Цистит у жінок питання до лікаря гінеколога

Гірагосова Ліна Миколаївна

Giragosova Novyny
Цистит 3

Постійна сторінка в INSTAGRAM – dr.lina.g – Підпишись на постійні новини від Ліни Миколаївни

Спеціалізація: Гінекологія, онкогінекологія, хірургічна гінекологія і онкогінекологія, ендоскопічна гінекологія, ВідеокольпоскопіяУЗД діагностика в гінекології.

  • 08:00 – 20:00 без вихідних
  • 40 хв – огляд та консультація
  • +380971292929 – запис на прийом
  • 850 грн -консультація

ЦИСТИТ

Це запалення слизової оболонки сечового міхура. Проявом циститу є поява сильних хворобливих відчуттів та печіння при сечовипусканні.

Сеча стає каламутною, у ній може бути домішка крові. Іноді виникає сторонній запах. Хвороба супроводжується погіршенням загального самопочуття та поява болю в попереку.

Проблема з сечовипусканням у жінок і чоловіків може бути наслідком впливу на слизову оболонку уретри різних пошкоджуючих факторів – бактеріаотного або вірусного компонента і може бути спровоковано зовнішніми факторами: після статевого акту (посткоїтальний цистит), прийняття гідромасажних ванн, контакт з ароматичними та миючими порошками , що порушують звичний ph слизових оболонок.

Наслідком цілого ряду факторів може з’явитися часте та хворобливе сечовипускання.

Патологія може проявлятися окремо у чоловіків та жінок з різною інтенсивністю клінічних проявів.

Цистит
Цистит

Для нормалізації процесів та відновлення функцій необхідно визначити причини захворювання сечовидільної системи та усунути їх. Повний перелік захворювань великий, і визначити справжнє джерело проблем може лише лікар після повного обстеження пацієнта.

Як лікують цистит? консультації лікарів обов’язково

Правильне лікування циститу починається із консультації з лікарем гінекологом чи лікарем урологом, після чого буде рекомендоване лікування. Лікування циститу може включати прийом лікарських засобів: протизапальні, спазмолітики, антибактеріальні, протигрибкові та противірусні.

Рецепт лікарських засобів та програму лікування призначить Вам лікарь

Протизапальне лікування (Діклофенак, Нурофен, Ібупрофен).

Цистит – це запалення сечового міхура. При цьому захворюванні в запальний процес залучається стінка сечового міхура, внаслідок чого виникають болючі відчуття, сечовипускання супроводжується болем. Протизапальні препарати допомагають зняти запалення та зменшити хворобливі відчуття.

Спазмолітики (Но-шпа, Спазмалгон, Баралгін).

Спазмолітики блокують болючі спазми м’язової стінки сечового міхура, також виражений знеболюючий ефект.

Антибактеріальні препарати (Монурал, Ноліцін, Абактал, Рулід).

Найчастіше, запальний процес у сечовому міхурі викликається бактеріальною мікрофлорою, щоб придушити її розмноження і прибрати причину запалення, проводять антибактеріальну терапію. Важливо! Антибіотики призначає лише лікар. Самостійне лікування без лікарських рекомендацій може бути не тільки неефективним, але й небезпечним для здоров’я!

Протигрибкові препарати (Діфлюкан, Флуконазол, Мікомакс, Мікосіст).

Грибкова інфекція може бути причиною циститу. Нерідко, запальний процес у сечовому міхурі має змішану природу – бактеріальну та грибкову, у цьому випадку призначають одночасно антибактеріальні та протигрибкові препарати.

Фітотерапія (Монурель, Канефрон, Цістон, Фітолізін).

Медикаментозні засоби на основі трав мають хорошу ефективність, чудово впливають на запалення сечового міхура і мають протимікробні властивості.

фів

75 / 100

Гінеколог– DocLife

Консультація Гінеколога Док Лайф Осокорки Київ Огляд Обстеження Запис На Сьогодні

Гінеколог, Жіноча консультація гінекологічний центр

Гінеколог, Жіноча консультація – Осокорки, Київ Гінекологічний центр Док Лайф в м.Києві по вулиці Трускавецька, 10В, в районі Позняки, ст.м…
Перейти Гінеколог, Жіноча консультація гінекологічний центр
Гірагосова Ліна Прийом У Гінеколога

Як підготуватись до огляду гінеколога

Як підготуватись до огляду гінеколога Гірагосова Ліна Миколаївна Постійна сторінка в INSTAGRAM – dr.lina.g – Підпишись на новини від гінеколога…
Перейти Як підготуватись до огляду гінеколога
Молочниця

Молочниця

Молочниця, ох ця молочниця – у гінеколога Гірагосова Ліна Миколаївна Постійна сторінка в INSTAGRAM – dr.lina.g – Підпишись на новини…
Перейти Молочниця
Гірагосова Ліна

Вульвовагініт – консультація від Dr.lina.g

Вульвовагініт – консультація від Dr.lina.g Гірагосова Ліна Миколаївна Постійна сторінка в INSTAGRAM – dr.lina.g – Підпишись на постійні новини від…
Перейти Вульвовагініт – консультація від Dr.lina.g