Відчуйте Переваги нашої Акції – Знижка на МРТ та Знижка на КТ – 20% *

В діагностичному центрі Док Лайф, який розташований на території ЖК River Stone, метро Осокорки , вул. Трускавецька, 10в, Київ, ми прагнемо до того, щоб процес діагностики був максимально доступним для наших пацієнтів. Саме тому ми раді анонсувати нашу акцію – вихідний день зі знижкою 20% * на всі види обстеження МРТ та КТ без контрасту!

Знижка на МРТ та КТ – Осокорки Київ

Піклування про своє здоров’я – це інвестиція в Ваше майбутнє. Ми пропонуємо Вам унікальну можливість пройти обстеження МРТ та КТ зі 20% * знижкою. Ця пропозиція діє у певні дні – Неділя та Понеділок, на всі види обстеження МРТ та КТ без контрасту. Наша акція дозволяє вам зробити профілактичну діагностику або виявити проблеми на ранніх стадіях з мінімальними витратами.

Знижка На Мрт Та Знижка На Кт - 30% * Неділя Та Понеділок
Знижка на МРТ та Знижка на КТ – 20% * неділя та понеділок

Як це працює ?

Все дуже просто! Оберіть для себе зручний день – Неділю або Понеділок, та зверніться до нас за номером 097 129 29 29 для запису на обстеження та вкажіть кодове слово. Прийдіть до нашого центру в обраний день та отримайте своє обстеження МРТ або КТ зі знижкою 20%*

Деталі акції -20% * в Док Лайф :

  • Всі обстеження без контрасту
  • (*) Щоб скористатися знижкою, при записі – вкажіть кодове слово.
  • Ідеальний баланс якості і ціни: Знижка 20% означає, що ви заощаджуєте гроші, та отримуєте якісну діагностику.
  • Отримати якісне обстеження: Незалежно від знижки, ви завжди отримуєте найвищий рівень сервісу та обслуговування в “Док Лайф”.
  • Бути впевненим у своєму здоров’ї: Правильна діагностика – це перший крок до ефективного лікування.

Ми в “Док Лайф” прагнемо до забезпечення доступу до якісного медичного обслуговування для всіх. Наша акція – це ще один крок до цієї мети. Записуйтесь на обстеження вже сьогодні і допоможіть нам допомогти вам! До Акції приєднується МРТ та КТ центр Аверс Мед

(*)- кодове слово – ” Здоровий з Док Лайф”

84 / 100

Лікарі для усієї родини. Check UP

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up