МРТ всього тіла Київ

Ознайомтесь з перевагами МРТ всього тіла, передовим методом медичної скринінгової візуалізації, який забезпечує детальне зображення всіх органів і тканин без застосування шкідливого випромінювання. Клініка DocLife Київ Осокорки пропонує безпечні та високоточні МРТ обстеження всього тіла, допомагаючи виявляти різноманітні захворювання на ранніх стадіях. Довіртеся найсучаснішим технологіям для отримання точної діагностики вашого здоров’я

Консультація перед МРТ всього тіла

Перед МРТ всього тіла важливо пройти консультацію та правильно підготовитись до процедури. Рекомендовано отримати консультацію або онлайн через Вайбер Чат Клініки або під час особистої консультації із сімейним лікарем.

13 700 грн. Ціна МРТ всього талі

 • 50-90 хвилин – тривалість сканування МРТ
 • 7 зон обстеження – візуалізації всього тіла
 • 10% – знижка МРТ в Неділю
 • 10 % – знижка в Пакеті Check Up
Мрт Всього Тіла Київ Осокорки Мрт Центр Осокорки
МРТ всього тіла Київ Осокорки МРТ центр Осокорки
Мрт Всього Тіла Київ Осокорки Мрт Центр Осокорки
МРТ всього тіла Київ – 7 зон обстеження
Мрт Онкоскринінг Київ Doclife Мрт Всього Тіла В Києві
МРТ онкоскринінг Київ DocLife МРТ всього тіла в Києві

Що включає в себе обстеження – МРТ всього тіла ?

 • Головний мозок (оцінка внутрішніх структур головного мозку та оглядове: гіпофіза, придаткових пазух носа, очних орбіт);
 • Скринінг всіх відділів хребта (Шийний відділ хребта, Грудний відділ хребта, Попереково – крижовий відділ хребта)
 • Кульшові суглоби (обидва);
 • Крижово – здухвинне зчленування;
 • Черевна порожнина – ОЧП (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур, жовчовивідні шляхи, лімфатичні вузли);
 • Заочеревинний простір (нирки, надниркові залози, навколониркова клітковина, сечоводи, лімфатичні вузли);
 • Органи малого таза (дослідження передміхурової залози – простати (чоловіків) органи малого тазу у жінок, сім’явивідних проток сечового міхура та лімфатичних вузлів, кісток таза);
 • Консультація онколога (на ваше бажання);
 • Запис архіву дослідження на електронний носій (флеш/диск).

Слід врахувати – що всі обстеження МРТ всього тіла проводяться без контрасту. Вразу необхідності чи виявлення новоутворень відповідні ділянки обстеження на МРТ можуть бути виконанні з контрастом.

МРТ всього тіла із контрастуванням

Магнітно-резонансна томографія дозволяє з високою точністю оцінювати структури досліджуваного анатомічного органу, проте іноді цього буває недостатньо. У таких випадках рекомендується проводити магнітно-резонансну томографію із запровадженням контрастної речовини. Для МРТ застосовуються парамагнітні контрастні препарати на основі гадолінію. Завдяки контрастній речовині лікар може точніше оцінити межі пухлини, її структуру та визначити характер розповсюдження метастазів.

Особливості МРТ всього тіла?

У діагностику всього організму входить дослідження черевної порожнини та заочеревинного простору, які потребують деякої підготовки.

 • За добу до дослідження потрібно притриматися легкої дієти – утриматися від їжі, що викликає підвищену газоутворення – чорного хліба, капусти, бобових, фруктів, кисломолочної продукції, газованих напоїв;
 • важливо утриматися від харчування – за 6-8 годин на початок обстеження;
 • у разі, якщо при дотриманні дієти все одно залишається підвищена газоутворення, можете прийняти препарат, що зменшує кількість газів, приймають його в день проведення процедури;
 • також за 1 годину перед МРТ внутрішніх органів, необхідно прийняти будь-який спазмолітик або це можна зробити в Doclife;
 • Рекомендовано мати середню наповненість сечового міхура перед дослідженням. За 1 годину до дослідження необхідно випити 0,3 – 0,5 л. води без газу і утриматися від сечовипускання.

