Комп’ютерна томография КТ сечовидільної системи

КТ нирки, сечоводи, сечовий міхур. КТ проводиться як з контрастом так і без.

Комп’ютерна томографія КТ сечовидільної системи проводиться протягом 5 хвилин та 25 хв при КТ сечовидільної системи з контрастом. І у Вас та вашого лікаря уролога уже на руках відповідь на всі запитання. Точна та швидка діагностика на предмет візуалізації наявності каменів в нирках, діагностика патологій, аномалій розвитку сечовидільної системи, підозри на пухлини нирок, органів черевного простору та багато іншого, що може діагностувати Вам КТ сечовидільної системи без та з контрастом.

Кт Сечовидільної Системи
КТ сечовидільної системи

Що показує комп’ютерна томографія сечовидільних шляхів?

Комп’ютерна томографія поєднує рентгенівські знімки з технологіями для створення тривимірних зображень. Це сканування може показати камені в сечовидільних шляхах, а також непрохідність, інфекції, кісти, пухлини та травми. Візуалізацію сечокам’яної хвороби можна виконати за допомогою комп’ютерної томографії

Показання до КТ сечовидільної системи

КТ сечостатевої системи проводиться за таких показань:

  • підозра на сечокам’яну хворобу. КТ показує наявність, локалізацію та розмір каменів.
  • Запалення у сечостатевій системі. Дослідження покаже ступінь запалення та його характер (гострий чи хронічний).
  • Наявність новоутворень. Після обстеження можна говорити про їх локалізацію, залучення органів і тканин, розміри. Непрямі ознаки – дозволяють судити про характер пухлини (доброякісна або злоякісна).
  • вроджені патології розвитку системи.
  • при травмах. Вивчаються їхні наслідки.

Чому мій уролог замовив комп’ютерну томографію?

КТ використовується лікарями для перегляду та оцінки поперечних зрізів тканин та органів. Це один з найкращих інструментів для діагностики проблем сечовивідних шляхів та ниркової системи. Він поєднує рентгенівські знімки і комп’ютерні розрахунки для отримання докладних зображень.

Кт Сечовидільної Системи
КТ сечовидільної системи

Скільки часу триває комп’ютерна томографія урології?

КТ сечовидільної системи триває близько 5- 20 хвилин. В залежності від того чи виконується з контрастуванням чи без. Ця форма візуалізації надзвичайно корисна при діагностиці проблем із сечовивідними шляхами, таких як каміння в нирках, рак або непрохідність.

Навіщо робити комп’ютерну томографію крові у сечі?

КТ – важлива частина пошуку джерела кров’яної сечі. КТ може виявити каміння у нирках або сечовому міхурі, пухлини нирок та сечоводу і навіть рак сечового міхура.

Цистоскопія краща за комп’ютерну томографію?

Висновок: корисність цистоскопії для виключення інвазії сечового міхура у пацієнта без ознак ураження сечового міхура при КТ мала і може не знадобитися.

Що краще: комп’ютерна томографія чи МРТ?

Вони мають схоже використання, але створюють зображення по-різному. При комп’ютерній томографії використовуються рентгенівські промені, у той час як при МРТ використовуються сильні магніти і радіохвилі. КТ зазвичай підходить для великих ділянок, тоді як МРТ дає найкраще загальне зображення досліджуваної тканини. Обидва варіанти пов’язані з ризиком, але є відносно безпечними процедурами

Computed Tomography (CT or CAT) Scan of the Kidney CT kidney

Де в Києві краще зробити КТ сечовидільної системи, звісно в діагностичному центрі КТ клініки DocLife. Київ, вул.Трускавецька 10 В, в ЖК Риверстоун.

81 / 100

Лікарі для усієї родини. Check UP

Консультація та огляд. Можливість обстеження всього організму за програмою повного Check Up