Стоматологія АРТ ДЕНТ в Рівер Стоун. Київ. Осококри

Стоматологія АРТ ДЕНТ надає надає повний спектр стоматологічних послуг (лікування, протезування, видалення будь-якої складності, імплантація, відбілювання, постановка елайнерів, брекетів).

Досвідчені, кваліфіковані лікарі використовують виключно сучасні матеріали провідних світових виробників. Стоматологічна клініка АРТ ДЕНТ знаходиться в житловому комплексі Рівер Стоун на Осокорках. Адреса за посиланням КАРТА

Графік роботи

ПН – ПТ : 10:00 – 20:00
Субота : 11:00 – 17:00

ART DENT – сучасна стоматологія у Києві.

​Наші фахівці використовують виключно сучасні матеріали та обладнання. Кожна посмішка пацієнта  це – підтвердження Нашого професіоналізму та гордість за результат.

Стоматологія АРТ ДЕНТ – Контакти

Стоматологія в Києві Осококри – АРТ ДЕНТ

Запорука здорової та гарної посмішки – своєчасне виявлення стоматологічних захворювань та їх лікування. Рекомендовано відвідувати лікаря-стоматолога з профілактичною метою не рідше ніж раз на півроку. Тільки з таким відповідальним підходом вдасться усунути причину патології, а чи не її наслідки.

Сучасна стоматологія пропонує безліч послуг, методик, що дозволяють швидко та ефективно проводити діагностику, терапію хвороб зубів та ясен. В Києві в районі Осокорки є сучасна стоматологія АРТ ДЕНТ (Рівер Стоун поруч із Діагностичним центром Док Лайф) оснащена всім необхідним для комфортного та результативного лікування у Києві.

Стоматологія АРТ Дент – Послуги

Стоматологічна клініка АРТ Дент надає широкий спектр послуг.

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Наші стоматологи проводять консервативне лікування зубів та ясен. Сюди входить лікування карієсу всіх стадій, пломбування зубів, лікування каналів, терапія періодонтиту, пульпіту.

ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Цей розділ стоматології охоплює оперативні втручання, найчастіше представлені видаленням зуба.

ПРОТЕЗУВАННЯ

Сучасна стоматологія пропонує послуги з відновлення зубів. Найчастіше лікарі-стоматологи проводять установку коронок чи механічних протезів.

ІМПЛАНТАЦІЯ

Часто для успішного протезування необхідно встановити спеціальний стоматологічний імплант, який буде основою та виконувати функцію кореня зуба. Також цей розділ стоматології включає синус-ліфтинг – нарощування кісткового масиву для проведення імплантації.

ДИТЯЧА І Доросла ортодонтія

Ортодонтія дозволяє виправити прикус, зробити зубний ряд рівним та естетичним. Такого ефекту лікарі домагаються за допомогою підбору та встановлення пластин, брекетів. Займатися цією стоматологічною проблемою лікарі рекомендують з дитинства, поки зубощелепний апарат ще не сформований.

Естетична стоматологія

Ці стоматологічні послуги є одними з найбільш популярних у світі. Саме естетична стоматологія дозволяє проводити профілактику захворювань зубо-щелепного апарату, зберегти усмішку здоровою та красивою. Включає відбілювання та професійне чищення зубів, встановлення прямих і непрямих вінірів.

84 / 100

Схожі записи