроентерологами.

Є певні переваги проведення Гастроскопії та Колоноскопії уві сні – під наркозом.

Найголовніша перевага проведення ендоскопічного дослідження уві сні – це якісний та повноцінний огляд. Пацієнт перебуває в стані глибокого сну, його не мучить блювотний рефлекс, больові відчуття, лікаря нічого не відволікає, він завжди може будь яку ділянку обстеження передивитися. Інколи, потрібно навіть повернутися не декілька міліметрів назад, зробити відео та фотофіксацію, зробити забір матеріалу. Під час глибокого сну пацієнта, це завжди можливо зробити. Відповідно огляд проходить максимально інформативно та ефективно.

Безпечність ендоскопії уві сні (під наркозом).

Незважаючи на те, що ця процедура часто називається ендоскопія під наркозом – це не зовсім так. Як такого наркозу не використовується. У  діагностичному центрі DocLife та в інших центрах Європи вже давно використовують седативні препарати для короткодіючого сну. Їх вплив на організм є безпечним і його дія глибокого сну триває не більше 10 хв, що відповідно вистачає для проведення ендоскопічного обстеження.

Звісно, під час ендоскопії уві сні, присутній лікар анестезіолог, який постійно знаходиться поруч з іншими лікарями до повного завершення діагностичної процедури та пробудження пацієнта зі сну.

Ендоскопія уві сні – це можливість профілактичного огляду Гастроскопії та Колоноскопії без будь яких больових відчуттів, остраху та блювотних рефлексів.

Ендоскопія шлунка ціна – дізнатися за телефоном 097 129 29 29

Колоноскопія – підготовка, пам’ятка

За 2-3 доби до проведення процедури колоноскопії:

Виключити з раціону свіжі фрукти (малина, смородина, виноград, ківі – в будь-якому вигляді) зелень, ягоди, гриби, квасолю, горох, чорний хліб, насіння, горіхи, газовані напої, молоко, м’ясо, рибу в соусі, ковбасу. Не приймати активоване вугілля і препарати, які містять залізо! Виключаються із раціону будь-які продукти, що містять клітковину – наприклад, капуста, бобові, гречка та інші крупи.

МОЖНА ВЖИВАТИ: відварний рис, бульйон, відварне м’ясо, рибу, пташине філе, сир, білий хліб (сухарі або вчорашній хліб) домашнє печиво без волокон, чай, каву, негазовані напої, фруктові соки без м’якоті, яйце.

В день перед дослідженням дозволяється тільки рідка їжа (фільтрований м’ясний бульйон, кисіль, освітлений сік без м’якоті, крім соків червоного і фіолетового кольору) негазовані напої.

Дозволяється «Легкий» обід за 2 години до прийому ФОРТРАНСУ®.

1 пакетик ФОРТРАНС® розчинити в 1 літрі води, приймати розчин ФОРТРАНС протягом 4 годин (1 склянка за 20 хв.). Одна аптечна упаковка ФОРТРАНС® містить 4 пакетики, з розрахунку 1 пакетик на 15-20 кг ваги тіла пацієнта.

Для прикладу: при вазі пацієнта 80 кг використовують 4 пакетики, при більшій масі пацієнта необхідно використовувати більше Пакетиків ФОРТРАНСУ. Один пакетик ФОРТРАНС розчиняється в 1 л питної води кімнатної температури (газовану воду не використовувати).

Починати прийом ввечері з 17-18 до 22 годин за ніч до дослідження. Отриманий розчин треба пити повільно, (приблизно протягом 4-4,5 годин, по склянці протягом 15-20 хвилин, окремими ковтками, для поліпшення смаку можна запивати кислим соком без м’якоті, або заїдати дольками лимона).
Якщо при прийомі ФОРТРАНС® у Вас виникне відчуття нудоти, зробіть перерву у прийомі препарату на півгодини.

Через 1-2 години від початку прийому препарату у Вас з’явиться рідке випорожнення, спорожнення кишечника завершиться через 2-3 години після останньої дози Фортранс®.

Не турбуйтеся, якщо Вам здається, що очищення кишечника було недостатнім. Прийом 3 літрів розчину препарату ФОРТРАНС® – це гарантія гарної підготовки кишечника до Колоноскопії.

Запрошуємо Вас зробити обстеження до нашого медичного центру Док Лайф, недалеко від ст.м.Осокорки в районі Позняки, що на лівому березі Києва. Однією з переваг проходження Ендоскопії у нашому центрі є те, що діагностику проводитиме досвідчений лікар-ендоскопіст, гастроентеролог Рибалко Сергій Олександрович, який під час процедури зможе надати консультацію. При цьому ми намагаємось зберегти приємний рівень цін для наших клієнтів, не змінюючи якості медичного обслуговування. При необхідності, в нашому медичному центрі наявний сучасний діагностичний центр МРТ КТ УЗД Ендоскопія, та лабораторія CSD

Запис на прийом здійснюється за номером телефону: 097 129 29 29 або онлайн, заповнивши форму на сайті. Подивитися нашу точну адресу можна у розділі «Контакти».

Гастроскопія – підготовка, пам’ятка

Гастроскопія проводиться натщесерце, тобто не можна приймати їжу за 6 годин до процедури. Додаткову інформацію можна отримати у лікаря DocLife чи у оператора колл центра. Контакти

Інколи для успішного проведення процедури та комфорту пацієнта застосовується медичні препарати для медикаментозного сну (Анестезія), (Застереження – після такої процедури анестезії – пацієнт потребує наявності супроводжуючих осіб, а також унеможливлює керування автомобілем протягом 5 годин)

Лікар-ендоскопіст, вводить спеціальну трубку через ротову порожнину, акуратно просуває в стравохід. При відчутті перешкод повертає трубку на 0,5 мм, знову просуває вперед. Для кращої візуалізації порожнини органів шлунково-кишкового тракту нагнітає ендоскопом повітря. Проводить відео та фото фіксацію.