Знижка 50% на лазерну епіляцію при першому сеансі з Олександритовим лазером

Знижка 50% на лазерну епіляцію при першому сеансі з Олександритовим лазером – найкраща пропозиція в Києві – Осокорки в клініці Док Лайф. Якщо ви давно хотіли спробувати лазерну епіляцію, але вагалися через ціну, то ця акція – ідеальний шанс для вас. Ми пропонуємо вам першокласну процедуру лазерної епіляції з використанням Олександритового лазеру, який є одним з найефективніших та найбезпечніших для лазерної епіляції в делікатних зонах, за половину ціни.

Знижка На Лазерну Епіляцію Знижка 50% На Лазерну Епіляцію При Першому Сеансі З Олександритовим Лазером

Знижка на лазерну епіляцію Осокорки

Лазерна епіляція стає все більш популярною серед тих, хто хоче позбутися непотрібного волосся на тривалий термін. І що може бути краще, ніж скористатися акціями та знижками на процедури лазерної епіляції? Одним з найкращих варіантів є використання лазерної епілятора Deka Motus AX Move.

Deka Motus AX Move є одним з найбільш ефективних лазерних епіляторів, який використовує технологію Alexandrite. Цей епілятор забезпечує безпечну та швидку епіляцію на будь-якій частині тіла. Додатково, Deka Motus AX Move відповідає всім медичним стандартам та має сертифікати відповідності.

Знижка 50% на лазерну епіляцію – Деталі запитай у Адміністратороа

Не пропустіть цю унікальну можливість: наш центр пропонує знижку 50% на перший сеанс лазерної епіляції з Олександритовим лазером. Ця пропозиція створена спеціально для тих, хто цінує красу, досконалість і хоче зробити свою шкіру надзвичайно гладкою і м’якою.

Акція діє для всіх нових клієнтів, які приходять на перший сеанс лазерної епіляції. Знижка 50% надається на епіляцію однієї зони на вибір клієнта. Будь-яка зона – від ніг до обличчя – може стати вашим ключем до світу бездоганної гладкості.

Акція та знижка на лазерну епіляцію Дека Мотус – Осокорки

Із запуском нового року, багато лазерних клінік пропонують різноманітні акції та знижки на лазерну епіляцію з використанням Deka Motus AX Move. Зазвичай, ці акції та знижки діють на пакетні послуги, де клієнт може отримати значну знижку при покупці послуг на декілька процедур.

Znyzhka 50 Na Lazernu Epilyacziyu Dok Lajf

Знайти ідеальну акцію чи знижку на лазерну епіляцію може бути непросто, тому потрібно звернути увагу на кілька важливих моментів. Спочатку, зважте на репутацію клініки та її спеціалістів. Друге, перевірте, які послуги входять до пакету, що пропонують в рамках акції або знижки. Нарешті, не забувайте про терміни дії акції та умови її застосування.

Лазерна епіляція делікатних зон – 50% знижка.

Акції на процедури лазерна епіляція – найпопулярніші. Ознайомтеся з поточними акціями, отримайте знижку та переконайтеся, що Ви обрали найкращий центр епіляції Києва Doc Life. Лазерна епіляція для чоловіків та жінок. Останнім часом найпопулярніші послуги в лазерній епіляції саме на Дека Мотус – це епіляція інтимних та делікатних зон. Адже Дека Лазер безболісний лазерний апарат, який дозволяє ніжно видалити волосся в чутливих місцях. 50% знижка на всі види та процедури, оберіть собі по душі та тілу.

Знижка на лазерну епіляцію

Щоб скористатися акцією, достатньо записатися на сеанс заздалегідь. Ми працюємо згідно з графіком і завжди готові забезпечити комфортні умови для наших клієнтів. Знижка не сумується з іншими акціями або спеціальними пропозиціями, тому вам варто скористатися цією можливістю якомога скоріше.

Акція діє з 01 серпня 2023 до 01.10.2023, тому не втрачайте часу і забронюйте свою дату уже зараз! Детальніше про умови акції та процедуру запису на сеанс ви можете дізнатися від наших адміністраторів за телефоном 097129 29 29 або відвідавши наш центр.

Лазерна епіляція


09:00 – 19:00

Працюємо без вихідних

Олександритовий лазер – це передова технологія, що гарантує високу ефективність і безпеку. Незалежно від того, яку зону ви виберете для лазерної епіляції, ви можете бути впевнені, що процедура буде проведена професійно і з максимальним комфортом. З нашою акцією ваша мрія про ідеально гладку шкіру стане реальністю! Записуйтесь на сеанс уже сьогодні і переконайтесь в цьому самі!

  • Акція діє лише для нових клієнтів, які приходять на перший сеанс лазерної епіляції з використанням Олександритового лазеру.
  • Знижка 50% надається на епіляцію однієї зони на вибір клієнта.
  • Щоб скористатися акцією, клієнту необхідно попередньо записатися на сеанс.
  • Знижка не сумується з іншими акціями та спеціальними пропозиціями.
  • Акція діє з 01 серпня 2023 до 01.10.2023.
  • Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в умови акції.
  • Деталі акції можна уточнити у наших адміністраторів за телефоном або під час візиту до нашого центру.

Лазерна епіляція в DocLife

Лазер епіляції

Deka Motus AX Moveo (Італія) олександритовий лазер

Кількість процедур

6-8 процедур лазерної епіляції – раз в місяць

Час епіляції

від 10 хв. – безболісна та комфортна процедура лазерної епіляції

Деталі про Deka Motus AX Move та про його технічні можливості на сайті виробника.

83 / 100