Сімейний лікар Осокорки Київ Трубченко Ірина Сергіївна.

Ласкаво просимо до клініки Док Лайф у м. Києві – сімейний лікар Трубченко Ірина Сергіївна. Клініка розташована в районі станцій метро Осокорки та Позняки! Наша команда пишається тим, що надає послуги сімейної медицини, і нашим метою є забезпечення оптимального здоров’я як для дітей, так і для дорослих пацієнтів.

Основні послуги

Раді повідомити, що сімейний лікар Осокорки, Київ – Трубченко Ірина Сергіївна надає свої послуги в клініці Док Лайф. Незалежно від того, чи вам потрібна медична консультація, електронний рецепт, декларація, направлення або навіть госпіталізація, ми готові надати вам допомогу онлайн.

Наш сімейний лікар Осокорки, Київ Ірина Сергіївна Трубченко, має багаторічний досвід і глибокі знання в галузі загальної практики сімейної медицини. Вона докладає всіх зусиль, щоб забезпечити високоякісну та комфортну медичну допомогу своїм пацієнтам.

Наша клініка пропонує можливість отримати консультацію як у стінах клініки, так і в режимі онлайн. Ми розуміємо, що часом виникають нагальні питання або потреба у медичній пораді, тому ми створили зручні умови для звернення до лікаря навіть з власного дому.

ЗАПИС

Час роботи

Трубченко Ірина СергіївнаЕлектронні рецепти, декларація, направлення та госпіталізація онлайн

Сімейний лікар Трубченко Ірина Сергіївна
Сімейний Лікар Трубченко Ірина Сергіївна
Сімейний лікар Трубченко Ірина Сергіївна

Клініка Док Лайф – сімейний лікар у м. Києві, Осокорки, пропонує ряд переваг для своїх пацієнтів:

 • Зручність: Забезпечення послуг як у клініці, так і в режимі онлайн, зокрема консультації та адміністративні процедури.
 • Док Лайф: Сімейний лікар Трубченко Ірина Сергіївна доступна для медичної допомоги та консультацій в клініці Док Лайф Осокорки Київ.
 • Електронний режим: Надання електронних рецептів, декларацій, направлень та можливість госпіталізації в електронному форматі, що забезпечує зручність та швидкість у виконанні адміністративних процедур.
 • Кваліфікований сімейний лікар: Доктор Ірина Сергіївна Трубченко має багаторічний досвід у сімейній медицині та забезпечує високоякісну медичну допомогу пацієнтам.
 • Простий запис: Запис на консультацію або отримання більш детальної інформації можливий за номером 097 129 29 29.

Приєднуйтесь до клініки “Док Лайф” і отримайте переваги забезпечення надійної та доступної медичної допомоги.

Сімейний лікар

Трубченко Ірина Сергіївна

Сімейний Лікар Трубченко Ірина Сергіївна Док Лайф

Спеціалізація: лікар загальної практики – сімейний лікар, педіатр. Декларація, Лікарняний листок, Рецепти, Призначення лікування

Трубченко Ірина Сергіївна – Сімейний лікар в клініці “Док Лайф”

Ваше здоров’я та благополуччя наших пацієнтів завжди є нашим пріоритетом у клініці “Док Лайф”. Ми пишаємося тим, що у нас працює висококваліфікований лікар загальної практики – сімейний лікар, а також педіатр – Трубченко Ірина Сергіївна.

сімейний лікар Трубченко спеціалізується на лікуванні як дітей, так і дорослих. Вона проводить діагностику ЕНМГ, консультує пацієнтів щодо результатів діагностики МРТ, КТ, УЗД та лабораторних досліджень. Крім того, доктор Трубченко допоможе вам у питаннях оформлення Декларації, виписки лікарняного листка, рецептів, призначення лікування. Вона також є координатором програми профілактичного огляду пацієнта “Чек Ап” всього тіла, що дозволяє своєчасно виявляти та запобігати розвитку різних захворювань.

Якщо ви шукаєте професійного та відданого своїй справі лікаря, Трубченко Ірина Сергіївна завжди готова прийти на допомогу. Для запису на прийом, будь ласка, звертайтеся за телефоном: 097 129 29 29.

Ми завжди раді допомогти вам у клініці “Док Лайф”, розташованій у Києві, на Осокорках, по вулиці Трускавецька.

Декларація із сімейним лікарем в клініці “Док Лайф” надає пацієнтам ряд переваг:

 1. Сучасний підхід до медицини: Декларація є кроком у світ сучасної сімейної медицини. Це онлайн документ, який зберігається в системі НСЗ України, доступний як для пацієнта, так і для його сімейного лікаря.
 2. Зручність: Пацієнти можуть переглядати свою декларацію в системі Helsi.me без необхідності відвідування клініки. Немає потреби стояти в чергах або звертатися до реєстратури.
 3. Вибір лікаря: Пацієнти мають можливість обрати конкретного сімейного лікаря, зокрема, Трубченко Ірину Сергіївну, яка є висококваліфікованим спеціалістом та педіатром.
 4. Сучасне обладнання: Клініка “Док Лайф” оснащена новітнім медичним діагностичним обладнанням, таким як МРТ, КТ, УЗД, Лабораторія, ЕНМГ.
 5. Онлайн підписання: Декларація може бути підписана онлайн, що робить процес ще більш зручним та швидким для пацієнтів.
 6. Безстроковість: Декларація підписується безстроково. Однак, якщо пацієнт вирішить переукласти декларацію з іншим лікарем, поточна декларація анулюється автоматично.
 7. Зручне розташування: Клініка “Док Лайф” розташована у Києві, на Осокорках, вул. Трускавецька 10В, що робить її доступною для мешканців району Позняки та Лівого берега Києва.

Звертайтеся до клініки “Док Лайф” для отримання якісної медичної допомоги та користуйтеся всіма перевагами співпраці з нами.

Джерело

Док Лайф медичний центр осокорки

Сучасний медичний центр Док Лайф, ст.м Осокорки, район Позняки Лівий берег Києва. Ми забезпечуємо комфортні умови для лікування, а також зручний паркінг для наших клієнтів. Не витрачайте час, запишіться на прийом зараз та дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам!. Адреса: м.Київ, ст.м. Осокорки.

Час роботи

09:00 – 19:00


Вартість консультації

від 900 грн.

DOC LIFE


Медичний центр Док Лайф знаходиться за адресою вулиця Трускавецька, 10в, Київ, у районі Осокорки, недалеко від Позняків, у місті Києві, Україна. Житловий комплекс RiverStone