Для Жінок, особливості підготовки: Дослідження проводиться з 5 по 12 день менструального циклу. Відлік триває з першого дня менструації.

МРТ всього тіла доступні для пацієнтів старше 18 років, у яких можуть бути певні хвилювання за своє здоров’я або відчувають такі симптоми, як головний біль або головокружіння. Якщо ви стурбовані своїм способом життя та його впливом на ваше здоров’я, хочете дізнатися більше про своє тіло, або хочете заспокоїтися і спати спокійно – МРТ всього тіла може надати відповіді на багато питань. Наші лікарі мають великий досвід, тому Ви в надійних руках. Якщо потрібно, після обстеження можливо записатися до лікаря гінеколога для жінок.

Показання сканування всього тіла:

 • онкологічний пошук метастазів (різні види онкології у тому числі при меланомі чи інших онко-гематологічних захворювань)
 • діагностика закритих поєднаних травм
 • профілактичне обстеження, за бажанням пацієнта

МРТ всього тіла дозволяє виявити або виключити метастази у регіонарних лімфовузлах, печінці, головному та спинному мозку. При метастазах кістки МРТ може замінити сцинтиграфію скелета і є чудовою альтернативою КТ чи ПЕТ-КТ. Таким чином, МРТ всього тіла – сучасний метод швидкої та точної діагностики патологій, що допомагає виявити вогнища прихованих хвороб у будь-яких тканинах організму на ранніх стадіях і своєчасно приступити до лікування.

Лікарі призначають МРТ повного сканування тіла для діагностики всіх типів захворювань, від пухлин до розривів зв’язок і травм хребта. Цей огляд корисний, якщо у вас немає симптомів, але ви хочете виявити ранні прояви захворювання. Деякі захворювання можуть вражати більше ніж одну частину тіла. МРТ всього тіла може дати вам цілісне уявлення про поточний стан здоров’я, дозволяючи лікарям поставити точний діагноз та призначити лікування, у разі такої потреби.

МРТ-сканування проводиться у трубці МРТ. Під час сканування вас попросять нерухомо лежати на столі. Лаборант, під час сканування може попросити вас затримати дихання на кілька секунд, залежно від частини тіла, яка обстежується.

Все сканування займає від 50 до 90 хвилин залежно від обсягу необхідного сканування.

У медичному центрі DocLife ми приймаємо пацієнтів на сканування МРТ всього тіла за направленням сімейного лікаря або в межах щорічних профілактичних оглядах Check Up. Ви прагнете дізнатися більше про своє тіло або маєте певні проблеми зі здоров’ям? Ви можете контролювати своє здоров’я, отримавши повну діагностику за допомогою нашого МРТ всього тіла.

МРТ діагностика є цілком безпечною та не наносить шкоди здоров’ю людини на відмінно від променевому навантаженню КТ

Програми Check UP всього тіла

Під час військового стану – тривалість Чек Ап програм може бути збільшена +2-3 дні

МРТ всього тіла входить в програму профілактичних оглядів для дітей та дорослих. МРТ всього тіла є доповненням до всебічного обстеження всього організму. В діагностичному центрі Док Лайф наявна вся інструментальна діагностика: Лабораторія (біопсія, гістологія, генні дослідження, посів, мазки, кров) , КТ, МРТ, УЗД, Ендоскопія, ЕНМГ (нейроміографія), Доплер судин голови, шиї, кінцівок, МР ангіографія судин та артерій.

8200 грн

Quick-Check

Швидкий Чек АП, як правило проходят 1 раз на рік. Сучасні методи діагностики.

Тривалість: 3 години

Отримати лист
14 500 грн

Basic check

Чек Ап. Включає детальну програму сканування один раз на 2 роки

Тривалість: 6 годин

Отримати лист
36 400 грн

Повний Чек Ап

Повний набір всіх методів діагностики для проходження повного Чек АП

Тривалість: 2 дні

Отримати лист
18 500 грн

Індивідуальний

Аналізуючи Вашу медичну документацію, наші лікарі формують індивідуальний план огляду

Тривалість: 1 день

Отримати лист

МРТ всього тіла Київ – Запис на сьогодні можливий

Унікальні методики сканування всього тіла Check Up

Що може виявити МРТ всього тіла?

