Нейрохірург Київ. Консультація нейрохірурга Осокорки

Нейрохірург в Києві: Компетентність та Довіра. Запрошуємо на консультацію нейрохірурга у Осокорках!

Нейрохірург київ

 • 09:00 – 19:00 без вихідних
 • +380971292929 – запис на прийом
 • Видео-онлайн консультація
 • 800 грн – консультація лікаря

Нейрохірург Київ – наталія скіжа

“Нейрохірург Київ” – це ваш ключ до високоякісного та професійного медичного допомоги в області нервової системи. Наталія Скіжа-Закорчемна, видатний спеціаліст у своїй області, пропонує “Консультації нейрохірурга” у районі Осокорки, Київ в медичному центрі Док Лайф для тих, хто шукає кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань головного та спинного мозку, а також нервової системи.

До компетенції нейрохірурга Скіжа-Закорчемної Наталії Анатоліївни входить широкий спектр послуг: від хірургічного до консервативного лікування травм і пухлин головного та спинного мозку. Її експертиза охоплює області, як-от лікування гриж міжхребцевих дисків спини, ендоскопічне видалення грижі хребта, терапія метастазів хребта, а також контроль над головним болем та болями у спині. Вона активно займається вивченням і лікуванням запальних та дегенеративних захворювань хребта, а також вроджених патологій мозку та нервової системи в сфері нейроонкології.

Нейрохірургія в Києві в центрі Док Лайф – це доступ до передових методик діагностики та лікування нервової системи головного та спинного мозку. У районі Осокорки, ви знайдете медичну допомогу та індивідуалізований підхід до кожного пацієнта. Почніть свій шлях до одужання з професійної консультації нейрохірурга.

Лікарі нейрохірурги – проводять свої консультації та операції в таких містах:

Ендоскопічної Операція Грижі Хребта. Консультація Нейрохірурга Осокорки. Київ. Нейрохірург Київ
Ендоскопічної операція грижі хребта

Нейрохірургічний центр “Док Лайф” – Консультація та лікування

нейрохірургічного центру “Док Лайф”, де ваше здоров’я та благополуччя є нашим пріоритетом. Під керівництвом видатного лікаря нейрохірурга Наталії Анатоліївни Скіжи-Закорчемної. Наш центр нейрохірургії пропонує передові методики лікування різноманітних нейрохірургічних захворювань, включаючи доброякісні та злоякісні пухлини головного та спинного мозку, болі в спині, блокади, видалення грижі хребта. Консультація нейрохірурга в Києві можна отримати в клініці Док Лайф.

Наші основні нейрохірургічні послуги :

 • Ендоскопічне видалення грижі хребта (хірургія)
 • бол
 • Епідуральні блокади та селективні корінцеві лікувальні блокади
 • Лікування доброякісних та злоякісних пухлин головного та спинного мозку (Хірургія, променевая терапія, радіохірургія та Хіміотерапия)
 • Діагностика в нейрохірургії в центрі Док Лайф – МРТ, КТ, ЕНМГ, УЗД судин голови та шиї, Лабораторія

Методи діагностики в DocLife

Все що потрібно для діагностики головного мозку та спини

Нейрохірург Київ Наталія Скіжа. Київ Осокорки

Нейрохірурги лікують пухлини головного мозку, хребта, інтервенційний пролапс чи грижі хребта, травми, інсульт тощо. Судинні захворювання, інфекції головного чи спинного мозку та дегенеративні захворювання хребта також лікуються лікарями.

Ви можете проконсультуватися з нашим нейрохірургом у Києві в поліклініці DocLife, якщо у Вас спостерігаються наступні симптоми захворювання:

 • тривалий ниючий, пекучий або гострий біль у спині, шийному відділі хребта, головний біль;
 • оніміння або слабкість верхньої або нижньої кінцівки;
 • в анамнезі епізоди втрати свідомості, тимчасові судоми чи паралічі;
 • перенесений ішемічний або геморагічний інсульт;
 • виявлено зміни у структурах головного мозку чи хребта за результатами КТ чи МРТ;
 • раптова втрата зору, слуху чи руху якоїсь частини тіла;
 • виражені головний біль після отриманої травми;
 • відзначається порушення функції тазових органів (сечового міхура, кишківника).

