МРТ 1.5 T New сканер МРТ SIEMENS MAGNETOM Sempra

МРТ 1.5 T New сканер SIEMENS

MAGNETOM Sempra

Новий рівень медичної візуалізації

 • 125 кг – можлива вага пацієнта
 • 140 см – можливий діаметр пацієнта
 • 35 % – сканування швидше від інших МРТ
 • AiMRI – перший штучний інтелект в МРТ
 • 0.3 см – точність сканування
 • 1.5 Tesla магнітне поле та 96 каналів
 • Сканування всього тіла – Онкоскринінг
Записатися

Про МРТ

Все про МРТ

Ціни МРТ

Ціна, Знижки

Обстеження

Всі види МРТ обстеження

Підготовка

Як підготуватися до МРТ


МРТ Siemens 1.5 Tesla

Магнітно-резонансний томограф МРТ Siemens Sempra 1,5 Тесла – це новий рівень розвитку медичних технологій у галузі клінічної діагностики та візуалізації. У поєднанні з методиками зменшення акустичного шуму, неперевершеною точністю зображення, а також широким діапазоном застосування і здатністю сканувати все тіло, установка стала новим клінічним орієнтиром у медичному середовищі.

МРТ сканер 1.5 Т закритого типу дозволяє отримати зображення професійної якості з високою швидкістю сканування, в середньому 15 хв, що на 35% швидше від інших МРТ апаратів та саме головне – без втрати якості сканування. Унікальна комбінація провідних магнітів та градієнтів, разом із революційними методами обробки сигналу, забезпечують неперевершені клінічні переваги навіть над МРТ 3.0 Т :

 • високі діагностичні можливості завдяки винятковій однорідності магнітного поля та інгредієнтів мрт ;
 • неперевершена точність та швидкість – 15 хв на сканування;
 • діагностика патологій та захворювань з контрастуванням та без;
 • революційний рівень комфорту для пацієнта – понижений шум.
 • можливість сканування всього тіла за один раз.
Mrt Golovy Skan 3D 1

Неврологія МРТ Siemens

Система MAGNETOM забезпечує швидкі протоколи та знижений рівень шуму в зображеннях сканування навіть при роботі з неконтактними пацієнтами. Система дозволяє проводити дослідження найширшого кола пацієнтів із чудовим співвідношенням сигнал/шум для клінічної практики та наукових досліджень, наприклад, з використанням 64-канальної котушки для голови та шиї. Неврологічний пакет Neuro Suite для системи MAGNETOM включає передові протоколи для дифузійної візуалізації, досліджень перфузії та функціональної МРТ. У свою чергу, програми Brain Dot Engine для МРТ головного мозку збільшують узгодженість результатів досліджень, у тому числі й у випадках зміни умов сканування під час дослідження.

Mri Magnetom Orthopedics

Ортопедія МРТ

Ортопедичний пакет Ortho Suite для системи MAGNETOM – це комплексний набір протоколів для досліджень суглобів, у тому числі для сканування хребта. Нові котушки надвисокої щільності Tim 4G для досліджень скелетно-м’язової системи покращують співвідношення сигнал/шум та анатомічний охоплення. Налаштовані протоколи Dot для оптимізації робочих процесів включають функції точного попадання в зріз при повторному скануванні (AutoAlign) і автоматичне коригування поля огляду (AutoCoverage) для колінних, тазостегнових і плечових суглобів, а також засоби планування мультипланарної реконструкції (MPR) для швидкого тривимірного аналізу та безпосередньої тривимірної мультипланарної реконструкції за допомогою функції Inline 3D. Пакет WARP8 включає комплексний набір методів, у тому числі метод Advanced WARP4,8 для придушення артефактів магнітної сприйнятливості (наприклад, навколо металевих імплантатів, що ускладнюють проведення МРТ).

Siemens Kt Somatom Go Up Kt Cherevnoyi Porozhnyny

Внутрішні органи

Система пропонує надшвидкі протоколи для двовимірних та тривимірних досліджень з високою роздільною здатністю, призначені для досліджень органів черевної порожнини та малого тазу, МРТ колонографії, МРТ холангіопанкреатографії, динамічних досліджень нирок та МРТ урографії. Новаторська технологія FREEZEit дозволяє придушити артефакти руху при МРТ тіла, суттєво збільшивши можливості застосування у цій обширній діагностиці. Dot клінічний додаток для абдомінальної області (Abdomen Dot Engine) включає стандартизовані, ефективні та всеосяжні протоколи для досліджень верхньої частини черевної порожнини зі стабільно високою якістю одержуваних зображень. Функція LiverLab4 дозволяє проводити кількісний аналіз зображень печінки неінвазивним способом у режимі реального часу.

Mrt Prostaty

Здоров’я чоловіків – МРТ простати

За допомогою котушок високої щільності для хребта та малого тазу система MAGNETOM дає можливість проводити мультипараметричну візуалізацію передміхурової залози для оцінки морфології, фізіології та функції простати. Разом із спеціалізованими рішеннями для інтерпретації та документування це забезпечує підтримку всіх етапів МРТ досліджень передміхурової залози.

Mrt Angiografiya

Ангіографія – МР ангіографія

Ангіографічний пакет Angio Suite для системи MAGNETOM дозволяє проводити високоякісні МРТ ангіографічні дослідження для візуалізації артерій та вен із контрастною речовиною або без контрасту. При скануванні з контрастною речовиною Dot клінічна програма для ангіографії допомагає досягти оптимальної синхронізації з болюсом при кожному дослідженні. Подача голосових команд та графічних підказок у реальному часі сприяє ідеальному вибору часу для затримки дихання, сканування та введення контрастної речовини.

Mrt Diagnostyka Vsogo Tila

Онкологія МРТ Siemens

Онкологічний пакет Onco Suite для системи MAGNETOM включає набір послідовностей, протоколів та інструментів аналізу, що допомагають у детальній оцінці найрізноманітніших онкологічних захворювань. Пакет TimCT Onco Dot Engine дозволяє провести сканування всього тіла для пошуку метастазів за один безперервний прохід. У поєднанні із вбудованими Dot наочними покроковими онлайн інструкціями та підказками ця інноваційна технологія прискорює роботу з пацієнтами та забезпечує чудову якість зображень та робить його конкурентним для ПЕТ КТ.

Mrt Vsogo Tila Kyyiv 2

Скринінг всього тіла МРТ Siemens

Дифузійна МРТ всього тіла чи онкологічний скринінг дозволяє виявити метастатичні процеси. Обстеження включає спеціальне дослідження: голови, шиї, черевної та грудної порожнини, м’яких тканин, малого таза та кісток, кінцівок (до колінного суглоба).

Мрт Для Дітей
МРТ для дітей

Педіатрія – МРТ Siemens для дітей

Показники діагностичного зображення для дорослих та дітей сильно різняться. Причини цих відмінностей – розвиток тканин, розміри тіла, вища активність тканин і менша здатність до правильної затримки дихання. Протоколи МРТ сканування пристосовано до дослідження новонароджених, дітей та вагітних.

75 / 100

Лікарі для усієї родини. Check UP

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up