МРТ колінного суглоба Осокорки Київ
МРТ колінного суглоба від 2600 грн., в Діагностичному центрі МРТ та КТ Осокорки Київ. МРТ суглобів Київ.
Магнітно-резонансна томографія МРТ колінного суглоба очолює перелік найважливіших методів інструментальної (апаратної) діагностики сучасної медицини. Одним із перших застосувань МРТ суглобів у широкій клінічній практиці стала діагностична візуалізація великих суглобів, у тому числі МРТ колінного суглоба Київ.
Підставою для проведення діагностики МРТ коліна при розривах менісків, яке призначається лікарем травматологом при частковому так і при повному розриві меніску. Під час травми відірвана ділянка меніска може частково зміщуватися у порожнину суглоба. На магнітно-резонансних знімках хрящова тканина візуалізується у вигляді чорного трикутника у нормальному стані, або при порушенні цілісності контур трикутника буде порушений. Послаблення візуалізації меніска пояснюється слабкішою подачею сигналу, що може бути також при дегенеративних змінах.
Про КТ
Все про МРТ
Ціни КТ
Ціна, Знижки
Обстеження
Всі види КТ обстеження
Підготовка
Як підготуватися до КТ
МРТ колінного суглобу та консультація лікаря
В нашому медичному центрі Док Лайф, що знаходиться біля ст.м. Осокорки веде прийом лікар ортопед та травматолог, які в своїй практиці використовують всі методи діагностики колінного суглоба (МРТ, КТ, УЗД), лікування пошкодженого суглоба (PRP суглоба) та проводять Ін’єкції гіалуронової кислоти від провідних світових виробників. Висока якість, доступна ціна.
В нашому центрі Ви можете пройти діагностику суглобів, а саме:
Лікар ортопед та травматолог можуть призначити МРТ колінного суглоба за підстав:
- Розриви менісків;
- Пошкодження зв’язок колінного суглоба;
- Пошкодження сухожилля.
У діагностиці захворювань колін МРТ часто призначається при проявах розриву менісків, саме цей вид пошкодження є найчастішим серед усіх звернень.
Дискусія над правильним вибором МРТ, КТ чи УЗД колінного суглоба
Магнітно-резонансна томографія МРТ колінного суглобу є передовим методом діагностики, як на заміну альтернативі рентгену коліна, адже МРТ вигідно відрізняється можливістю вивчати зображення коліна в будь-якій проекції. На заміну рентгену коліна в широкій медичній практиці застосовували УЗД колінного суглоба. Але МРТ колінного суглоба все ж на відмінно від УЗД перевершує його за роздільною здатністю, контрастністю, виявлення відмінностей між здоровими і пошкодженими тканинами, можливості порівнювати зображення МРТ в динаміці. За відсутності МРТ, лікарі у своїй практиці застосовують КТ суглобів. (Джерело інформації наукова стаття)
Але справжній прорив як (точність) візуалізації колінних суглобів відбувся з розвитком технологій високопольної магнітно-резонансної томографії, при якій застосовуються магніти напруженістю магнітного поля 1.5 Тесла (золотий стандарт сучасних протоколів) і вище. Підвищення сили магнітів збільшило чіткість, контрастність знімків, прискорило виконання дослідження. Але найголовніше, збільшилася роздільна здатність знімків – з’явилася можливість візуалізації об’єктів розмірами менше міліметра, що має високу важливість для діагностики стану суглобів.
Магнітно-резонансна томографія МРТ колінного суглоба покаже:
- пошкодження суглоба, у тому числі, спортивні) – розрив капсули суглоба, менісків, зв’язок та сухожилля, тріщини кісток в області суглоба, перелом надколінка тощо);
- дегенеративні порушення;
- захворювання сполучної тканини з ураженням суглобів (подагра, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит);
- пухлини та метастази, локалізовані в зоні коліна;
- деформуючий остеоартроз колінного суглоба (гонартроз);
- артрити різного походження (інфекційний, ревматичний та ін);
- скупчення рідини у суглобовій порожнині;
- набряк тканин у ділянці колінного суглоба;
- синовіти, бурсити тощо.
МРТ колінного суглоба з контрастом
Сучасні протоколи МРТ без контрасту, що реалізуються в DOC Life, в більшості випадків дозволяють виявити підозрілі ділянки та вказати на тип наявної проблеми. Але для візуалізації найдрібніших подробиць такого складного суглоба як колінний (через малий розмір структур (нервові закінчення, сухожилля), може застосовуватися точно дозоване введення контрастної речовини (внутрішньовенно), після чого оцінюється його накопичення тканинами. МРТ колінного суглоба з контрастом дозволяється проведення з призначенням лікаря ортопеда. Як правило, при мікротравмах, коли важливо мати точні обґрунтування для вибору між хірургічним та консервативним лікуванням, виконується МРТ колінного суглоба з контрастом.
Як підготуватись до МРТ колінного суглоба?
Специфічної підготовки до магнітно-резонансної томографії цієї анатомічної зони не потрібно. Але слід пам’ятати, що якість обстеження залежить від нерухомості пацієнта. Тому рекомендується уникати стресів напередодні обстежень, прибути заздалегідь, щоб спокійно підготуватися до обстеження. Також слід прийняти препарати щоденного прийому, особливо якщо вони можуть вплинути на можливість перебування без руху під час томографії (заспокійливі, болезаспокійливі).
Якщо Вам призначена МРТ з контрастом, або Ви не до кінця впевнені, що лікарю у Вашому випадку буде інформативна МРТ без контрасту, проконсультуйтеся у адміністратора медичного центру під час запису.
Діагностика МРТ в Києві
Види обстеження магнітно-резонансного томографу в центрі діагностики МРТ Київ – клініка DOC Life
МРТ всього тіла (МРТ Check Up)
МРТ уві сні (Під наркозом)
МРТ голови та головного мозку
- МРТ гіпофіза
- МРТ судин головного мозку
- МРТ ангіографія судин головного мозку з контрастуванням
- МРТ судин шийного відділу
- МРТ очей
- МРТ турецького сідла
- МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута
- МРТ при розсіяному склерозі
- МРТ при епілепсії
МРТ органів черевної порожнини
- МРТ нирок
- МРТ печінки
- МРТ селезінки
- МРТ надниркових залоз
- МРТ підшлункової залози
МРТ органів малого тазу
МРТ хребта
- МРТ шийного відділу хребта
- МРТ поперекового відділу хребта
- МРТ грудного відділу хребта
- МРТ крижів та куприка
- МРТ куприка
- МРТ м’яких тканин шиї
МРТ суглобів
- МРТ колінного суглоба
- МРТ гомілковостопного суглоба
- МРТ плечового суглоба
- МРТ кульшового суглоба
- МРТ ліктьового суглоба