Суміжні консультації лікарів

В медичному центрі Док Лайф надають медичну допомогу не лише за спеціальністю Нейрохірургія, а також лікар Невропатолог та Ортопед – травматолог.

Нейрохірург Київ – наші методи діагностики

За допомогою діагностики лікар визначає, у яких випадках можна обмежитися медикаментозною терапією, а коли потрібна операція. Але й операція – не вирок. Наприклад, нейроендоскопічна хірургія дозволяє швидко та безпечно проводити операції з видалення міжхребцевих гриж.

Записатися на прийом Нейрохірург Київ Осокорки

Якщо вас не залишає відчуття здавлення в голові, головна біль, головокружіння, неприємна біль в хребті, вам потрібна консультація лікаря нейрохірурга, і відкладати її неможливо, адже зволікання з першими симптомами хворобу часто приводить до ускладнення лікування. Лікар проводить огляд і вирішує, є ваше стан патології або це варіант норми. Запишіться на консультацію Нейрохірург Київ, наберіть номер телефону 0971292929 і будьте здорові! Ми знаходимось в м.Києві, район Осокорки, (Позняки) біля ст.м.Осокорки, по вулиці Трускавецька, 10В, в ЖК RiverStone, адреса для навігатора – КАРТА

Лікування патологій головного мозку. Нейрохірург Скіжа Наталія Анатоліївна

Захворювання головного мозку займається лікуванням патологій та ушкоджень головного мозку людини. Будь-яка пухлина в мозку вкрай небезпечна, видалити її може операція чи променева терапія (радіохірургія) і дуже важливо вчасно виявити проблему, поки пухлина ще піддається лікуванню. Нейрохірург Київ – центр Док Лайф.

Вам потрібно обов’язково звернутися за консультацією до лікаря Скіжа Наталії Анатоліївни, якщо ви помічаєте у себе такі симптоми:

 • Епілепсія. Пухлина провокує роздратування в головному мозку, а він, у свою чергу, призводить до судом;
 • Головні болі. Їх може викликати як безпосередньо пухлина, так і гідроцефалія – ​​скупчення рідини в мозку. Сильні головні болі, що не припиняються, — тривожний симптом;
 • Зміна настрою та поведінки. Якщо ви стали схильні до частої зміни емоційних станів, необхідно переконатися, що це не викликане пухлиною головного мозку;
 • Перенесена черепно-мозкова травма. Лікар проведе обстеження на МРТ чи КТ, щоб переконатися, що мозок не пошкоджено.
Консультацій Нейрохірурга Осокорки. Київ Скіжа Наталія Анатоліївна
Консультацій нейрохірурга Осокорки. Київ Скіжа Наталія Анатоліївна

Нейрохірург лікування болі в спині (хребет)

Хребет – несуча частина організму людини. Повноцінне, активне життя неможливе без здорового хребта. Лікування спинного мозку та інших проявів болі в спині (болі в хребті) правильно починати після діагностики МРТ скринінг хребта чи відповідної ділянки хребта (шийний, поперековий чи грудний відділ хребта) та консультація лікаря нейрохірурга. Прочитати детально про болі в спині можна за посиланням.

Епідуральні та селективні корінцеві лікувальні блокади.

Лікувальні блокади – безпечний, ефективний та перевірений метод точного впливу на причину запалення та болю в першу в спині (хребет)

Залежно від складу ін’єкції препаратів може мати:

 • знеболюючий
 • протизапальний
 • регенеративний ефект.

Епідуральні блокади можуть надовго позбавляти болючого болю в спині та кінцівках, вони дають чудову можливість активно приступати до реабілітації та розробки пошкоджених ділянок хребта.

