Ін’єкційна косметологія

Одні стверджують, що це боляче, небезпечно, страшно, дорого і не завжди виправдано, інші в один голос заявляють, що не зустрічали нічого ефективнішого за ін’єкційну косметологію.

Консультація лікаря дерматолога є обов’язковою перед початком апаратної косметології

Ін’єкційна Косметологія
Ботулінотерапія
Ботулінотерапія

Ін’єкційна косметологія не залишає байдужою жодну сучасну жінку.

Одні стверджують, що це боляче, небезпечно, страшно, дорого і не завжди виправдано, інші в один голос заявляють, що не зустрічали нічого ефективнішого за ін’єкційну косметологію. У будь-якому випадку, кожна друга жінка або вже спробувала ці процедури, або тільки збирається це зробити. Побоювання певної категорії жінок мають своє логічне пояснення: при введенні препаратів за допомогою голки на шкірному покриві можуть залишатись сліди або неприємні почервоніння. Іноді жінка може відчувати певний дискомфорт або болючі відчуття під час процедури. Але ці неприємні моменти повною мірою перекриваються тим результатом, якого можна досягти з допомогою ін’єкційної косметології. Насправді, «уколи краси» не такі жахливі, як їх підносять окремі, особливо полохливі представниці прекрасної статі. І ми розповімо вам про ці процедури докладніше.

Біоревіталізація (уколи гіалуронової кислоти) та мезотерапія

Ін’єкційна косметологія до неї відносять низку процедур, основою яких є введення того чи іншого препарату під шкіру. Сьогодні найпоширенішими процедурами є: біоревіталізація (уколи гіалуронової кислоти) та мезотерапія. Також косметологи рекомендують звернути увагу на процедури біоармування, плазмоліфтингу та ботулінотерапії. Все вище перераховане спрямоване на омолодження та тонізування шкіри, а також на усунення недоліків та коригування окремих ділянок. Примітно, що в області ін’єкційної косметології можна виявити й інші ефективні процедури з довгими та складними у вимові назвами, але всі вони є свого роду похідними від основних, які були зазначені раніше.

Botox (США) , Dysport (Франція), Xeomin (Німеччина) – ін’єкційна косметологія Київ

Botox, Dysport, Xeomin – препарати для ботулінотерапії

Назва: Botox. Виробник: Allergan (США).

Назва: Xeomin. Виробник: Merz (Німеччина).

Назва: Dysport. Виробник: IPSEN (Франція).

Ботулінотерапія (Ін’єкційна косметологія), як косметична процедура відома вже майже три десятки років. Незважаючи на солідний стаж, вона залишається одним із найпопулярніших методів боротьби з віковими змінами шкіри. Ботулотоксин, крім косметології, став використовуватися для розгладження зморшок, корекції гіпертрофії жувальних м’язів та лікування різних патологій.

Згодом вчені розробили нові косметичні препарати, які дозволяють досягти необхідного ефекту, але при цьому не мають протипоказань, а їхнє використання не викликає ускладнень. Результатом наукових досліджень стали три види ін’єкцій – Botox, Dysport та Xeomin. Усі вони використовуються зараз для ботулінотерапії. Проте мало хто з пацієнток знає, у чому особливості кожного з них та у яких випадках вони використовуються.

Найбільш відомим косметичним засобом, який застосовується для ботулінотерапії ( ін’єкційна косметологія ) , є Ботокс. Він почав вироблятись ще у 80-х роках минулого століття корпорацією Allergan. Трохи пізніше на ринку з’явився Диспорт і лише у 2008 році до косметології прийшов Ксеомін, вироблений фармацевтичною компанією з Німеччини.

Незважаючи на поширену думку, три перераховані препарати не є повними аналогами. Хоча всі вони і виготовлені на основі ботулотоксину, інші компоненти в них різні, що спричиняє відмінності і в косметичному впливі.

Компоненти Діспорту та Ботокса (ін’єкційна косметологія) не відрізняються один від одного. Вони використовується ботулотоксин різновиду та особливий білок крові, що може стати причиною алергічних реакцій у схильних до цього людей. Ксеомін не містить білка крові, тому його ін’єкції показані пацієнтам з підвищеною чутливістю шкірних покривів. Крім того, ксеомін має низьку молекулярну масу, що сприяє надійнішій фіксації таргентних клітин.

Максимальний ефект після ін’єкцій (ін’єкційна косметологія) виявляється приблизно через 2 тижні після проведення процедури. Причому коригуюча дія препаратів Botox та Dysport виражається сильніше. Однак Xeomin має більш м’яку дію, тому міміка обличчя залишається природною, не спостерігається так званий ефект кам’яного обличчя.

Препарати (Ботокс, Діспорт або Ксеомін) мають різні одиниці обчислення та доза Ботокса, Ксеоміна, Диспорту для одного і того ж пацієнта буде різною через різницю діючих одиниць.

Незалежно від різниці між препаратами неможливо дати однозначну рекомендацію про те, які ліки необхідно використовувати для косметичної процедури. Воно підбирається лікарем-косметологом за результатами попереднього обстеження пацієнта, характеру вікових змін, стану здоров’я, фінансових можливостей та інших факторів.

Однак можна виділити основні особливості та переваги кожного з них:

  • Ксеомін. Не викликає алергії у людей з підвищеною чутливістю, стійкий до впливу зовнішніх факторів, для ін’єкцій потрібна мінімальна кількість препарату, а ймовірність звикання зводиться практично до нуля.
  • Диспорт. Дозволяє досягти швидкого видимого ефекту і добре коригує мімічні зморшки. Сприяє покращенню пружності шкіри у місцях, де проводилася ін’єкція. Застосовується також у лікуванні гіпергідрозу.
  • Ботокс. Дозволяє розгладити найглибші зморшки в області навколо рота та очей. Має здатність усувати гіпергідроз стоп та долонь.

Лікарі для усієї родини.

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up

Ін'єкційна косметологія - Уколи краси від 1000 грн. DocLife
Inєkczijna Kosmetologiya

Ін'єкційна косметологія Біоревіталізація (уколи гіалуронової кислоти) та мезотерапія. DocLife. Плазмоліфтингу та ботулінотерапії

Тип послуги: Ін'єкційна косметологія

Ціна: від 500

Валюта: грн