КТ черевної порожнини з контрастуванням

Ціна від 3300 грн КТ Черевної порожнини з контрастом в діагностичному центрі КТ Док Лайф, Київ, Осокорки. Як правило КТ черевної порожнини з контрастом є обов’язковою умовою для проведення діагностики. Запис на КТ черевної порожнини з контрастом по телефону 0971292929

Кт Черевної Порожнини Кт Черевної Порожнини З Контрастом
КТ черевної порожнини з контрастуванням

Під час обстеження КТ черевної порожнини візуалізація стану жовчного міхура та печінки, селезінки, шлунка та підшлункової залози, кровоносної системи та лімфовузлів даної області, а також частково петель кишечника. Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини – безболісний, швидкий та інформативний варіант вивчення стану внутрішніх органів. Вона незамінна в онкології, абдомінальній хірургії, терапії. В Нашому центрі КТ в Києві сьогодні проводим обстеження КТ органів черевної порожнини проводят з контрастуванням та без контрастування.

Особливості проведення діагностики КТ органів черевної порожнини в нашому центрі Док Лайф (Київ)

 • Тривалість дослідження – від 5 до 25 хв.
 • Точність сканування – 1 мм
 • Достовірність діагностики КТ оцінуються понад 90%
 • Результати діагностики та опис – від 1 до 4 годин
 • КТ діагностика з контрастування – проводим всі види контрастування із використанням автоматичних інжекторів нового покоління.
 • Можливість проведення сучасних, європейських протоколів дослідження 3D-реконструкція сечовидільної системи за допомогою динамічної контрастної КТ-ангіографії, віртуальна колоноскопія та інші.

КТ органів черевної порожнини з контрастуванням

КТ черевної порожнини як правило проводят з контрастування. КТ діагностика з контрастом використовується для підвищення точності діагнозу в деяких випадках, таких як Онкологія, потрібне виконання КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням – внутрішньовенно вводиться неіонна контрастна речовина на основі йоду.

Ціна КТ черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастом

Кт Черевної Порожнини

3300 грн – ціна КТ черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням.
1100 грн без контрасту – в КТ та МРТ центрі DocLife ціна КТ черевної порожнини без внутрішнього контрастування доступна всім бажаючим. Більш докладні ціни вказані у розділі «Ціни на КТ» або Ви можете дізнатися у нашого менеджера та відразу записатися на прийом за телефонами, вказаними у розділі Контакти. Ціна КТ черевної порожнини та заочеревинного простору залежить від ціни контрасту в момент обстеження.

Навіщо лікарю призначити комп’ютерну томографію черевної порожнини?

Комп’ютерна томографія (КТ) черевної порожнини та тазу – це діагностичний візуалізуючий тест, який допомагає виявити захворювання тонкої кишки, товстої кишки та інших внутрішніх органів та часто використовується для визначення причини незрозумілого болю.

Які органи видно на комп’ютерній томографії черевної порожнини та тазу з контрастуванням?

КТ черевної порожнини та тазу може допомогти діагностувати проблеми з сечовим міхуром, маткою, простатою, печінкою або кишечником.

Кт Органів Черевної Порожнини З Контрастом
кт органів черевної порожнини з контрастом

КТ черевної порожнини з контрастуванням для пошуку онкології, раку?

Крім того, комп’ютерна томографія черевної порожнини з контрастуванням може визначити чи поширився рак в інших частин вашого тіла в черевній порожнині. З введенням контрасту комп’ютерна томографія черевної порожнини використовується як для діагностики раку. Це сканування також може виявити ряд проблем у черевній порожнині, включаючи проблеми із жовчним міхуром, печінкою або підшлунковою залозою.

Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини може показати запалення шлунка

Крім злоякісних новоутворень шлунка, КТ також може допомогти виявити запальні стани шлунка, включаючи гастрит та виразкову хворобу. КТ-ангіографія особливо корисна для зображення судинної мережі шлунка, яку можуть впливати різні захворювання.

Показання до КТ черевної порожнини з контрастом

Основним показанням до КТ черевної порожнини з контрастом може бути:

 • Болючість в області живота,
 • затримка випорожнень і газів.
 • Ознаки жовтяниці.
 • Нудота, блювання, відрижка.

КТ з контрастом у нашому діагностичному центрі МРТ та КТ ДокЛайф Київ можливо зробити вже сьогодні.

Запалення діагностує комп’ютерна томографія.

Комп’ютерна томографія виявляє запалені дивертикули, запалення стінки кишечника, околонирковий жир та відповідні ускладнення КТ дозволяє візуалізувати периколонічні та товстокишкові ускладнення, що дозволяє пацієнту поставити більш точний діагноз та покращити якість лікування.

КТ краще з контрастом чи без нього?

КТ найчастіше виконується з контрастною речовиною. Контрастні речовини покращують здатність рентгенолога переглядати зображення зсередини тіла. Деяким пацієнтам протипоказані контрастні речовини на основі йоду.

Проводити КТ черевної порожнини доцільно у таких випадках:

 • Підготовка до хірургічного втручання; оцінка стану органів перед операцією;
 • Гострі болі в черевній порожнині неясної природи;
 • Жовтяниця та різка зміна ваги;
 • Підозра на новоутворення органів черевної порожнини;
 • Хронічні порушення сечовидільної та травної системи;
 • Цистит;
 • Цироз;
 • Патології жовчного міхура;
 • панкреатит;
 • Аневризми судин;
 • Відстеження динаміки лікування;

Висока роздільна здатність комп’ютерної томографії черевної порожнини дозволяє розглянути найдрібніші новоутворення, порушення кровотоку, ураження кровоносних судин. Завдяки цій особливості точність встановлення діагнозу значно підвищується. Міжнародне джерело інформації КТ з контрастом

Результати КТ органів черевної порожнини

Після проведеного дослідження КТ органів черевної порожнини одержані зображення обробляються комп’ютером та потрапляють на професійні робочі станції наших спеціалістів-рентгенологів.

Опис діагностики лікар готує протягом 1 години але при складних онкологічних випадках час готовності результатів дослідження залежить від складності клінічної ситуації і може складати до 8 годин. Пацієнти з КОВІД захворюванням описуються без черги. Попередню інформацію про результати дослідження пацієнт отримає у розмові з лікарем після дослідження

88 / 100

Лікарі для усієї родини. Check UP

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up