Вакцинація від грипу 2022/23

Ваксігрип тетра суспензія Sanofi Pasteur, Франція

Вакцинація від грипу дітей та дорослих.

В Медичному центрі Док Лайф наявна практика сімейного лікаря до якої входить вакцинація від грипу дітей та дорослих. Крім того, надаємо послуги на виїзді для родин та трудових колективів по вакцинації від грипу.

Грип – гостре інфекційне захворювання, що поширюється повітряно-краплинним шляхом. Нерідко вражає цілі колективи, роблячи кожну людину непрацездатною певний період. Крім того, грип здатний викликати серйозні ускладнення: міокардит, пневмонію, гайморит, менінгіт, нефрит, артрит та багато інших. Ефективно захистити себе від грипу дозволяє вакцинація. Ваксигрип містить інактивовані розщеплені віруси збудника інфекції. Виробником Ваксигрипу є французька компанія Sanofi Pasteur.

Замовити вакцинацію

Вакцинація для 1 особи

770 грн.

Вакцинація виїзна

10% Знижка – Вакцинація від грипу для Родини та Трудових колективів. Транспортні витрати додатково оплачуються.

Замовити Вакцинацію Viber

Сімейний лікар

Сімейний Лікар Трубченко Ірина Сергіївна Док Лайф
Трубченко Ірина Сергіївна

Спеціалізація: лікар загальної практики – сімейний лікар, педіатр.

 • 08:00 – 20:00 без вихідних
 • 40 хв – огляд та консультація
 • +380971292929 – запис на прийом
 • 600 грн -консультація
Записатися Детальніше

Ваксігрип тетра суспензія

Sanofi Pasteur, Франція


Вакцинація від грипу з використанням вакцини “VAXIGRIP TETRA” для профілактики грипу чотирьохвалентна, інактивована (Sanofi Pasteur Francе – Франція)

Показання до застосування вакцини:

 • профілактика грипу у дорослих та дітей старше 6 міс. Вакцинація рекомендується всім особам і, перш за все, наступним категоріям населення, що наражаються на підвищений ризик у разі поєднання грипу з вже наявними захворюваннями:
 • пацієнти віком від 60 років незалежно від стану їх здоров’я;
 • хворі із захворюваннями органів дихання, включаючи бронхіальну астму;
 • хворі на серцево-судинні захворювання будь-якої етіології;
 • хворі з хронічною нирковою недостатністю;
 • хворі на хронічні порушення метаболізму, включаючи цукровий діабет;
 • хворі на імунодефіцитні захворювання та хворі, які отримують імунодепресанти, цитостатики, променеву терапію або кортикостероїди у високих дозах;

Вакцинація від грипу на період 2022\20 від нових штампів вірусу. Ця категорія населення має ризик ускладнень грипу дуже великий. Ускладнення грипу найчастіше супроводжуються приєднанням вторинної інфекції та/або загостренням хронічних захворювань. Одним із продуктів розмноження вірусу є токсини, які впливають на системи органів людини, різко та глибоко порушуючи їхню роботу. Якщо людина вже страждає на захворювання будь-якої системи, то грип призведе до серйозного погіршення її стану. Наприклад, хворий на бронхіальну астму або хронічний курець при захворюванні на справжній грип, а не на ГРВІ, практично позбавлений шансу уникнути тривалого важкого бронхіту або пневмонії. Тому дуже важливо своєчасно пройти Вакцинація від грипу.

Вакцинація Від Грипу
Вакцинація від грипу

Електронний рецепт на лікарські засоби – Онлайн рецепт

200 грн. 24/7 онлайн

Онлайн Рецепт Електронний Рецепт На Лікарські Засоби
Оплата онлайн

Онлайн консультація сімейного лікаря

Ви можете отримати онлайн консультацію лікаря в медичному центрі Док лайф. Район Осокорки.

Вакцинація для Дітей та Дорослих

Сімейний лікар проводить вакцинацію дітей та дорослих у відповідності до календаря вакцинації. Оформлюємо Сертифікати вакцинації. Читайте детально про Вакцинацію

Вакцинація

Ваш сімейний лікар може оформити для Вас електронний рецепт на лікарські засоби, як в режимі Онлайн так і під час візиту дл лікаря. Для оформлення онлайн ви можете скористатися чатом у Вайбері по телефону 097 129 29 29 Посилання для скачування Viber

Електронний рецепт на антибіотики: основні питання

Починаючи із серпня місяця українці отримують електронний рецепт на антибіотики.

Чому не можна самостійно купувати антибіотики без призначення лікаря?

Антибіотик – серйозний рецептурний лікарський засіб, який має призначатися виключно лікарем. Тільки лікар може визначити доцільність прийому антибіотика, підібрати ефективну діючу речовину, дозування та режим прийому препарату. Самопризначення та безконтрольне вживання антибіотиків може не лише зашкодити здоровʼю людини, але й стимулює розвиток глобальної проблеми – антибіотикорезистентності, внаслідок якої бактерії набувають стійкості до лікування. Це може призвести до того, що інфекційні хвороби,  які сьогодні швидко і без наслідків лікуються антибактеріальними препаратами, можуть стати смертельно небезпечними.

Які лікарі будуть виписувати е-рецепти на антибіотики?

Електронний рецепт можна отримати безпосередньо на прийомі у лікаря. Технічна можливість виписки рецептів буде доступною як для лікарів державних закладів, так і приватних. Щобільше – рецепт зможе виписати лікар будь-якого рівня медичної допомоги та спеціалізації – терапевт, хірург, стоматолог та ін. Головна умова – заклад та лікарі мають бути зареєстровані в електронній системі охорони здоровʼя. Якщо заклад, до якого ви звернулися, поки не працює з ЕСОЗ, лікар випише паперовий рецепт.

В якій аптеці можна придбати ліки за е-рецептом?

На перехідному періоді пацієнт зможе придбати необхідні ліки за рецептом у будь-якій аптеці. Для цього достатньо лише предʼявити фармацевту інформаційну довідку, яку лікар видасть як підтвердження виписки е-рецепта, або паперовий рецепт. Зауважте, що придбати антибіотик за рецептом можна впродовж 30 днів з моменту його виписки.

Лікарі для усієї родини.

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up