Декларація із сімейним лікарем. Підписання. Онлайн

Що таке Сімейний пакет та Декларація із сімейним лікарем ?

Декларація – це крок у світ сучасної сімейної медицини. Декларація із сімейним лікарем це онлайн документ, який зберігається в системі НСЗ України, і є доступним як для Вас так і для Вашого сімейного лікаря. Переглянути свою декларацію ви можете в системі Helsi.me. Жодних черг, реєстратур — все швидко, просто і прозоро. Вибирай свого сімейного лікаря, оформляй декларацію онлайн чи у Поліклініції Док Лайф та отримуй медичні послуги за сімейним Пакетом. Не зволікай, кількість можливих сімейних пакетів – обмежено.

Сімейний лікар – трубченко ірина сергіївна

Декларація із сімейним лікарем

Трубченко Ірина Сергіївна – сімейний лікар та педіатр поліклініки Док Лайф – ст.м Осокорки, район Позняки Лівий берег Києва. Клініка оснащена новітнім медичним діагностичним обладнанням МРТ, КТ, УЗД, Лабораторія, ЕНМГ та професійним колективом лікарів для всебічної діагностики та лікування.

Час роботи

08:00 – 19:00


Вартість консультації

від 600 грн.

Декларація Із Сімейним Лікарем Трубченко Ірина Сергіївна
Декларація із сімейним лікарем Трубченко Ірина Сергіївна

Як підписати декларацію із сімейним лікарем поліклініки Док Лайф?

Декларація із сімейним лікарем Трубченко Ірина Сергіївна – Док Лайф

Прийти до нас та укласти договір на сімейний пакет обслуговування можна за адресою: м. Київ, вул. Трускавецька 10В, ЖК RiverStone
З собою мати необхідні документи (паспорт для дітей до 14 років — свідоцтво про народження).
Підтвердити реєстрацію Декларації — ваші дані вносяться в електронну базу, після чого на ваш телефон надійде повідомлення з кодом підтвердження для передачі нашому адміністратору.

Підписання Декларації із сімейним лікарем онлайн

Підпишемо два екземпляри роздрукованої декларації: один залишається у МЦ «Док Лайф», інший у вас на руках. Ми надішлемо в систему вашу Декларацію, засвідчену електронним підписом.

Після цього ви можете користуватися всіма перевагами програми – Декларація з сімейним лікарем від НСЗУ.

Для вашої зручності заповнюйте коротку онлай-форму на нашому сайті і ми найближчим часом зв’яжемося з вами для заключного етапу підписання Декларації.

Декларація підписується безстроково, але якщо пацієнт хоче переукласти декларацію з іншим лікарем, то поточна анулюється автоматично.

84 / 100