Кт Головы И Черепа

Голова та шия

Пухлини головного мозку, аневризма, тромбоз артерії, зорові та слухові нерви.

Кт Головы И Шеи

Артерії та судини

МРТ ангіографія судин голови та шиї.

Мрт Позвоночника Скрининг

Хребет

Компресія нерва, грижі, колапс хребців, пухлини, компресійні переломи

Кт Брюшной Полости Контраст

Органи

Новоутворення печінки, нирок і жовчного міхура
Захворювання передміхурової залози
Камені в жовчному міхурі
Пухлини надниркових залоз

Мрт Всього Тіла
Чоловік 68 років з аденокарциномою легені (рак легень). a На дифузійно зваженому МР-зображенні всього тіла (b = 900 с/мм2) зображено метастатичний відкладення в крижі (біла стрілка). b Корональні переформатовані зображення T1W, отримані за допомогою методики Діксона, тільки вода (ВОДА) (ліворуч), тільки жир (ЖИР) (посередині) і фракція жиру в кольоровій шкалі (праворуч), свідчать про відсутність жиру та збільшення води в метастатичному ураженні ( біла стрілка)

Для чого використовується магнітно-резонансна томографія всього тіла в онкології?

МРТ всього тіла є корисним інструментом для оцінки гематологічного або метастатичного раку. Гематологічний рак – це рак, який включає онкогематологі. – рак тільці крові та спинного мозку. Це можна легко запам’ятати завдяки тому, що гемо- або гема- походить від грецького слова, що означає кров, і його можна знайти в таких словах, як гемофілія або гемоглобін. Метастатичний рак визначається як рак, який поширився в інші області, ніж початкова локалізація раку. Він характеризується тим, що зберігає форму будь-якого раку первиного походження пухлини. Наприклад, метастази в кістках при раку молочної залози так і буде рак молочної залози але вже в метастазах.

Деякі форми гематологічного раку включають лейкемію, лімфому та множинну мієлому. Множинну мієлому можна розглядати як ураження кісток, навіть якщо це рак, пов’язаний з кров’ю. Це пов’язано з тим, що кров зароджується в кістковому мозку, який є м’якою кровотворною тканиною, яка знаходиться в центрі більшості кісток. Було показано, що для множинної мієломи МРТ має більш високу чутливість для раннього виявлення уражень кісток у порівнянні як із дослідженням скелета, такі як низькодозовий КТ всього тіла чи навіть ПЕТ-КТ. Це дозволяє радіологам і онкологам отримати більш детальне уявлення про можливі ураження.

Онкологи можуть використовувати МРТ всього тіла для виявлення метастатичного раку у різних пацієнтів. Це пов’язано з ймовірністю поширення раку на кістку. МРТ всього тіла може мати вищу позитивну прогностичну цінність і більшу чутливість порівняно зі сцинтиграфією кісток або скануванням кісток для виявлення кісткових метастазів.

Сканування, що проводяться для перевірки метастазів, може вимагати використання дифузійно-зваженої візуалізації (DWI МРТ), це ліцензія сканування, яку можна використовувати під час МРТ. DWI вимірює випадковий рух молекул води, щоб визначити структури тканин в організмі. Ця методика може бути корисною для виявлення уражень, особливо пацієнтів юного віку.

Пацієнтам з раком, можливо, доведеться пройти МРТ всього тіла для визначення та моніторингу гематологічного раку, особливо множинної мієломи, або для оцінки можливих метастазів у кістки. Це сканування може мати перевагу перед іншими методами візуалізації для візуалізації цих видів раку.

Скільки коштує МРТ всього тіла в Києві ?

Мрт Всього Тіла В Києві - Клініка Док Лайф

Ціна МРТ всього тіла в Києві складає 13700 грн. – запис по телефону +38 097 129 29 29