Вакуумно – роликовий масаж Zemits

Zemits Leger 2.0

Вакуумно – роликовий масаж

Експерт моделюючих процедур. Дієва методика моделювання та підтяжки тіла

від 400 грн – 30 хв. – працюємо без вихідних

Вакуумно – роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – це одночасний механічний вплив на жирові клітини та лімфатичну систему тіла вакуумом та роликами, що ковзають по тілу. Шкірна складка втягується в чашку, викликаючи тимчасове розширення лімфатичних та венозних судин. При переміщенні насадки по тілу відтік лімфи та венозної крові у тканинах посилюється. Це призводить до прискорення виведення рідини та токсинів з міжклітинного простору, допомагає їх просуванню великими лімфатичними вузлами, які повинні бути попередньо підготовлені до прийому лімфи.

Завдяки процедурі вакуумно – роликовий масаж покращує кровообіг, підвищує імунітет, усуває целюліт, відбувається омолодження та корекція фігури, підтягується, відновлюється пружність та еластичність шкіри, усуваються дрібні зморшки, розсмоктуються рубцеві тканини та розтяжки.

Вакуумно – роликовий масаж

Апарат Zemits Leger 2.0 США – Вакуумний апаратний масаж — це один з найсучасніших та найефективніших видів масажу. Він призначений для вирішення естетичних проблем обличчя й тіла, а також терапевтичних проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж — це популярна салонна процедура з підтяжки шкіри та боротьби з целюлітом. 81% жінок відзначають значні результати після курсу:

  • шкіра стає рівною,
  • підтягнутою,
  • зменшується целюліт і поліпшується тургор,
  • зменшуються об’єми тіла.
Вакуумно - Роликовий Масаж
Експерт моделюючих процедур

Вакуумний масаж сідниць та боків


Ця терапія — найпростіший спосіб здобути ті форми, про які ви мрієте. Процедура вакуумного масажу розслабить вашого клієнта, в той час, як ділянки тіла, на яких проводиться процедура, будуть знаходиться під впливом вакууму, тобто — під лімфатичною стимуляцією. Вакуумні банки покращують кровообіг й усувають целюліт, діючи на оброблюваних ділянках, як масаж.

Vakuumnij Masazh Sidnicz Ta Bokiv 2
Вакуумно - роликовий масаж 32

Антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж

Дозволяє зменшити прояви целюліту та жирові відкладення, розщепити їх й вивести з організму разом з токсинами. Власник апарату може опрацювати поверхню рук, сідниць, стегон, не докладаючи особливих зусиль. Вплив банок, якими оснащений апарат, на шкіру й підшкірний шар активізує процеси спалювання жиру. Вакуумний масаж дозволяє опрацьовувати глибинні шари м’язів та інші тканинні структури. Також він інтенсивніше впливає, в порівнянні з іншими видами масажу, на мікроциркуляцію рідин — крові, лімфи та міжклітинної рідини, а також посилювати процеси обміну.

Антицелюлітний Вакуумно-Роликовий Масаж

Лімфодренаж

Вакуумний масаж викликає короткочасний приплив лімфи й посилення її циркуляції. При переміщенні банок уздовж ліній лімфообігу активізується процес виведення зайвої рідини та токсинів. Якщо процедуру проводить професіонал, рідина та токсини будуть відводитися від проблемної ділянки шкірного покриву і просуватися через лімфатичні судини до лімфатичних вузлів.

Лімфодренаж

Лімфомасаж обличчя

Лімфомасаж обличчя допомагає усунути набряклість. Лімфатична стимуляція обличчя виводить зайву рідину, розслаблює м’язи, обличчя набуває чітких обрисів, повертає контур.

Лімфомасаж Обличчя
Ціни вказані на момент 12.12.2021 року. Будь ласка уточніть у оператора колл центра ДокЛайф про наявність акцій та знижок.
Руки (внутрішня сторона плеча)
300
Спина
300
Спина
400
Живіт
400
Боки
350
Стегна повністю
350
Стегна (передня або задня частина)
300
Сідниці
450
Живіт - боки
550
Живіт+сідниці
600
Живіт+стегна (повністю)
700
Живіт+стегна (передня або задня)
550
Боки+спина
700
Стегна (передня або задня частина) + сідниці
550
Стегна (повністю) + сідниці
700
Стегна (повністю) +боки+живіт
800
Стегна (повністю)+боки+живіт+руки
900
Обличчя та шия
550
Лімфодренаж
450
Лімфомасаж обличчя
400
Антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж
400
Однієї анатомічної ділянки тіла

Вакуумно – роликовий масаж : переваги, показання та протипоказання

Будь-яка жінка мріє про ідеальне тіло — струнке, доглянуте, з пружною шкірою. Для досягнення мрії всі методи хороші, тому багато хто пробує вакуумно – роликовий масаж, опис процедури обіцяє зменшення об’ємів тіла, порятунок від зайвого жиру, придбання шкірою пружності та гладкості. Така методика також може використовуватися для особи з метою омолодження.

Вакуумно-роликовий масаж: як це працює

Що таке вакуумно-роликовий масаж – апарат для вакуумного масажу вважається одним з найбільш ефективних пристроїв у боротьбі з “апельсиновою кіркою” і для зменшення об’ємів тіла. Обладнання поєднує принципи вакуумної терапії та лімфодренажу. За рахунок цього забезпечується виведення з організму надлишкової рідини, покращення припливу крові, усунення жирових відкладень. Процедура може проводитись для різних частин тіла. Завдяки особливій формі насадки масаж проводиться в режимі пульсації. Залишається рідина, запускаються процеси спалювання жиру, виводяться токсини.

Щоб зрозуміти, як працює вакуумно-роликовий масаж, слід зрозуміти принцип роботи самого обладнання. Прилад забезпечує об’ємне розминання шкіри та жирового прошарку, який притримує вакуумна аспірація. Тканини забезпечуються киснем, покращується обмін речовин. В результаті шкіра оновлюється та зміцнюється, стає пружною та гладкою. Під час проведення такої процедури також зміцнюються судини, відновлюється тонус м’язів та шкіри. Крім того, вакуумний апарат для масажу може використовуватися при болях у м’язах спини, забезпечуючи яскраво виражений лікувальний ефект.

Рекомендований курс проведення даного виду масажу – близько 10 сеансів. Перерви між сеансами повинні становити трохи більше двох-трьох днів. Сеанс зазвичай триває близько 30-60 хвилин – все залежить від оброблюваної зони тіла.

Рекомендації

Також вакуумно-роликовий масаж застосовується для особи. Процедура проводиться в делікатному режимі та дозволяє досягти відмінних результатів:

  • Розгладжування зморшок.
  • Поліпшення кольору обличчя.
  • Стимуляція вироблення природного колагену, еластину.
  • Набуття шкірою пружності.
  • Виправлення локальних вад контуру особи (наприклад, можна прибрати подвійне підборіддя).

Сеанс вакуумно-роликового масажу для обличчя зазвичай триває трохи більше п’яти-десяти хвилин.

Zemits Leger 2.0 – детально про сам апарат виробництва США

Лікувальний масаж

Likuvalnij Masazh Doklajf 1
Лікувальний масаж

Апаратна косметологія

Meister Ultrazvukovij Skrabing 2
Ультразвуковий пілінг