Нейрохірург

8:00 – 20:00 без вихідних

Консультація та лікування. Лікар нейрохірург

Записатися на прийом до Нейрохірурга

Нейрохірург — лікар, який має глибокі пізнання та практичний досвід у діагностиці та лікування захворювань головного мозку, спинного мозку та нервової системи. До сфери діяльності лікаря Скіжа-Закорчемної Наталії Анатоліївни належить хірургічне та консервативне лікування травм та пухлин головного мозку, гриж міжхребцевих дисків спини, головного болю та болю у спині, запальних та дегенеративних захворювань хребта, вроджених патологій мозку та нервів.

Графік прийому нейрохірурга

 • 08:00 – 20:00 без вихідних
 • +380971292929 – запис на прийом
 • Видео-онлайн консультація
 • 600 грн – консультація лікаря

Методи діагностики в DocLife

Все що потрібно для діагностики головного мозку та спини

Які захворювання лікує нейрохірург?

Нейрохірурги лікують пухлини головного мозку, хребта, інтервенційний пролапс чи грижі хребта, травми, інсульт тощо. Судинні захворювання, інфекції головного чи спинного мозку та дегенеративні захворювання хребта також лікуються лікарями.

Ви можете проконсультуватися з нашим нейрохірургом у Києві в поліклініці DocLife, якщо у Вас спостерігаються наступні симптоми захворювання:

 • тривалий ниючий, пекучий або гострий біль у спині, шийному відділі хребта, головний біль;
 • оніміння або слабкість верхньої або нижньої кінцівки;
 • в анамнезі епізоди втрати свідомості, тимчасові судоми чи паралічі;
 • перенесений ішемічний або геморагічний інсульт;
 • виявлено зміни у структурах головного мозку чи хребта за результатами КТ чи МРТ;
 • раптова втрата зору, слуху чи руху якоїсь частини тіла;
 • виражені головний біль після отриманої травми;
 • відзначається порушення функції тазових органів (сечового міхура, кишківника).

Суміжні консультації лікарів

В медичному центрі Док Лайф надають медичну допомогу не лише за спеціальністю Нейрохірургія, а також лікар Невропатолог та Ортопед – травматолог.

Методи діагностики в нейрохірургії

За допомогою діагностики лікар визначає, у яких випадках можна обмежитися медикаментозною терапією, а коли потрібна операція. Але й операція – не вирок. Наприклад, нейроендоскопічна хірургія дозволяє швидко та безпечно проводити операції з видалення міжхребцевих гриж.

Записатися на прийом нейрохірург Київ

Якщо вас не залишає відчуття здавлення в голові, головна біль, головокружіння, неприємна біль в хребті, вам потрібна консультація лікаря нейрохірурга, і відкладати її неможливо, адже зволікання з першими симптомами хворобу часто приводить до ускладнення лікування. Лікар проводить огляд і вирішує, є ваше стан патології або це варіант норми. Запишіться на консультацію, наберіть номер телефону 0971292929 і будьте здорові! Ми знаходимось в м.Києві, район Осокорки, (Позняки) біля ст.м.Осокорки, по вулиці Трускавецька, 10В, в ЖК RiverStone, адреса для навігатора – КАРТА

Лікування патологій головного мозку. Нейрохірург

Захворювання головного мозку займається лікуванням патологій та ушкоджень головного мозку людини. Будь-яка пухлина в мозку вкрай небезпечна, видалити її може операція чи променева терапія (радіохірургія) і дуже важливо вчасно виявити проблему, поки пухлина ще піддається лікуванню.

Вам потрібно обов’язково звернутися за консультацією до нейрохірурга, якщо ви помічаєте у себе такі симптоми:

 • Епілепсія. Пухлина провокує роздратування в головному мозку, а він, у свою чергу, призводить до судом;
 • Головні болі. Їх може викликати як безпосередньо пухлина, так і гідроцефалія – ​​скупчення рідини в мозку. Сильні головні болі, що не припиняються, — тривожний симптом;
 • Зміна настрою та поведінки. Якщо ви стали схильні до частої зміни емоційних станів, необхідно переконатися, що це не викликане пухлиною головного мозку;
 • Перенесена черепно-мозкова травма. Лікар проведе обстеження на МРТ чи КТ, щоб переконатися, що мозок не пошкоджено.

Нейрохірург лікування болі в спині (хребет)

Хребет – несуча частина організму людини. Повноцінне, активне життя неможливе без здорового хребта. Лікування спинного мозку та інших проявів болі в хребті правильно починати після діагностики МРТ скринінг хребта чи відповідної ділянки хребта (шийний, поперековий чи грудний відділ хребта).

Епідуральні та селективні корінцеві лікувальні блокади.

Лікувальні блокади – безпечний, ефективний та перевірений метод точного впливу на причину запалення та болю в першу в спині (хребет)

Залежно від складу ін’єкції препаратів може мати:

 • знеболюючий,
 • протизапальний,
 • регенеративний ефект.

Епідуральні блокади можуть надовго позбавляти болючого болю в спині та кінцівках, вони дають чудову можливість активно приступати до реабілітації та розробки пошкоджених ділянок хребта.

Лікуванням таких проблем спини, гриж:

 • міжхребцева грижа. Сьогодні найчастіше її оперують нейроендоскопічним методом;
 • остеохондроз, оскільки може значно обмежувати рухову активність;
 • травми хребта та периферичних нервів;
 • пухлинний процес будь-якого різновиду в спинному мозку та хребті.

Судинний нейрохірург

Судинна нейрохірургія займається діагностикою та лікуванням неправильного формування, розриву або оклюзії церебральних судин. Найбільш небезпечною вродженою патологією судинного генезу вважаються аневризми та артеріо-венозні мальформації.

Мішотчасті аневризми судин головного мозку є основною причиною розвитку ішемічного інсульту через судинний вазоспазму після розриву дефектної стінки артеріальної судини, нетравматичного субарахноїдального та внутрішньошлуночкового крововиливу, внутрішньомозкової гематоми, гідроцефалії.

При спонтанному розриві високопотокових артеріо-венозних мальформацій виникає геморагічний інсульт, судомний синдром. Всі ці ускладнення призводять до інвалідності та смерті. Тому судини — це те, що має дбати кожна людина не лише у зрілому віці, а й тоді, коли здається, що до хвороби ще дуже далеко.

Останнім часом все частіше стали використовуватися мікрохірургічні та ендоваскулярні методики у нейрохірургії при лікуванні судинних патологій, видаленні об’ємних внутрішньочерепних гематом.

Ваш лікар – нейрохірург з Осокорки DocLife?

Найчастіше за допомогою до лікаря звертаються за направленням від інших фахівців, посилаючись на їхні рекомендації та відгуки. При виборі найкращого спеціаліста в нейрохірургії в Києві на лівому березі, в районі Позняки та біля ст.м. Осокорки Вам найкраще звернути увагу на такі критерії: як досвід роботи, кваліфікацію, список послуг, які він надає (перелік операцій, які виконує хірург). За таких обставин, лікар Скіжа-Закорчемна Наталія має величезний досвід хірургічного втручання та паліативної консультативної консультації.