Лікуванням таких проблем спини, гриж:

 • міжхребцева грижа. Сьогодні найчастіше її оперують нейроендоскопічним методом;
 • остеохондроз, оскільки може значно обмежувати рухову активність;
 • травми хребта та периферичних нервів;
 • пухлинний процес будь-якого різновиду в спинному мозку та хребті.

Судинна Нейрохірургія. Нейрохірург Київ

Судинна нейрохірургія займається діагностикою та лікуванням неправильного формування, розриву або оклюзії церебральних судин. Найбільш небезпечною вродженою патологією судинного генезу вважаються аневризми та артеріо-венозні мальформації. Нейрохірург Київ цим займається постійно в клініці Док Лайф.

Мішотчасті аневризми судин головного мозку є основною причиною розвитку ішемічного інсульту через судинний вазоспазму після розриву дефектної стінки артеріальної судини, нетравматичного субарахноїдального та внутрішньошлуночкового крововиливу, внутрішньомозкової гематоми, гідроцефалії.

При спонтанному розриві високопотокових артеріо-венозних мальформацій виникає геморагічний інсульт, судомний синдром. Всі ці ускладнення призводять до інвалідності та смерті. Тому судини — це те, що має дбати кожна людина не лише у зрілому віці, а й тоді, коли здається, що до хвороби ще дуже далеко.

Останнім часом все частіше стали використовуватися мікрохірургічні та ендоваскулярні методики у нейрохірургії при лікуванні судинних патологій, видаленні об’ємних внутрішньочерепних гематом.

Ваш лікар – Нейрохірург Київ, Осокорки Док Лайф.

Найчастіше за допомогою до лікаря звертаються за направленням від інших фахівців, посилаючись на їхні рекомендації та відгуки. При виборі найкращого спеціаліста в нейрохірургії в Києві на лівому березі, в районі Позняки та біля ст.м. Осокорки Вам найкраще звернути увагу на такі критерії: як досвід роботи, кваліфікацію, список послуг, які він надає (перелік операцій, які виконує хірург). За таких обставин, лікар Скіжа-Закорчемна Наталія має величезний досвід хірургічного втручання та паліативної консультативної консультації.

Нейрохірург Київ

09:00 – 20:00 без вихідних

Запис до Нейрохірурга
Лікування проблем нейрохірургії та онкології

Нейроонкологія є витонченою галуззю медицини, яка об’єднує експертизу в областях нейрохірургії та нейроонкології для боротьби з пухлинами, що виникають у нервовій системі, включаючи головний та спинний мозок. Ця галузь є надзвичайно важливою, оскільки вона зосереджена на діагностиці та лікуванні одного з найскладніших відділів людського організму.

У Києві, зокрема в районі Осокорки, пацієнти можуть скористатися послугами провідних спеціалістів в галузі нейроонкології, які володіють передовими методами діагностики та лікування пухлин нервової системи. Ось декілька аспектів, які ви знайдете в нашому центрі:

 • Діагностика на Ранніх Стадіях: За допомогою сучасного обладнання МРТ та КТ в нашому центры, ми спроможні виявляти та діагностувати пухлини на ранніх стадіях, що значно підвищує шанси на успішне лікування.
 • Індивідуальний Підхід: Кожен пацієнт зустрічається з особистим консультантом, який допомагає розробити індивідуальний план лікування, враховуючи всі особливості організму пацієнта.
 • Інноваційні Методи Лікування: Ми використовуємо найновіші методи лікування, включаючи таргетну терапію та імунотерапію, для забезпечення найефективнішого та безпечного лікування. Ендоскопічне видалення грижі хребта та пухлин спини.
 • Підтримка та Допомога: Наша команда працює разом з пацієнтами на кожному етапі лікування, надаючи необхідну підтримку та допомогу в боротьбі з хворобою.

Спільно до Перемоги

Наш центр нейроонкології в Києві, є місцем, де наука зустрічається з турботою, а інноваційні методи лікування дають надію на майбутнє без пухлин. Зверніться до нас, щоб розпочати свій шлях до одужання разом з командою експертів, які віддані вашому здоров’ю.